1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Juu to je hezkeee... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrej, asi si povídá s nelinkou ;-) já myslim že to může vypsat i sestra ale mě by tě objednat co nejdřív na kontrolu aby to doktor pak zkontroloval...ale když to neni změna na jiný druh a nebo první atk tak je to ok...
Odpovědět
Tak dobre porid Rubi;-) Ty mas lekare i v Pze =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vrní jí do břicha :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinko udělalas mi radost ani nevíš jakou... včera jsme měli večer firemní grilování, mohli jsme si přivést i partnery, bylo to celkem fajn, už se teda prokeclo že se vdávám tak se všichni divili proč a že at neblbnu...ale všimla jsem si že to řikají většinou nezadané svobodné holky po třicítce... :-p
Odpovědět
Co si asi tak muzou povidat.. doufam, ze ji Sam nenavadi k nejakym blbustkam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, ale lumpárny spolu budou dělat určitě :-D :-D :-D Luci to neposlouchej, to znám taky, ale at si každej mele co chce ;-)
Odpovědět
Luci tak to je parada... to fakt zahreje u srdicka;-) Hotova zavist nic jineho Luci:-p at si trhnou pedalem.. presne tohle jsem taky slychavala a jeste taky jestli musime :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Uz ne, predtim nez jsem se odstehovala Marti ;-) Luci, to vis zavist :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz se ptaj " A to musis?" Mate rict "Musim, protoze to bej nej dyl nevydrzim!" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bez
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás to bylotak, že spousta lidí si myslela, že taky musíme (no nedivím se jim :-D ), ale vysvětlit jim, že plánujeme svatbu už od ledna a těhotná jsem byla až v březnu bylo celkem úkolem nadlidským ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm ještě se tu vdává jedna kolegyně, 5.září ale ta má právě po 30 a všechny to s ní hrozně řeší... jo a holky, měli jsme úspěšné nákupy, v ikee sem sehnala perfektní sklenice na plovoucí svíčky a čajovky do malých svícínků, pak jsem sehnala botky na přezutí, parádní, unosim je i normálně, včera jsem v nich byla a jsou jak bačkůrky...a mám i parfém... x-)
Odpovědět
Jo tak, me bylo divne, proc bys si ted nechavala v Pze predepsat prasky:-D Andrej to snad ani nekdy nema cenu vysvetlovat.. oni si porad budou myslet svy 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
včera mě paní v autoškole řekla, že mám malej pupíček x-) x-) x-) :-D tak mě potěšila, že nejsem jak velryba :-D a její manžel si toho ani nevšiml :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no právě...a po svatbě čekám otázky kdy bude miminko...lidi si nedaj pokoj...ale mně je to šumák, v předsíni nám stojí veliká krabice od mikrovlnky a je naplněná věcma na dekoraci na svatbu ;-) a včera V něco uklízel ve skříňce( máme tam schovaný prstýnky) tak na ně koukal a říkal že se už moc těší až je z tý krabičky konečně vyndáme a budeme je nosit...a když jsme posílali DJ písničky, tak jsme to ještě jednou poslouchali is jinýma variantama a on se při tý svojí co bude mít na nástup úplně dojal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je super Luci x-) x-) x-)
Odpovědět
Luci to je hezke;-) taky bych si to chtela jeste jednou uzivat ty pripravvy :-N x-) Andrej no jo u chlapu se tomu nedivim:p
Odpovědět
Profilova fotka
no jo Marti, jenže dyž jsme přerušovala, tak jsem mu to říkala :-D :-D :-D :-N jdu něco dělat, odpo máme návštěvu, tak at j uklizeno ;-)
Odpovědět
Andrej tak to potom jo:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti tebe ted čekají zase jiné přípravy a možná ještě hezčí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste
Odpovědět
Luci no jo... kazda ma sve do sebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak nikam nejdu 8-( Mladej ma u sebe moji karticku pojistence :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda to nase... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne, ze mu rikam uz nekolik dni, ze tam pujdu a nenapadne ho treba vyndat to z penezenky... Stejne nevim na co mu je, kdyz do lekarny chodim vzdycy pro vsechno ja...pro oba
Odpovědět
Profilova fotka
ach ti chlapi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, ze me to jeste udivuje 8-(
Odpovědět
Tak to me tedy taky nenapada na co ji ma:-D ale co si neudelas sama to nemas :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Protoze si dava vsechny dulezity karty do penezenky... vzdycky ji nechaval doma... Ted jak na potvoru ji taha s sebou ( nevim na co)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?