1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no tak odfrklo neodfrklo, hlavně že už ho mám spravené, asi tak. Bez auta prostě nemůžu být ;-) aha, tak to je dobrý oslava, hlavně že jste si to užili. Já kdyby mi někdo udělal tajnou oslavu, tak bych byla spíš naštvaná, protože nemám ráda svoje organizované oslavy narozenin, je mi to nepříjemný být středem pozornosti a nechat si přát :-N ...
Odpovědět
No Majovi to taky vadi, ale byl hrozne stastny za ty kamarady co tam mel a oni si to uzili s nimi x-) a vcera mi porad dekoval, ze je stastny, ze me ma a ze dekuje za vse co pro nej delam:-D tak me to na srdicku tak hralo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lepší tajná oslava, než žádná :-D
Odpovědět
no já bych právě radši tu žádnou :-N takže to je asi individuální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím si, že kdybys x let narozky neslavila, tak bys byla ráda i za tu tajnou :-D
Odpovědět
a proč si to myslíš? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, protože podle mě každýho musí mrzet, že svoje narozeniny neoslaví...A kdo tvrdí že ne, tak podle mě kecá
Odpovědět
no tak já si to slavím se svojí rodinou, ale jako o žádné jiné oslavy fakt nestojím a rozhodně nekecám :-N :-N :-N
Odpovědět
No me by to bylo jedno:-D ja jsem rada za kazdou seslost s kamaradama:-D tajnou nebo netajnou:-D a tohle je aspon dobra zaminka:-D narozky :-D
Odpovědět
jako já taky jsem ráda s kamarádama, ale nesmí se to točit kolem mě, toť asi vše k tomu, kdo to nechápe už to asi nepochopí, víc k tomu nemám co říct :-N
Odpovědět
vsak v pohode, kazdy to ma proste jinak, no;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, sle kdybys to neslavila s rodinou myslím ;-) já nemyslela jen obrovský oslavy s kamarádama...
Odpovědět
Článek se načítá
no tak s rodinou je to samozřejmost přeci. s rodinou jsem vždycky ráda když se slezeme, je to vždycky moc fajn a nemusí to být ani narozeniny...Příští víkend zase slezina v Čechticích u dědy, už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak u koho, jak u koho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) To to tu ale jede; takhle po ranu... Andrej, taky te musim zklamat... pridavam se k Anet a nerada oslavuju narozeniny :-N Samozrejme jsem rada, kdyz si nekdo vzpomene, ale za 1. nesnasim "organizovanou zabavu", 2. neumim prijimat darky (snad jen od brachy a milacka) a za 3. mi prijde vetsina toho blbnuti okolo oslavy jako prani a darky jako povinnost... vetsina z nas to dela ze slusnosti... pokud se nejedna napr. o deti nebo partnera...
Odpovědět
Profilova fotka
my nevykládejte, že neoslavujete s přítelama a manželama neradi :-N to mi nikdo nevymluví (opakuji, nemyslím jen obrovský oslavy s kamarádama, ale oslavy s rodinou) A jestli mi řeknete, že neradi slavíte i s rodinou, tak si zkuste několik let neudělat ani malinkou oslavičku a pak si to povíme jak neradi slavíte :-D :-D :-N no nic, změnila bych asi téma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon mi...ne my...
Odpovědět
Sany mám to stejně, taky nerada přijímám dary a tak, prostě se cejtím blbě.... u nás prostě jako oslava znamená to že se sejdeme, stejně ale jako to ale děláme několikrát do měsíce, dojdeme si na večeři, popřípadě si něco navaříme a posedíme a popijeme společně doma ;-) rozdíl je maximálně v tom, že si dáme ty dárky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, dáte si dárky, ale ty lidi přijdou za tebou a kvůli tobě, protože ti chtějí udělat radost a v ten den být s tebou... Prostě když to máte, tak to nechápete. Ono je fakt rozdíl, když ti rodina napíšei sms, vše nejlepší nebo když přijde i smalým dárkem na kafe a tu chvilku si pro tebe udělá...
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak, proste si udelame nejaou grilovacku s rodinou a hotovo... S pritelem samozrejme, to jsem taky ale psala :-N Jinak s tema rodicema...to taky umi bejt pekna saskarna. Tradicni fotky typu - nucenej usmev s dortem, sfouknuti svicek.... usmev pri prijmuti darku, schovavani soku z priserny hovadiny, kterou jsme dostali... Baaajo...mas pravdu, Andrej :-D :-D :-D Proste kazdej ma svy... myslim si, ze je to jako u svateb...
Odpovědět
Profilova fotka
no nic no, podle mě by vám ale i bez těch šaškáren bylo smutno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro me to zkratka zustava spolecenska povinnost...pozvani na narozky se neodmita ;-) Za oslavu stoji vyznamny kulatiny - 30, 40, 50 ... ale jinak me to nebere a oslava svatku je pro me vrchol
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to tak - bez toho cirkusu mam treti rok a je to supr...pro me... Ale ja jsem divna, tak si z toho nic nedelej
Odpovědět
Profilova fotka
no nejsi divná, třeba by mě to taky vadilo, jenže já jsem byla x let bez oslav i s partnerem, prostě moje oslavy neexistovali...jsem to měla asi už sfouknutý s vánocema či co =-) a hrozně moc mě to mrzelo....
Odpovědět
Profilova fotka
Jenze, tys nebyla s partnerem, ale s volem :-D :-D :-D Sorry, ale me takovej prijde :-N My jsme oba s pritelem stejny, proste nemame radi oslavy, ale k narozeninam si radi delame prekvapka ( v podobe darku, vecere nebo tak)...a vyhovuje nam to oboum....ale kdyz ti partner oslavu zakaze, i kdyz po ni touzis, tak je to blbec 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je velmi výstižné :-D ale ted mi to P vynahrazuje 1000 x-) x-) x-) jen s tím svatebním dortem mě dostal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
O to vic si to ted uzivas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ano x-) musím žehlit, mám toho tady habakuk :-| tak zatím pááááááááááááááá
Odpovědět
on ti O. nekupoval nic k narozeninám? =-) :-N
Odpovědět
jinak včera jsme počítali dlaždice do koupelny, to byl porod, i porafat jsme se u toho zvládli asi dvakrát. Jednou jsem vzteky odešla do obýváku a zabouchla jsem se tam a zapomněla, že tam není klika :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?