1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Jejdaaaa... co jsi delala brouku? Chudaku |-|
Odpovědět
Chtěla jsem jenom vypojit televizi ze zásuvky, tak jsem normálně chytla za šńůru, že to vytáhnu a nejdnou takové to jiskření a já se toho vůbec nemohla pustit...jen jsem úděsně ječela....no fuj!!! Pak už jsem se toho ani nedotkla, tak to manžel vyhodil z hlavní zásuvky..ale jsem z toho dost taková přešlá. Je mi z toho nějak divně... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To musela bejt pecka =-) Jsi v poradku?
Odpovědět
Hmmm, tak už jsem na to přišla....někdy nám tu šňůru nepozorovaně okousala činčila, když běhala po obýváku...,až na ten vodivý drát a já to za to chytla...až teď jsem se odvážila se na to podívat lépe...super, mohlo mě to zabit.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, no ještě že jsi ok...příště bacha na činčilu a dráty!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych cincilu asi vyhodila z okna :-N
Odpovědět
No, musíme to po návratu hned vyměnit....to je fakt nebezpečný. Jen doufám, že to nemůže mít nějaké vedlejší účinky, ale snad když jsem to přežila, tak to bude ok, ale bolí mě ruce, hlava....brrrrr, to je zase zážitek, fakt!
Odpovědět
Moni je to docela sila:-( tak asi cely den budes malinko mimo, hlavne, ze se Ti nic nestalo;-)
Odpovědět
No, přesně tak....manžel teda bude asi vytlemenej až do zítřejšího rána...fakt se mu líbilo mé taneční vystoupení :-N A já v autobuse zalehnu a budu spát a spát :)) Už se nám to blíží :)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to je hrozný, hlavně že jsi relativně ok, pěkně si v buse chrupni, ale at tě manžel hlídá, to není prdel... :-|
Odpovědět
No jo holky, tak jsem to přežila, to je hlavní, já jdu dobalit zbytek a musíme přejet k našim...Tak se tady mějte moc moc moc hezky, užijte si tento týden a po neděli pááá :)
Odpovědět
Profilova fotka
papa Moni, vy si užijte dovču ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Andrej, díky :)
Odpovědět
bre ranko ;-)
Odpovědět
No damy, kde to vazne, vstavat a cvicit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem už cvičila, byla jsem v obchodě :-D a asi půjdu na cvičení odpoledne, ale nechce se mi... :-|
Odpovědět
No ja se uprimne tesim do pelechu... tlaci me kalhoty a vcera jsme do Phy nejeli:-( se Majovi nechtelo a samotne se zase nechtelo me:-(
Odpovědět
Profilova fotka
My asi jedeme do Prahy zítra, P pracovně a já s ním kvůli kočáru, kousek od Prahy (ted nevím kde) je jeden obchod a tam se chceme juknout. To je mi líto s těma kalhotama a dnes nepojedete?
Odpovědět
Jeeeeee... a do jakeho obchudku?? A na jaky jdete nakonec udelat juk? Maja jede dnes na hokej, ja se jeste podivam tady v MB, ale moc velke sance tomu nedavam;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na ten Firkon jedem juknout, no uvidíme ;-) tak třeba něco seženeš x-)
Odpovědět
jj.. tak to jsem zvedavka, jestli vyberete;-) No nedavam tomu velke nadeje, ale treba me prekvapi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky T občas překvapí :-) hlavně některý věci tu nejsou tak příšerně drahý ]-( to já taky, už bych ten kočárek chtěla mít nachystaný doma :-)
Odpovědět
Takze pokud si zitra vyberete, tak rovnou kupujete?? a jakou barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím Marti, asi by jsme i koupili, barvu netuším, asi vybereme až tam, ten net to zkresluje :-| líbil se nám černo-zelený, modrý a mě celkem i červeno-černý...Ta uvidíme, jak to bude vypadat v reálu ;-)
Odpovědět
Juuu tak to jsem zvedavka, jestli zitra prijedete s kocarkem!!!! Cernozeleny by mohl vypadat suprove;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ten vypadal moc hezky x-) a ta jejich řada 2009 je hezky i designová, tak snad vybereme, jinak fakt už nevím ]-(
Odpovědět
No jasne, ze vyberete a koukala jsem, ze maji predni kolecka jako Xlander;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu žehlíkovat ;-)
Odpovědět
Stav se i u nas:-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?