1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tu, ahoj.... ale radim Martince jmena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaká jména? =-) já myslela, že už je má vybraná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se chtej jeste rozmyslet... psala jsem ji nejaky mistni, co by se dali pouzit i v CR ;-) Vy mate uz taky jisto? Na 100%?
Odpovědět
Profilova fotka
hm tady už jsou v kurzu asi akorát těhotný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tehotna nejsem a jsem tu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsi prestehovana? Uz je vsechno pripraveny?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, proooč? =-) Monička sem taky chodí a těhu není :-D a San taky ne... Ale Anetka sem už nechodí |-| San, jj, bude to Nela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim všude se probíraj akorát kdo je těhotnej a kdo ne, když napíšu do 2009 tak mě ani nikdo nezaregistruje... jinak Nelinka je fešanda, ta se povedla x-) stěhování bude v sobotu, v pátek to musim všechno zabalit, zítra jedu ke kadeřnici na melír, dneska sem teda v práci, ale včera jsem byla doma a celej den dělala jmenovky a zdobila výslužky...ještě chybí udělat ty noviny,jinak snad všechno máme...ještě dojet pro koláčky...ale nervy už pracujou teda...nemám vůbec hlad.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme x-) nám se taky moc líbí :-D njn, ted je tam těch těhotnejch hodně, tak se to dost řeší... To jste šikovní, že máte skoro všechno hotovo x-) škoda, že nám nevyjde čas, abychom se na vás koukli :-( zrovna to tak blbě vyšlo no... Ale moooc se těším na fotečky. Taky bych si měla zajít na melír.
Odpovědět
Profilova fotka
A saty budes jeste zkouset? Luci, tak nahod jiny tema ;-) Nela je krasny... ja nevedela, jestli je to "pracovni nazev" nebo finalni :-D Bracha byl pracovne Theodor... sestrenice byla pracovni Fanda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo šaty a nehty mám v úterý... já byla pracovně Hugo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Jeste, ze ti to nezustalo :-D A ty saty si pak nechas az do svatby? Nebo je budes vyzvedavat rano?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No pracovní byla minipanda :-D u Nelinky už zůstaneme :-) kluk by byl Filip, jsme chtěli Tomáška ještě, ale to by bylo asi babičce líto |-| A vyzvedávat si budeš šatky kdy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tomaska ma kazdej, Nelinka je origos ;-) Kde se na ni muzu podivat?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, v úterý jdu jen na zkoušku, vyzvedávat se budou až ve čt..
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... tady ;-) No Pavlovi v práci říali, že jméno Nela je dost neobvyklé :-D mě ani nepřijde... No já si je taky měla zkoušet v jeden den a druhý je vyzvedávat, ale nakonec jsem paní poprosila, jestli bych si je nemohla vzít hned, abych nemusela znovu do města...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tady je kocka jedna x-) Po mamince ;-) No nema ho kazdej, ale neni to zadna prehnana exotika... Uz se tesim na fotky.... zatim jsme te totiz nevidely v satech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já to mám i ve smlouvě že den před....stejně co bych s nima doma dělala.. nemáte nějakej recept na nervy?
Odpovědět
Profilova fotka
Cokolada!!!! :-D Nebo homeopatika...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, vy tu svatbu máte už v pátek? Já to teda popletla....My tu oslavu máme až v sobotu, ale v ten pátek by si musel P vzít dovču. Uvidím, co se dá dělat :-) Na nervy? Sladký, nohy nahoru nebo nějaká procházka x-) já tam taky měla den před, ale po tel. domluvě to šlo :-) ale já si je vyzvedávala v Brně, takže pro mě to bylo lepší, že jsem nemusela do města ještě jednou. V Brně jsme sice byli, ale rozvážet cukroví a to by se nám rozpustilo, než bych vyzvedla šaty... No my jsme chtěli něco co nemá každej, ale k našemu příjmení žádná exotika moc nejde... Nejsem šílenec, abych dítěti dělala komplikace ještě zvláštním jménem...
Odpovědět
Profilova fotka
příští pátek ;-) až :-D hm nohy nahoru si dám asi až po svatbě, já mám rozplánovaný dny na minuty :-( a na sladký nemám vůbec chuť, za dva tejdny mám dole 2kila
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, příští pátek , ale já myslela, že příští sobotu ;-) tak tu procházku nebo sex :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si rekni mamce, at ti predepise neco na nervy... treba jen v pripade nouze...aby sis to uzila v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa holky, jdu do autoškoly ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno moni x-)
Odpovědět
Dobre ranko...
Odpovědět
Profilova fotka
Bre, bre, jdu vencit nasi priseru, za chvilku jsem zpet :-)
Odpovědět
Tak jak se máte holky?? Já dneska kolem půl jedné zmizím, chceme jet s manžílkem k vodě a válet se u vodičky, už se těším x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti koukala sem na 2009, teda manžel muset určitě plakat dojetím, je to krásný x-) držím vám zítra palečkyy... já mám dneska a zítra volno...dnes jedu na melírek a pak za kamarádkou co má 8měs.mimčo pokecat a tak, včera jsem už začala pomalu vyklízet a balit, tak v tom budu pak pokračovat a taky budu tvořit noviny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?