1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem přesídlila na recepci a tady net můžu jen chvilkama... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je blbý :-|
Odpovědět
Ja se tu schovavam pande... uvidime, jestli me najde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jenze ja uz jsem jinde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, ale stejně jsem zjistila, že jsi tu byla :-D :-D :-N :-p
Odpovědět
Ja tu nebyla, byl tu fantomas :-D
Odpovědět
nechyti me, nechyti me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ránko :-)
Odpovědět
bre, co to vidi oci me? =-)
Odpovědět
Bré :-D
Odpovědět
aaaaaaa uz je to tady zase.. breberky se hlasi do sluzby :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Tak tak, ale dneska jen na částečnou službu :-D :-D
Odpovědět
Jak castecnou? =-) :-N
Odpovědět
No že jako nestíhám :-D Tak jenom nakukuji :-D :-D :-N
Odpovědět
Jo taaaaaak:-D tak kukej:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré bré bré ráno...tak jaký byl víkend breberky? u mě dost hektický, v sobotu poslední přesun domů, tuto sobotu se definitvně stěhuju k Vaškovi...a včera jsme slavili ségřini 18tiny co má teda dneska...No a jinak přípravy vrcholí, začala sem pracovat na novinách, tak sbírám matroš na netu a tak a už mám skoro hotové jmenovky...a včera nám odřekli dva lidi z toho slovenska, ale ani neměli sušnost sami zavolat volali to za ně jejich rodiče...ale mě tim nenaser...jo avčera jsme měli s Vaškem přesně rok od zasnoubení v Pařížiii x-)
Odpovědět
Ahoj, Luci, děkuji moc za pozvánku. Fakt jsi mě tím potěšila, bohužel, přes velkou vzdálenost tuším, že nedorazím :-( Ale i tak velice děkuji, je to od Tebe moc milé. Přípravy vrcholí, ale určitě to všechno na jedničku zmákneš ;-)
Odpovědět
Luci u nas vikend az na nejake drobnosti fajnyyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni já vim no že nemůžeš ale přišlo by mi líto ti ji neposlat...jsem ráda jestli jsem tě potěšila, někteří se ani neobtěžovali mi odpovědět...ale tim se nezabývám, bych se musela zbláznit... no hlavně aby bylo hezké počasí...nemáte nějaký recept proti brečení holky? já sem teda trochu citlivka a dojmu se i ufilmu občas, ale ted je to hrozný, představim si šaty, Vaška v obleku a řvu...a on mi asi moc nepomůže, při posloucání těch písniček se rozbrečel... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti to sem ráda... x-)
Odpovědět
Jinak u mě víkend taky fajný...v sobotu obídek, pak jsem od půl třetí do sedmi byla u kamarádky, pak od sedmi do desíti u našich a v neděli u nás byla pouť, takže jsme byli u našich na obědě a pak jsme po čtvrté jeli k rybníku, kde jsme byli do sedmi...takže pohodička. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus, jsem tu, nezabila jsem ani sebe, ani dítě, ani instruktora a navíc jsem ani nikoho nezajela :-D :-D a chcíplo mi to jednou :-N já mu říkala, at po té době na mě nebere fabii ale feldu, neposlechl, tak to chcíplo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej máš můj hluboký obdiv, já bych za volant nevlezla ani náhodou natož těhotná..hluboce smekám...
Odpovědět
Profilova fotka
mě nic jinýho nezbývá, bud chodit s kočárem v zime 5 km pěšky nebo dodělat autoškolu....
Odpovědět
Luci ty nemas RP? Ja si to tedy bez nej neumim predstavit;-)
Odpovědět
Nemáš řp =-) Tak to si taky neumím představit, já už řídím téměř 4,5 roku, mám najeto přes 30 tis. km a nedovedu si představit, že bych neměla řidičák..to máš zase ty můj obdiv ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že opravdu pocituju, jak mi řidíčák chybí, v Brně ani ne, ale tady hrozně...
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase v Praze bych si řidičák nedělala ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti nemám, v Praze jezdim mhd, tady je auto stejně k ničemu...a kdyžtak řídí Vašek..já se v autě bojim i jako spolujezdec, kdysi do nás někde vlětěls tatkou a od tý doby se bojim...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?