1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Bude hur:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to asi ano :-N
Odpovědět
Dobre pondelni rano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Doufam, ze nekdo dalsi prijde, protoze te budu muset opustit, jdu na gyndu... Uz jsem videla Lucciny fotky, krasny...videlas? x-)
Odpovědět
Nevidela. uz jdu na to... porad nam pada net:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vyrazim, tak v deset jsem zpet ;-) Zatim
Odpovědět
Packo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko!
Odpovědět
Hoj nevesto.. uz v praci? Sluselo Vam to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už v práci, sem měla akorát v pátek volno před tou after party, která se fakt vydařila...skončili jsme v pět a celou sobotu mi bylo blbě :-p děkujeme za chválu, no na to jak jsem nefotogenická tak ty fotky vypadaj celkem dobře... a co ty Marti? jak je? a co malej uličník jakpak se má u mamky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpet, manzelky, zadny tehotenstvi nehlasim ;-) Fakt ti to Luci sekne... a prestante tady s tim, ze jste nefotogenicky, houby... :-D Co by za takovy fotky dala vetsina nevest ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem se k Vám taky přidala. Koukám koukám čtu čtu.... :-) je mi 23 přítelovi je 28 let. Včera jsme měli dosti žhavou debatu o svatbě. Když jsme spolu 4,5 roku. Žijeme spolu asi 3 nebo tak nějak. A já i naši si přejí abychom se vzali, ale on to furt zamlouvá. Vím, že má teďka nějaký plány -....tedy máme nějaký plány pořádně si ještě zapracovat a pak si postavit (už 2. dům) někde blíž k mojí rodině (jemu rodiče zemřeli - tudíž nemá skoro nikoho) . a pak až nebude s kámošem podnikat a shánět kšefty a prachy a nebude tolik pracovat, tak se v klidu rodinném chceme vzít, ale co když to bude trvat x let - chci stihnout minimálně do 30 dvě děti. A po prvním porodu pochybuju, že se budu hrnout hned do druhého. Poraďte, jak to mít trochu jistější...vím, že nátlakem nic nezmůžu, ale do hlavu mu sakriš nevidím... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
san no to jsem si oddechla že tu nezůstanu jediná netěhotná ;-) jako upřímně já se fakt nerada fotim, vypadám na fotkách jak debil, ale jak vidíš hodiny práce vizážistky na účesu a ksichtu a pár úprav ve photoshopu a i ze mě je nevěsta :-D zítra si půjdu vyřídit new OP a asi pojíštovnu no a v po mi začíná nový semestr...snad bude předposlední :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Luci, moc ti to slušelo x-) ty šaty byly fakt úchvatný x-) x-) x-) a fotky máte nádherný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau andrej!!!teda nechte toho se budu červenat...jojo šaty obdivoval teda každej, ale byly dost těžký a byla sem ráda když sem je v osm večer sundala, byly totálně durch...
Odpovědět
Luci nejvic se mi libi ta fotka jak tam lezis na tech satech x-) Sany to byla rychlovka;-) nebo se mi to zda.. jo ono uz je deset,.. nejak to leti.. Luci to je fajn, ze jste si to v patek uzili;-) Jinak ulicnik se ma dobre.. ani o nem nevim:-D i kdyz v sobotu a vcera jsem mu asi dala zabrat, byli jsme v so na 3 hodinove prochazce na rovince, ale nozky boleli a vcera jsme slapali do kopce, tak to jsem funela jako lokomotiva:-( to je hrozny :-N Michell23 jedina rada, nechat to bezet, oni na to musi prijit sami, pokud je do toho budes tlacit, je to zle;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já šatky ani necítila x-) byly lehoučký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, uprimne, mela jsem strach... posledni dobou, ,kdo jde na gyndu, prinese si tehotenskej prukaz...tak jsem si oddechla :-D :-D Ja myslim, ze sikovnej musi byt hlavne fotograf... nektery holky jsou krasne naliceny, maji hezkej uces, ale ty fotky nejak nezijou... zato frajer dobrej dokaze udelat z kazdy z kazdy zensky modelku x-) Vzdyt se podivejte na vase alba, vypadate s Marti jak z katalogu :-) Uz se umis podepisovat jako mlada pani? A co do telefonu, hlasis se jako Sk....? :-D
Odpovědět
Sany takova poklona :-N x-) no je fakt, ze jsem na sebe zirala jako na zjeveni, jsem zvedava co s nami vytvori ted s bruchem, chceme vzit i hafana, kdyz mu to nebude vadit;-) =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se chystáme na pupíkatý fotky, ale od jedné fotografky, od Lukáše si necháme asi fotit fotky k prvnímu výročí, bych chtěla vyfotit jako rodinka v parku v Jaroměřicích x-)
Odpovědět
Profilova fotka
san a plánujete potomstvo tedka někdy? michell23 - netlač na pilu, jinak se lekne a šprajcne se...na tohle si chlap musí přijít sám...vydrž a zkus se zaměřit na něco jinýho... san jako občas se přeřeknu, ale v práci už ani ne, představuju se už tim novým...ale ve škole to bude prd.l, se mě všichni budou ptát jestli sem tam měla bráchu, protože mám stejnou vedlejšku a to jméno neni zrovna obvyklé...a podepisovala jsem se zatim jen jednou a dobrý...
Odpovědět
Juuuu to bude hezky Andrejko;-) to my se taky chystame na 1. vyroci na zamek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo nám řikala fotografka že kdybysme zas potřebovali, at se ozvem, že ted fotila holku co jí fotila loni svatbu s pupíkem a že už mají kluka,tak jsem řikala že dáme vědět ale že za rok to teda nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem stara skola...takze az po svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
san :-D to chápu... já mám tedka takový hlavní plány - 1)dodělat Ing., 2)najít si good job v HR oblasti, 3)udělat si vizážistickej kurz a 4)za tři roky začít vyrábět prcka...
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste zase?
Odpovědět
Profilova fotka
Delala jsem fotky novyho pc, chtela jsem je poslat mamce..
Odpovědět
Profilova fotka
a jakej máš pc?
Odpovědět
Profilova fotka
Cervenou karkulku - notase :-D koukni http://www.poussin.estranky.cz/fotoal...
Odpovědět
Profilova fotka
hpéčka jsou good a design teda luxusní, hezká karkulka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?