1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Teda Luci, ty se máš, já musím zítra do práce.....a volno budu mít až 31.8. a to pojedu na přijímačky, takže si ho taky moc neužiju :-S Já jsem odstěhovaná už 5 let a pořád jaksi nejsem schopná protřídit zbylý nepořádek, co tam mám :-N
Odpovědět
Jeeee vy se mate, ja tu dnes budu tvrdnout do ctyr:-( coz se mi teda jako vubec nechce:-( Luci diky moc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jako moc volna mít nebudu, rozhodně teda žádný na odpočinek...v so se stěhuju, v ne vybaluju a jedeme pro první várku koláčku, v po a út jdu do práce...
Odpovědět
No tak ale na dovolené si to potom, Luci, určitě vynahradíš ;) Já dneska mám tendenci pořád usínat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to doufám, ten tejden bude asi hodně krušnej...
Odpovědět
Ale pak to bude stát za to ;)
Odpovědět
Ja doufam, ze manzu prekecam a vyrazime k tomu mori... po 12.zari bych uz mohla v poho letat, tak bych chtela treba taky na Rhodos a nebo na Zakhyntos x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm no nevim, bůhví kolik tam nakonec přijde lidí, moje exteta, co se rozvedla s mym strejdou po 13letech, kvůli chlapovi co měl doma 8měsíční ´mimino ( rok to spolu tahli tajně a on si mezitim doma pořídil dítě), ten už se taky rozved a bydlí u ní, ona s náma už skoro rok nekomunikuje, jakobysme neexistovali, ted řekla že kluci jsou nemocný ( je jim 12 a 7) tak se bojim že je nedá strejdovi na tu svatbu, ona je na něj dost zlá a hlavně mu ubližuje přes děti...kráva...jenže to zkazí taky jim i mě...
Odpovědět
My jedeme na dovču 14. září, jen na pár dní takovej oddych x-) x-) Luci, to je škoda, ale vždy se najde někdo, kdo má tendenci něco kazit.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo holt příbuzný si člověk nevybírá...taak holky já letim, mějte se tu paaaa
Odpovědět
Měj se, Luci, opatruj se! Pá
Odpovědět
Profilova fotka
achoj kočky ;-) jak se máte?
Odpovědět
Článek se načítá
Me dnes neni oukej,... pekne me boli skeblicka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi líto...mě bolela hlava ze zečátku těhu skoro denně :-( hlavně hodně pij vodu ;-) my máme dnes výročí x-) x-) x-)
Odpovědět
Andrej grtaulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... to mi jako chces rict, ze uz je to rok, co jsi u nas byla??? =-) =-) =-) Jj.. piju jak zbesila, ale taky jsem hodne lina chodit dolu na fc:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rok to bude přesně v sobotu ;-) já ted chodím na fc snad 20x za den, hrlza, děs 8-(
Odpovědět
To je hrozny jak to leti? Andrej me prijde, ze zatim ani nevim, ze jsem tehule, nebyt tech testu;-) jo a jeste krom novych prsou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se máš x-) snad to takhle půjde dál :-) jj, letí to hrozně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus, nikdo tu? =-)
Odpovědět
Dobré dopoledne :)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj :-) já baštím zmrzlinu (tvarohovo kakaového míšu :-D x-) )
Odpovědět
Se máš, já teď do sebe tlačím čočku s vajíčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si dám za chvíli kuřecí masíčko a čočkový salátek x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
copak tady už to definitivně umřelo...?
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda podpora :-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
mno nikdo sem nechodí už... |-| Ale neboj, podpora je x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
všechno zařízeno, hotovo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ty noviny, ty musim stihnout dneska...z práce přijdu tak ve tři tak na to mám celý odpoledne a večer...jinak snad vše...zítra zkouška šatů a nehty a ve čt dort a výslužky...a v pátek svatba..
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů, to bude super, neboj ;-) x-) těším se na fotečky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?