1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no na pejskarkach uz jsem taky nebyla ani nepamatuji =-)
Odpovědět
No a ja zase mazu domu, jsem KO:-(
Odpovědět
Profilova fotka
njn, prostě každej prochází jinou etapou života a chce se pochlubit :-| Ale mě taky zajímá, kam kdo jede na svatebku nebo jak se kdo má v práci :-) taky tam občas zajdu, hlavně miuš dost často perlí :-D ona je taková starostlivá psí maminka :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak ;-) Myslim, ze vsem diskuzim tu tak trochu skodi facebook...proste konkurence :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no taky na fcb chodím, ale tady je to lepčééééjší :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Osobne mi na fcb vadi, ze me tam muze kazdy jakoby "smirovat"... nemusim videt nebo mluvit s kazdym, koho jsem kdy kde potkala a pripadalo by mi, ze mi kdokoliv muze lezt do soukromi :-N O virech ani nemluve... tady se muzu zapojit, kdyz mam chut a kdyz nemam muzu proste zustat jako "ctenar"...
Odpovědět
Profilova fotka
njn :-| tady je to prostě lepší :-D x-)
Odpovědět
Dobre ranko 85ky :-D
Odpovědět
Dobré ráno :)
Odpovědět
Jak se mas MOni?
Odpovědět
Martinko, celkem fajn. Přijali mě na VŠ, tak se opět připravuji na dálkové studium, v práci na budku....a co ty? Jak se Ti/vám daří?? :)
Odpovědět
Jeeee.. tak gratulkaaaaa x-) x-) x-) s tou praci me to mrzi, u me je to taky na hovnouse:-( mame se dobre, ted jsme byli o vikendu na klubovce a skoncili jsme na 4 miste x-) tak jsem hrozne rada;-)a dokonce nas to s Majou chytlo:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já to, Martinko, četla na fcb, jste šikulky a hafík ještě větší :)) A co mimís?? :) Jinak děkuji za gratulku x-)
Odpovědět
No jo FCB je hrozna drbna:-D O mimisu ani nevime:-D je hodne.. zitra jdeme na screening, tak snad to bude oukej;-) ale nic hrozneho si nepripoustim.... me to asi jeste porad vsechno nedoteklo :-N A na jakou VS jsi se dostala?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Gratuluju Moni... kdy zacinas? Marti, doufam, ze uz brzy uvidime brisko na konikovi... i kdyz zatim asi vypadas jen jako po dobrym obede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočky Moni gratuluji x-) My jdem zítra taky mrknout na malou :-) tak snad bude vše ok. Jsme si včera říkali, že by bylo bezva, kdyby malá vylezla 20.11., tak jí ted přemlouvám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus uplatek, Pandi... Neli, kdyz vylezes 20. dame si cokoladu :-D :-D Holky, ja mam uz dva tejdny chlapa doma na nemocensky, asi mi z nej preskoci :-N :-N Uz mi chybi ten muj klidek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
San, Martinka tam už fotku bříška dávno má ;-) No asi budem muset dát větší úplatek, ona je tvrdohalvá už ted :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jsem musela nejak prosvihnout... :-N No po mamince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, po tatínkovi :-N já nejsem až tak tvrdohlavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, uz jsem videla brisko... vas obou ;-) Krasny x-) Pandi, to rikas ty...tatka by to urcite hodil na tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, on ví, že je tvrdohlavej, taky je to beran a je to znát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas jsme palicaty cholerici oba dva...ale nikdo z nas to nechce priznat :-D :-p Proto by taky neskodilo, kdyby uz sel do prace... :-D Za chvilku jdu do kramu, budu delat boruvkovej kolac, na zvednuti nalady :-)
Odpovědět
Holky, díky moc. Jdu na Západomoravskou VS na obor Správa hospodářské politiky - veřejnosprávní studia. Tak uvidíme :-D Jinak na první konzultace jdu 9. a 10.10.. Jinak Martinko, rýsuje se asi hodné miminko ;) ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, když je mimi klidné v břiše, tak je to pak většinou čert :-N :-D Ale my taky počítáme, že budeme mít děsný čertidlo
Odpovědět
Andrej, i to se může stát :)))
Odpovědět
Ty fole, co to je?? Jsem Vam napsala prispevek a odhlasilo me to a neslo prihlasit:-( Tak znova:-( Tady se to rozjello, nejak jsem zaspala:-D Sany, tak to potes koste.. a kor kdyz je chlap nemocny... tak to nejak zvladni a prezij!!!! Speka uz tam mam vyfoceneho:-D Andrej proc 20??? Moni tak verejnou spravu bych dobrovolne studovat nesla, tudiz mas muj velky obdiv!!! Andrej nestras... ja chci hodne ditko...
Odpovědět
Profilova fotka
No aby se nám narodila přesně 5 měsíců po svatbě :-D x-)
Odpovědět
Acha x-)
Odpovědět
Marti, já už ji studovala 4 roky na VOŠ a to jenom tu veřejnou správu a správní právo, takže maras, teď to bude o něco lepší, makroekonomie, mikroekonomie, marketing veřejné správy, veřejné finance, takové záživnější předměty...tak uvidíme, uvidíme... Jsem si teď vzpomněla, že kamarád by se měl stát bzry tatínkem, během několika následujících dnů, tak jsem zvědavá :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?