1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no ještě se na tu černou dojedu podívat do děčína naživo, jestli se mi bude líbit a pak si tak nechám od nějaké firmy na zakázku vyrobit taburet k tomu, aby to tam šlo přišoupnout a vytvořilo se tak místo na spaní...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ona je :-D jednou naplácla víčko od jogurtu na stěnu a pak zjistila, že je to špatný a vzala nůžky a tu růžovou stěnu oškrábala :-D
Odpovědět
to by mě asi šlehlo ale :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže to neovlivníš, bohužel :-D taky vylila novej panadol sirup do výlevky a dala si do té skleničky vodu :-D tetu mámel kleplo :-N :-D
Odpovědět
NO jo, teď je takový výběr, že člověk neví co má pořídit :-D :-D Vidět ji na živo bude určitě rozhodující. škoda, že není rozkládací, ale i s tím se dá nějak naložit a jak koukám, ty už plán máš ;) Snažím se učit, ale vůbec mi to neleze do hlavy....děs.
Odpovědět
jé jak já jsem ráda, že se nemusím učit, vůbec mi to jako nechybí...Když si vzpomenu na sebe loni, jsem ležela od rána do noci v papírech, tfuj :-D no ale andrej, léky dítěti na dosah bych teda nenechala |-|
Odpovědět
Profilova fotka
panadol není nijak nebezpečný ;-) jdu, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a navíc ho ěmla teta nachystaný na použití, jinak ho volně nemá ;-)
Odpovědět
No jo, ke všemu jak chodím do práce, tak se můžu učit nejdřív od šesti navečer a to zvládám max. do desíti....takže se toho moc neučit nedá :-( Už se těším, až to budu mít za sebou.....Konečně otevřu The phantom of the opera a začtu se a ještě tady mám Ideal Husband, tak na to se taky těším, si počtu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.fler.cz/zbozi?id=156866 jsem objednala sestricce x-)
Odpovědět
no jo je to opruz, obzvlášť u toho zaměstnání, já u navazujícího pak už nevydržela, ale zatím nelituju a jsem ráda, že se hlavně nemusím učit, člověk by dělal rád cokoliv jiného komě učení, třeba i okna myl :-D kam jdeš Andrej? Pa
Odpovědět
to je moc pěkné martinko x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Teda Martinko, to je nádherný x-) x-) Anetko, máš pravdu, taky bych šla asi cokoli umývat :-D :-D
Odpovědět
marti a kdy začneš ty vyrábět naušnice? Já že bych si od tebe kupovala :-N
Odpovědět
Holky, tohle je taky krásný: http://www.fler.cz/zbozi?id=171577 x-) x-) x-) Že bych si udělala radost??
Odpovědět
Mně kamarádka vyrobla náhrdelník s náušnicema, minule jsem od ní dostala další náhrdelník, červeno-černý, fakt nádherný (nosím do práce hodně kombinaci červené a černé) a teď mi k tomu dodělává náušnice, už se těším x-) x-)
Odpovědět
mončo udělej, jsou fakt krásné x-)
Odpovědět
martinko jak byla ta adresa s těma korálkama?
Odpovědět
Anetko, vrham se na to po svatbe.. uz se na to tesiiiiim... snad udelam par hezkych kousku x-) ;-)
Odpovědět
Anetko s jakyma koralka??? =-) pockej najdu :-)
Odpovědět
no konečně a jaká je ta adresa
Odpovědět
no jak si mi sem dávala ten odkaz odkad to budeš objednávat ne
Odpovědět
Kočky, taky u vás prší???
Odpovědět
Moni jeste neeeee ;-) Anetko jedine co mam ulozene.. je: - koralky.cz - koralek-obchod.cz - ceske-koralky.cz
Odpovědět
nene, tady nepršet
Odpovědět
jo, ty české korálky, to je ono ;-)
Odpovědět
Holky, ještě pár takových odkazů a já začnu utrácet, neblázněte!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
já bych chtěla naušnice z těch Swarovski komponentů x-) x-)
Odpovědět
aneti nahod odkaz:-)
Odpovědět
http://www.ceske-koralky.cz/scripts/z... a chci srdíčka kytičky i motýlky :-N :-D tak asi počkám až to začneš dělat a objednám si to u Tebe :-D :-N =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?