1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no příští týden budem na svatebce tak snad pak už budou...
Odpovědět
Profilova fotka
to si počkám, určitě budou stát za to, kdo vás bue fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
Lada Baladová, myslim že má hodně dobrý fotky...a cena luxusní...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se těším x-) :-) budeš určitě nádherná
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim, snad to vizážistka zvládne ze mě udělat nevěstu...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, ;-) budeš překrásná, budeš mít závoj vůbec? =-) ne že by to bylo podtstatné, ale jen mě to zajímá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne závoj nebude ;-) ale šaty princeznovský jo...
Odpovědět
Profilova fotka
na šatky se moc těším x-) na té modelce vypadají moc hezky, ale na tobe budou myslím vypadat ještě lépe x-) x-) x-) já závoj chtěla, ale bylo by to už moc, ale půjčený jsem ho měla kdyby náhodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
k těm šatům se závoj ani nehodí, už by toho tylu bylo moc...v jednoduchosti je krása... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ono je někdxy lepší méně doplnků x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm taky mám jen naušnice a čelenku, na krk nic, protože na těch šatech jsou na vrchu hodně kamínky...
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný x-) pěkně si to užij, mě se v těch šatech moc líbilo x-) x-) x-) škoda, že už takový na sobě mít nebudu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
andrej co ty víš, třeba si to pak na diamantovou svatbu zopáknete ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale to už asi nebudu mít takový šaty :-D :-D to bych vypadala divně :-N :-D a myslím, že diamantové se ani nedožijeme...
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to zas žije...andrej ještě jednou díky x-) x-) x-) jsem tu jen na skok, jedeme zaplatit svatebku, vybrali jsme nakonec last minute na Kypr, letíme v pondělí.... a včera jsem stvořila naše svatební noviny,maj 22 stran! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nemáš zač ;-) Jsi šikulka s těma novinama, já už ani nevím, kolik jsme měli stran my =-) A Kypr bude úžasnej a krásně si to užijete x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je to zaplacené a máme to doma ;-) akorát letíme teda večer v po a přiletíme taky v po ale asi ve tři v noci...tak to do práce asi druhej den nepůjdu... :-N no jako dělala jsem se s tim asi od čtyř odpoledne do jedný do noci...ale ženich byl nadšen, prý ani nečekal že to bude tak hezký...
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsi byla na zkousce, Luci? :-) Last minute jsou nejlepsi, s kym jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo, mazec, strejda má mimino a my nic nevíme |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na zkoušku jdu ve tři...jedeme s čedokem a normálně by to stálo 25na osobu a takhle nás to vyšlo i s poplatkama 18 na osobu, což je super... andrej někdy ty lidi fakt nechápu, holt příbuzný no...
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem z toho v šoku celkem, chudák babička |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Bezva :-) Co si budem povidat...s Cedokem je to asi nejjistejsi...ted pada jedna cestovka za druhou :-N Ja jela na last minute pred trema rokama do Tunisu a bylo to skoro o pulku levnejsi... a fakt supr. A co maji, Pandi? Jak se jmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
mají chlapečka, Tadeáška...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/home.php?#/ph...
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezky jmeno :-) Foto nevidim, nejsem na facebooku...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, škoda... no ěm přijde divný se dozvědět z fcb, že máme nového člena rodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
Treba poslou oznameni s fotkou... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to si nemyslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A vy se vidate casto? Nebo si volate? Me totiz taky nehlasej rodinny prirustky vsichni.... je nas dost,takze je chapu
Odpovědět
Profilova fotka
takhle, on zhruba před 4 rokama žil s jednou ženskou, která měla 2 děti a chtěli po nás, aby jsme je pořád hlídali, že podnikaj a potřebujou peníze a tak... Ale probíhalo to takhle, zavolali, že do půl hodiny potřebujou hlídání na dva dny...No a prostě my jsme vždycky nějak pomohli, ale před vánocema jsme měli všichni moc práce, babička pekla a jednou to hlídání odmítla...Tak se naštvali a doted s náma nemluví. Teda on, ona s ním už není... Strejda neviděl ani svou neteř, té budou letos 4...nevěděl, že byla babička v nemocnici, nebyl na mojí svatbě...Asi před 2 rokama šel k babičce na kafe s novou holkou a dělal, že se nic neděje...pak se zase neozval...Nechápu... Taky moje sestřenka nevěděla, že jsem v tom, ale nevídáme se a tak to beru jakop ok, ale tohle nechápu... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?