1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A znamkovat ti to nebudou :-D Asi novym ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, podepisuješ se oběma jménama, prvně dívčím jménem a pak novým mám pocit a V se taky bude muset podepsat dvakrát i když jméno nemění
Odpovědět
Profilova fotka
měla bych něco dělat, ale tááák se mi nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych mela delat jeste lasagne, ale to pocka, je to az na vecu... a navic odpocivam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lasagně plánuju už x měsíců a furt nic 8-( :-N dnes bude špenát x-) no nic, jdu dělat něco, převlíct postel, umýt nádobí, dát hafíkovi jídlo a žehlit a ten špenát....
Odpovědět
Profilova fotka
takže nejdřív rodným a pak novým příjmením jo? no snad to tam nezvořu...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nechci ti kecat, ale mám ten dojem. Neboj je to tam popsaný ;-) a paní z matriky stojí hned u tebe a kontroluje, kdyžtak se zeptáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To vis, ze ne... oni na tebe uz dohlidnou ;-) No me cekaj lasagne, cisteni zelviho domecku a musime dojet pro nahubek psovi... a to jsem si myslela, ze mam hotovo 8-(
Odpovědět
Luci ona Ti ukaze a rekne tady starym prijmenim a tady novym, takze se nemusis bat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, no tak snad to zvládnu :-D díky, já jen abych tam nevypadala jak mongol co se neumí podepsat
Odpovědět
No to budes vypadat i tak:-D pac se musis podepsat citelne:-D a psacim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já hlavně měla problém v tom, že jsem si musela sednopu v té obrovské sukni na takovou malou stoličku :-D :-D :-D tak tam vypadám dost divně a teta zase nevěděla, jak položit kytku :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, tady nikdo? =-)
Odpovědět
je tu nekdo, ale ten nekdo tu nebude sam:p
Odpovědět
Hallo... gud mooorning :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano... a ze je krasny doslova x-)
Odpovědět
:-D tady dokonce sviti i Oskarek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je teda zatazeno, ale jelikoz mam dobrou naladu, tak je mi to fuk :-D Akorat mam ted bobky, protoze jsem potrebovala predpis na antikoncepci a doktor je na dovce.. Sestra mi rekla, ze mi daj prasky i bez predpisu, kdyz dokazu, ze mi je doktor normalne predepisuje. Ale zda se mi to divny :-N
Odpovědět
Aha a jak budes dokazovat, ze Ti je predepisuje??? Leda ze by se te dohledali v nejake databazi... a to Vam to tam predepisuje mudr???? Me to normalne predepise sestra;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady prave musi doktor... no bud bych donesla starej predpis ( coz jsem asi vyhodila) anebo to vyhledaj... Ja chodim porad do ty samy lekarny a maj nas tam oba v pocitaci, ale je mi proste trapny nekoho premlouvat :-N Treba je to tady normalni, ale v Cr se to nedela, tak mi to prijde takovy divny :-N
Odpovědět
Aha.. no jiny kraj, jiny mrav;-) No tak jestli tam chodis pravidelne, tak by Ti to snad mohli dat ne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doufam... cekam jestli se rozprsi nebo ne...ale asi jdu na to. Pri mojji smule zacne prset jak vytahnu nohu ze vchodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ač je venku zamračeno tak já mám ted naprosté slunečné ráno x-) Marti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akorát teda doufám že tu nezůstanu pak sama ;-)
Odpovědět
Jeeee holky to mam radost, ze jsem Vam vsem udelala krasny den x-) x-) Sany, tak snad nezmoknes, tady se to taky uz kaboni 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to taky vypisuje dolktor nebo sestra, ale doktor to musí podepsat...Ale když nebyl doktor, tak se mnou šla sestra do lékarny, zaručila se, že pak donese recept a bylo :-)
Odpovědět
Andrej tak me to vypisovala sestra, stejne v lekarne nepoznali ci to byl podpis :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt :-D :-D kočka mi leží na pupíčku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me v Praze taky vypisovala sestra... No tak snad jo... jsou tam takovy sympaticky lekarnice... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?