1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Kuakcko jedna:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nejsem kukačka, já jsem pandička :-D x-) jsem objevila dudlík s pandou, to musíme Nelince pořídit :-D x-)
Odpovědět
Jeee fakt.. Maja mi dnes volal, ze uz ma ty veci pro prcka, tak mame bodycko a dva cumle:-D jsme dostali jako darek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezký x-) no já musím napsat seznam co ještě potřebujeme/chceme na malou, aby se to dalo postupně dokupovat nebo už něco nechat na vánoce :-) už pro ni máme asi 3 dárečky :-D x-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... a dal
Odpovědět
Juuu to je bomba:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, no musí to být asi kluk :-D x-) jsme viděla ten zelený casual, ten tmavší a je moc hezký x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://batolatko.cz/2-dilny-komplet-m... mě se moc líbí tohle na klučíka :-)
Odpovědět
Andrej ale holce by to taky seklo:-D :-N No na Vanoce budete cerstve doma, vid:-D Pekny kompletik :-)
Odpovědět
Jj.. me se ten tmavsi taky libi vic;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, možná male bude na vánoce skoro měsíc, to záleží na okolnostech...Ale snad nebudu moc přenášet, abych stihla ještě cukroví :-N mě se na obrázku víc líbil ten světlý, ale na živo asi ten tmavší :-) x-)
Odpovědět
Ten limetkovy mela Johanka;-) hrozne vybledl:-( no ale s tim se asi musi pocitat-) Blazne... na cukrovi prd a uzivej si skvrcka:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
víš jak se na to pečení těším??? bych pekla už ted, kdyby se to do vánoc nezkazilo :-D :-D :-N tak teta říkala, že jí tay kočár dost vybledl :-| to už prostě asi tak je...
Odpovědět
Ty jooo tak ja si u Tebe objednam cukrovi:-D staci mi pet druhu:-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, když si pro něj dojedeš, tak klidně :-D ;-) já stejně už napočítala, že jich budu dělat tak 8 minimálně :-N
Odpovědět
Oukej... dojedu:-D Dobre ranko...
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus
Odpovědět
Luci hooooj... kde jsou fotecky?? Jenom na FCB =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, presne, ja bych se taky chtela mrknout... x-)
Odpovědět
Hojda Sany;-) jak je dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marti, beru tě za slovo, ale musíš si fakt dojet :-D ;-)
Odpovědět
Oukej. tak se pak domluvime:-D
Odpovědět
Profilova fotka
klidně ;-) , snad mě ta malá treperenda nechá péct :-N :-D
Odpovědět
:-D no kdyztak to prezijime i bez cukratek:-D to zase nechci aby se kvuli me uhonila:-p
Odpovědět
Profilova fotka
ta já začnu už v listopadu, třeba linecký nebo perníky ;-) ono to v chladnu vydrží a zdobit se to budee až před vánocema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký druhy máte rádi? Já bych ti pak poslala seznam, který cukroví chci letos dělat, ju? Akorát bych dělala jen jednu dávku, stačí? =-)
Odpovědět
No bohate... chci to jenom na stul, ne abychom se s tim ladovali.. oukej, pak posli seznam.. Joooooo a zapomela jsem Ti podekovat za dopis;-) Maja To hned zkoumal a povida, tam je nejaka pani v satech:-D a pak mi rika, teda teeee to sluselo x-) a mam ti vyridit, ze na tobe oci mohl nechat :-N x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No poslala jsem to pozdě, já nějak neměla čas a furt jsem to oddalovala, ale naštěstí jsem to už rozeslala :-D Jééé, kujííí :-D x-) x-) x-) máš hodnýho manžela :-D
Odpovědět
RIka holou pravdu x-) Hele ja to taky posilala skoro mesic po.. neni proste cas :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já si na to častokrát ani nevzpoměla... ]-( prostě už těžká těhu demence :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?