1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tehule :-D Kulatime se, kulatime?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je už taky divný =-) gynekoložka a nemůže dělat poradnu? no to jsem ještě neslyšela, ale asi to tak někdy bývá :-) ahoj San, jj, kulatíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nemuze to byt treba tim, ze ma moc tehuli a dalsi uz nestiha, tak je posila jinam?
Odpovědět
No vis ona, dela v Turnove jenom v patek a jinak dela posudkovou lekarku v Liberci, tak asi proto;-) to je jedno, ja ji mam rada a jsem stastna, ze me tenkrat dala dokupy x-) Hlavne at jsme v pohode a ostatni prijde samo;-) Kulatime, kulatime... x-) pry se ted zejmena do konce 4m mam stykat jenom s prijemnyma lidma:-D, tak mi Maja rika, tak to nechod do prace :-D :-p a v duchu jsem si myslela a k tchyni:-D V sobotu zase ryla... jsem na to ted tak alergicka... asi jak si to neuzila na svatbe, tak ted pridala na vykonu:-D Dostala jsem vynadano, ze mam dziny, ze me to musi skrtit, tak jsem ji rekla, ze kdyby me to skrtilo, tak je nemam... Maja mi pak v aute rikal, ze kdy byla naposledy tehotna, ze radi.... tak jsme se tomu zasmali a jeli dal:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nosím furt rifle a co jako? :-D když je ti to pohodlné, tak co ;-) Příště jí řekni, že je taky nosím (těhu nemám a mít nebudu) a jsem v pohodě, tak at neprudí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D TO je fakt, ta kdyz byla tehotna, tak dziny byly sci-fi :-D
Odpovědět
Andrej ja uz tam dlouho zase nepojedu, tak snad budu mit klidek:-D Dnes s Majou jedeme do Libu chtela bych si poridit kalhoty na uredni den, pac uz zadne jine nemam, tak uvidim jak poridime;-) Maja se na to tesi, pry budu mamina jak se patri:-D
Odpovědět
Hele vcera jsem taky Sonnikovi ukazovala oblecky na prcka, tak na to chvili civel a pak to zacal okusovat:-D tak jsem mu rikala, ze to neni k snedku, tak prestal:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no paní z autoškoly mi řekla, že se jí moc líbí, jak nosím ty rifle a tričko, že v tom vypadám moc hezky, že za ní se nosili jen šaty, kalhoty byli v těhu nepředstavitelný a že vypadala jak stan na nožičkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ta Sam se s oblečkama vždycky mazlí :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Driv se taky hodne nosily tehotensky laclace...to bylo maso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám dvoje doma :-D ale nenosím je ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
No to jo a nebo byli v hitu laclace:-( to je pro me vrazedna kombinace, pokud to neni teda lacl sukne, na tu nemam nohy, takze s laclem mam utrum... Mam rada, kdyz tehulky zijou dal tak jako kdyz nebyli tehule... preci je to zenska porad a ne ze o sebe prestane pecovat 8-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsou v mode tuniky a takovy volnejsi pohodlny tricka, takze krome kalhot na konci tehu, se nemusi vlastne ani menit satnik...
Odpovědět
Profilova fotka
jasný x-) na těhu cvičení chodí jedna manažerka a ta má normálka sukýnku, halenku a nějaký sáčko vždycky a lodičky na menším podpatku a vypadá moc hezky x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nebudu měnit ani kalhoty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky je vyhoda v tom, ze kalhoty jsou ted daleko nizsi, takze hezky padnou pod pupik...tak at tchyne neplasi :-D
Odpovědět
ANdrej vy hubenourci nemusite:-D ale my velryby i kdyz nechceme, tak ty gate menit musime :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no právě ;-) já včera dostala k svátku super deku od tchánovců, je brutálně medvídková :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty uz ses, Pandi, plne vybavena, koukam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, ty jsi prdlouš a ne velryba ]-( San, tahle deka je pro mně :-D x-) medvídková myslím jako super měkoučká a mazlinkovací x-) ale pro Nelu máme už skoro vše, ještě teda nějaký drobnosti v lékárně, ale jinak máme všechno :-) x-) o víkendu jsme byli v KIK a celkem jsem čučela jaký krásný věci na miminko mají x-) x-) x-) jsme tam něco koupili Barunce na vánoce, ale pro Nelu jsem měla zákaz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo aha :-D Ja myslela, ze jsou na ni medvidci a je pro Nelus :-D
Odpovědět
Andrej ja asi vim jakou deku, ta je skvela.. tu bych chtela taky poridit na zimu:-) Jj.. v Kik rada nakupuji maji tam skvele veci za par kacek;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je obrovká, může to být i jako přehoz, a je naprosto bomba x-) to se tchýňka teda fakt trefila :-) x-)
Odpovědět
Ahojky, holky, zdravím těhotné i netěhotné :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky ujeta na deky a teply ponozky, protoze jsem permanentne zmrzla :-N Ahoj Moni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zmrzlá jsem už méně co bydlím na baráku, ale stejně se hodí nějaká taková deka, jsem se s ní v noci mazlila :-D x-) x-) x-) Ahoj Moni, jak se máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takze ma P konkurenci, jo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
P se tulí zezadu a deka zepředu :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Tak ke me se zepredu cpe nase psi obluda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?