1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
to si můžu ještě dojít koupit odpoledne, až to nepůjde...Jsem to nevěděla, že to nepůjde, nemělo to jít až včera od 12°°
Odpovědět
Profilova fotka
No tak zatim muzes hledat na netu nabytek :-N A ani jsi se nam nepochlubila, co sis vcera koupila.....
Odpovědět
ale pochlubila, je to o stránku zpět :-D no nábytek, ten hledám furt i když mám co dělat, já už ot mám všechno prolezlé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon jsem slepa :-N
Odpovědět
ta trkalka si s náma poslední dobou vůbec nepíše, co? :-D to je hrůza... jo jinak svetříky jsem si koupila bílej, světle žlutej a sytě růžovej :-D a nakoupila jsem jen v Zaře a Marks and Spencer, jinde nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Letni barvicky :-) Me stve, ze tady maj vsude uz letni kolekce...saty, kratasy, minisukne, tilka...pritom tady neni ani jaro... 8-(
Odpovědět
jojo, zjistila jsem že nosím hodně tmavé barvy, tak jsem si ten šatník trochu prozářila :-D tady jako taky nic moc počasí...To ten duben byl hezčí jak květen
Odpovědět
tak změna. prej všechno půjde, i dnes i zítra 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz jsem z toho pocasi taky znechucena... uz aby jsme jeli na dovcu x-)
Odpovědět
Me ty oranzove nechutnaji.. to jsou ty fikove, vid =-)
Odpovědět
ne, to je müsli s ovocem
Odpovědět
a ty jsou fakt dobré
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, kočeny, tak já posnídala medovník a rohlík plněný ořechovou náplní, takže já teda silně vybočuji z řady!!! Teď dopíjím čaj a pololežím doma..... Anetko, koukám, že taky máte zajištěné přesné informace, že?
Odpovědět
Ahoj Mončo, tak si zůstala doma, jo? Medovník Ti závidím :-D no nejlepší je, jak se hned vedoucí rozzářili oči, když zjistila, že budeme moct makat :-N
Odpovědět
No, zůstala, ale jen dneska, protože zítra zase musím do práce....ale včera už mě tak hrozně bolela hlava, šíleně ostré bolesti, že jsem řekla, že si fakt potřebuji jeden den dát voraz...teď už snad budou zabírat antibiotika, tak snad už to bude jenom lepší. Ale jsem ráda, že jsem nikam nemusela. Včera jsem musela mít i úplně zeslabenou pevnou linku, neboť jak to začalo zvonit, tak mi to rvalo uši a posléze nervy a ono když ten telefon za celý den zazvoní tak 100x, tak to je hrozná legrace, fakt... Medovník byl super, ale už se těším na to, jak takovej medovník půjde vidět v takových plavkách, jak jsi psala výše:) Vedoucí, těm se vždy rozzáří očka, když je co na práci, že zaměstnancům potemní, to už nikdo neřeší :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni, tak to vypadá na migrénu... Já si myslím, že mě ani bílý jogurt nezachrání od špeků v plavkách...Nehledě na to že jsem zvědavá, jak dlouho zase vydržím jíst takhle zdravě...Jako v práci to jde, to je právě v pohodě, ale pak doma, to je hrůza :-D to bych nejradši vyplenila lednici :-) a je mi nějak jedno, jestli je pět nebo devět večer :-D
Odpovědět
Moni chudaku:( tak snad to bude dobre;-) Medovnik take zavidim x-) Anetko achaa... tak me nechutnaji fialove ani oranzove:))) zelene jakztakz:-p, pak cokoladove, pak modre a jahody momentalne vedou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
achoj, jsem zpět ;-) paní přjemná, ale jsem upsaná, jak blázen :-N tolik věcí vyplnit :-p :-D
Odpovědět
teda ty jsi ale zvláštní huba :-D mně chutnaj všechny co jsem zatím měla :-D jo a k obědu mám celozrnou housku s lučinou. Jo a počkám až budu mít kuchyň jak to bude vypadat a pak se kouknu do bene na tu sedačku a když se mi žádná nebude líbit,tak objednám buď tuhle http://www.modrastrecha.cz/album/view... (možná ve smetanové barvě) a nebo tuhle http://www.modrastrecha.cz/album/view... páč už mě to jako nebaví
Odpovědět
No, jsem migrenistka už skoro 8 let, ale tohle není ono...asi se to k tomu přidalo, abych toho měla víc, ale je to asi od toho zánětu...mám strach si vzít brufen, abych se s těma antibiotika a vším ostatním nepřiotrávila :-N Ale doma, jak jsem v klidu a tichu, tak je to o trošičku lepší. A taky mám zaražené dutiny, takže to taky bude asi ono :-N :-N No, já se letos vlastně ani do plavek nechystám, tak nevím, co řeším :-D Já miluju Albert Be-be, nevím, jestli se to tak píše, ale jsou mnohem lepší, než ty klasická Bebečka, teda aspoň pro mě :) Ale už jsem je neměla, ani nepamatuju...je to na mě teď moc zdravý:-D
Odpovědět
Aneti libi se mi obe... ale ja bych sla do tmave.. tak jsem zvedava jakou nakonec vyberete x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šla bych do tmavé, když plánujete brzy mimi :-| ale krásné jsou obě ;-)
Odpovědět
Já bych šla do té první v černé barvě, to je skvost!!! x-)
Odpovědět
no vidíš a přitom je hrozně levná, akorát mě děsně štve, že neni roztahovací
Odpovědět
já to tam ale nechci mít vše tak tmavé, tak uvidím, jak tam bude působit ta kuchyň a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
a ta světlá je?
Odpovědět
ta druhá je rozkládací a má i úložný prostor, a jdou samosebou různé barvy a buď kůže nebo látka
Odpovědět
Profilova fotka
a vy chcete kůži nebo lástku, kůže by asi světlá nevadila, to případné ťapinky otřeš, ale látku bych teda světlou nechtěla. A cena je hodně rozdílná?
Odpovědět
jako v látce ani ne...kdybych šla do kůže tak je trochu dražší...Ale jinak ta první je potah alcantara a ten je prej super na čištění...
Odpovědět
já se furt nemůžu rozhodnout mezi látkou a kůží 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?