1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo nekoho na doma? Kdo by se ti prizpusobil... Ja kdysi davno chodila 2x tydne na nemcinu k jedny pani a bylo to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na druhou stranu se tem ucitelkam nedivim, vzdyt za to maj penize navic ale tem skolam by mela byt hanba, ze nejsou schopny poskytnout tem detem kvalitni vyuku... to maj radsi vyucovat jen nemcinu, tu umi spousta ucitelu a v Nemecku i byli, i kdyz treba jeste za komancu... Tak to jo, Marti ;-) Budete pak mit prcka aglictinare :-D
Odpovědět
No v sobotu jsme byli ve Stary Boleslavi a je tam anglicka skolka... skoda ze to neni ani tady.. docela bych tam prcka jednou chtela dat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to ale bude stat poradny prachy, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v Brně to stojí min. 3000, takže i když bych ráda, tak na to bychom fakt neměli... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nedavno ukazovali v telce reportaz o soukromy skolce, kde se deti uci cinsky, jakoze ted kazdej obchoduje s CInou a ze jednou se jim to bude hodit... Bylo to srandovni videt ty prcky zvatlat cinsky basnicky, ale tu cenu si nechci ani predstavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kamoška občas učila v té anglické školce, ale říkala, že zírala, jak dobře ti prcci mluvili x-)
Odpovědět
No prave oni to lehce vstrebaji a pak jim to mluvi snad lepeji nez cesky:-D No jinak vcera jsem rostla.. byli jsme se podivat za tchany a jelikoz oni maji 13ti leteho Yorka, tak nemuzeme nahoru, takze nase navstevy probihaji pred barakem, aby nedostal infarkt.. prisli tam z baraku dva brachove.. jeden 3 a druhy asi 7 no to co si dovolil ten maly, tak bych ho kopla doprdele, drzy az hruza.. no tchanovci docela podkopavali autoritku tatinkovi:-( nez prisli, tak tchanovci, ze jestli budeme mit takoveho kluka, tak nam ho nevrati..¨ Kdyz jsme odchazeli, tak se nam s Majou pri te myslence naejzili oboum vlasy :-N ]-( Taky povidaji co se nam tam asi klube,... jsem alergicka kdyz mi nekdo saha na bricho... a ja na to kluk a oni nene, ja to vidim na holcicku, tak to uz jsem vyjela a rikam, ze s holcickou muzou jit vsichni do pryc:-p prej nechteji auticka, tak jsem jim na to rekla, ze ja jo:-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Marti, at jdou do háje 8-( je jedno jestli kluk nebo holka, hlavně at je to zdravé a už vidím, ja malýho rozmazlují a jak z něho budou připo.... :-N Já si myslím, že tam bude malej Samuelek x-) jsem chtěla objednat Nele hrazdička na vánoce a oni ji už nemaj :-( tak nevím, co koupit nebo kde... 1000 za hrazdičku se mi dát nechce :-|
Odpovědět
Jeje tak to je mi lito, ze jsi to tak propasla:-( treba jeste neco najdes.. jukni na tchibo tam obcas mivaji veci pro deticky a levne;-) No jako fakt jsem rada, ze jsme s Mareckem separe a jsem taky rada, ze diky Sonnikovi tam moc casto nemusime;-) Andrej ja si to moc preji toho klucika;-) tak uvidime, kdy Ti potvrdili holcicku?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, okolo 20 týdne, ale myslím, že by to bylo vidět i dřív, ale jak jsem měnila toho doktora, tak jsem šla do poradny až později :-) ale někomu to jde vidět už okolo 16, ale to je málokdy...
Odpovědět
Acha... no ja jsem na to zvedavka... v patek dostanu prukajdu a pak uz pujdu pry do poradny;-) tak treba me objednaji tak aby uz to slo videt:-D 8.10. jdu na nejake odbery;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty ještě nemáš průkazku? to je divný teda.... =-)
Odpovědět
Andrej nemam, protoze u me dr. jsem byla 21.8. a to bylo jeste brzy a ted k ni jdu az ted v patek;-) mezitim jsem tam nebyla;-) a vypsat mi ji musi ona;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, no já chodím ted celkem často do poradny, jdu příští týden na ten velký UZ x-)
Odpovědět
No prijde mi, ze v Turnove zbytecne ty matky nestresuji a neresi.. nebo ja nevim no...:-D nebo je to tim, ze jsem z MB a ona to vi, tak me zbytecne nechtela tahat kvuli prukajde;-) Ale v cele MB vypisuji TP az po tretim mesici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta to já ji měla už myslím v 7 týdnu
Odpovědět
To je jedno, hlavne, ze mi ji daji;-)
Odpovědět
Hojky, holky, tak hlásím šťastný včerejší návrat. Dovča naprosto skvostná, hice, sluníčko, moře teploučké...no, jedna báseň!!! Fakt jsem si to maximálně užila, takže předpověď naštěstí nevyšla. Sprchlo jenom jednou, večer, což teda vůbec nevadilo...a zásah proudem jsem taky rozchodila :-) Já to teď nestačím dočíst, ale navečer doma dočtu, co jste tady proklábosily ;)
Odpovědět
Hoja vyletnice!!! Tak to jsem moc rada, ze se dovca vydarila;-) a ty jsi se tak bala!!!
Odpovědět
Marti, fakt jsem se bála..představa propršené dovolené a tím zcela otrávené dovolené mě štvala..ale teda bylo to nad moje očekávání :-D :-D
Odpovědět
Moni no to by me taky desilo;-) ale pocasko se umoudrilo... me to stve, pac jsme chteli jet taky a hlasili osklivo, tak jsme se na to vybodli 8-(
Odpovědět
No jo, je to risk, ale potom to překvápko :))
Odpovědět
to stoji za to a kde jste primo byli? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no amce pršelo ze začátku a pak se to taky vybralo a 30tky x-)
Odpovědět
Byli jsme přímo v Podgoře, pod Makarskou..znám to tam, je to tam moc hezký :))
Odpovědět
Profilova fotka
mamka taky byla někde pod Makarskou, ale nevím, kde...ale byla moc spokojená x-) :-)
Odpovědět
Dobre, dobre rano, rano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nějak nestíhám sem moc chodit, včera začal semestr takže lítám ze školy do práce a naopak a lehce nestíhám... moni super že jste si to užili, počasí vám přálo....
Odpovědět
dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?