1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Andrej jde o zvyk, taky jsem rikala, ze nechapu jak ty lidi muzou jezdit v Pze, ale je to same jako kdekoli jinde.. ted uz jezdim do centra Phy jako prazanda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, ale je myslím rozdíl jet po nějakých zkušenostech do Prahy a dělat řidičák v Praze... :-|
Odpovědět
Já řidičák dělala u nás na Vysočině, ale i do Prahy jezdívám a ani se tam nebojím, ale jde fakt o zvyk a trochu asi i o odvahu, mám spoustu kamarádek, které auto využívají pro přejezdy mezi obcemi, ale někam dál, Brno, Olomouc, Praha...to už nejedou.... Dneska asi brzy uteču z práce, jdu volat manželovi, jak to dneska vidí, jestli nevyrazíme k vodě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
moni to si to užijte u vody... já budu akorát v práci :-| ale ve čt a pá mám volno
Odpovědět
Tak to si, Luci, užiješ zase ve čtvrtek i v pátek, hlásí hezky ;-) Takže dneska zmizím kolem půl druhé, nakoupit, domů a hurá k vodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se letos nevykoupu nikde :-( chjo
Odpovědět
Profilova fotka
hm akorát já k vodě teda nemám kam, leda k vltavě, ale ani an to nebude čas...
Odpovědět
Ch jo ja chci taky k vode 8-( Tak si to Moni hezky uzijte;-) ja dnes do peti v doupeti ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marti tak to jsme dvě..
Odpovědět
No tak do pěti, to teda vůbec nezávidím. Na kolikátou chodíte???? Doufám jen, že se nepokazí počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já na 9tou
Odpovědět
Aha, tak to potom jo, já chodím na půl sedmou, sedmou..jak kdy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to já teprve vstávám a i to mi činí dost problém, normálně se budim sama kolem osmý, jenže taky chodim spát až tak kolem jedný, druhý...
Odpovědět
Profilova fotka
já teda radši ráno vstanu, ale pak jsem doma brzo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady ale stejně je co dělat až kolem tý osmý devátý...
Odpovědět
Máš pravdu, Luci, u vás nemá "smysl" chodit dřív, když se všechno rozjíždí až kolem osmé deváté..tady to tak není, takže vstávám po šesté a šupky dupky do práce :-D :-D ale končívám jak kdy, v jednu, ve dvě, ve čtyři, v pět, v sedm... :-D :-D :-D A za deset minut mizím domů!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu do města a do autoškoly, ta papa, mějte se hezky ;-)
Odpovědět
No ja na sedmou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jáí dneska jdu nakonec ve čtyři, mě to tu nebaví
Odpovědět
Profilova fotka
půjdu vyrábět jmenovky a třidit svoje krámy co všechno přestěhuju a co nee
Odpovědět
Hallo ;-)
Odpovědět
Brééééééé :-D
Odpovědět
no konocne... kde to vazne:-D
Odpovědět
V práci :-D
Odpovědět
Jo tak to jo:-D
Odpovědět
Za chvíli půjdu na kobereček :-( :-( Mám úplně zkažený den 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj, jsem z5, ufff... Autoškola v pohodě, pak jsme čekali s P v nemocnici na ten 3D ultrazvuk a i přez objednání jsme tam čekali hodinu, no a pak Nela chrápala s rukama před obličejíkem, tak ji budi :-D l no pak se brobudila, ale ruce tam furt cpala :-D :-N Ale máme fotečku a natočený záznam na kazetě x-) Moni, proč na kobereče, co se stalo? =-)
Odpovědět
Moni copak se stalo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám tady to žije :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmm, nikdo sem nechodí ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?