1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Ty jo, není nad to si nahemtat koš (způsobeno leností si ho častěji vynášet) a teď mi to nešlo ani vyndat...plno odpadků se mi vysypalo pod stůl...já jsem fakt vemeno :-N
Odpovědět
Moni to znám :-D z domova, pak se v tom musím hrabat, aby to šlo vůbec vysypat. V práci na to naštěstí je uklízečka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Alča má termín někdy okolo 21, včera jsme si o tom říkali s holkama, takže má ještě čas... viděla bych to na masáže nebo na kadeřnickej salon nebo něco takovýho...
Odpovědět
No o koších doma...to by bylo dlouhé povídání...mám 3 a věčně mi nestačí a i když už nestačí, tak musí stačit...na tohle jsem fakt lempl :-( My taky měli uklízečky, než jsme je v rámci úspor propustili :-N Tak si na ni občas hraju já sama :-N :-N :-D :-D Splnill se mi sen, to jsem vždycky chtěla dělat :-D :-D
Odpovědět
no vidíš Moni, Ty naše uklízečko, nedaávno jsi myla okna, teď vynášíš koše :-D :-D :-D Tak nám teď v rámci toho, aby jako lidi třídili odpad vyvážej popelnice jen jednou za 14 dní. To mohlo vymyslet fakt jenom hovado největší 8-(
Odpovědět
A to i vytírám prach :-D :-D Ovšem dělat to takto doma, tak tam shniju ve špíně a bordelu :-D :-D :-D tady to dělám jen z povinnosti a taky to podle toho vypadá a nehodlám na tom nic měnit :-D :-D No, tak to je fakt inteligentní nápad!
Odpovědět
to jo, obzvlášť teď v létě, to tam všude pěkně smrdí 8-( navíc samozřejmě popeláři nevyvezou ty pytle, co jsou hozený u popelnic, protože se to do nich už nevejde. Proč by to taky dělali, že jo, kdyby to takhle měli dělat všude, tak je to taky na prd, no takže když se vyveze popelnice, tak se tam hoděj zase ty pytle, co leželi vedle ní a je zase rázem plná a zase se čeká 14 dní 8-( 8-(
Odpovědět
No tak to je fakt super systém.... Jdu balit, dneska musím chtě nechtě ve čtyři vypadnout..tak se mějte moc hezky a třeba zítra, ač teda to už nebude taková "pohoda" jako dneska :) Tak pá a krásný zbytek dne, já jedu k našim a pak ke kamarádce :)
Odpovědět
tak pá, já za půl hoďky taky padám, zahraju si hru, umeju nádobíčko, vždyť to znáte :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D známe, známe, u Tebe obzvlášť ;) Tak páá
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... nový věcičky a pupík ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, holky :) Andrej, ty jsi rychlík s těma fotečkama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko, doufám že tu dneska někd bude, nechce se mi pracovat 8-(
Odpovědět
no už máš pěknou výbavičku Andrej :-) x-)
Odpovědět
včera u mě byla Lůca, už má pěknej pupík, ale krásnej x-)
Odpovědět
No já tady budu, ale jen občas.....když bude čas a možnost :-D Ale teď je :) Dneska to vypadá na nádherné počasí, ve tři zmizím z práce....akorát si asi půjdu lehnout, abych večer byla čilá :-D
Odpovědět
Já si dneska taky odpoledne musím jít lehnout, protože jsem v noci vůbec nespala. JSem vzhůru od půl čtvrtý 8-( tak abych byla na Karibskou noc čilá, i když dneska už se mi tam ani moc nechce :-|
Odpovědět
A co jsi dělala, že jsi nespala??? Nás s manželem před pátou vzbudil alarm auta, bohužel, majitel zřejmě netušil, že jde o jeho vůz, takže alarm houkal skvělých 40 minut ]-( ]-( ]-( ]-( Tak jsem vzteky vstala dřív než bylo nutné. :-S
Odpovědět
no měla jsem nějakou alergii zas, pořád jsem kejchala a smrkala :-N hrůza. Jsem si pak říkala, že jsem měla jet do práce o hodinu dřív, stejně jsem čuměla do stropu 8-(
Odpovědět
No tos mohla....a dřív dneska vypadnout :-D
Odpovědět
no právě. Dneska jdu v půl třetí a jelikož nemám auto, tak budu čekat do půl čtvrté na bus. Ale stejně si potřebuju něco zařídil na Andělu, tak mi na to snad ta hodinka bude stačit akorát...
Odpovědět
To já budu do tří, pak hurá domů, musím teda poklidit kuchyň, protože to je horší než atomová bomba a pak si pustím Arabelku, další 3 díly.....Pavel odjel s kamarády na kola, takže nemusím ani vařit :) :-D
Odpovědět
Tak to já asi taky dneska nebudu nic vařit, nevím ještě, ale dneska se fakt půjdu natáhnout a doufám, že to vyjde, protože jak jsem si to plánovala minulý pátek tak mi to vůbec nevyšlo a do postele jsem se dostala uplně mrtvá až někdy v deset 8-(
Odpovědět
To mě dokáže vždy naštvat, když si naplánuji, že si třeba odpočinu, natáhnu se a něco mi do toho vleze...to jsem teda potom fakt naštvaná :-D
Odpovědět
no já jsem byla tak vytočená jako snad nikdy v životě, sedla jsem do auta a jela jsem jak nejrychlejc to šlo :-N trošku magor, ale trochu jsem ten vztek vybila.
Odpovědět
V tomhle jsem taky magor..... :-N Všimla sis, že si tady dneska povídáme jenom my dvě?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ve spolek ;-) no už toho máme hodně, ale to se využije, spoustu těch věcí je třeba až na roční mímo, tak super x-) a těch malinkejch věcí bude myslím potřeba víc než dost :-D už máme vyměněnej záme na vratech, už nám sem nikdo nepoleze x-) když děda nezamkne... Jo a brácha od O má od včerejška třetího syna, Filípka x-) Mazec mít ve 22 3 děti :-D
Odpovědět
Moni všimla :-D Andrej to bych se šla asi oběsit mít ve 22 tři děti :-N ale proti gustu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ona měla dva dny před porodem 21 :-D on má těch 22 koncem září..
Odpovědět
Ahoj, Andrej... Ve 22 3 děti?? To by mě šlehlo, fakt....já jsem zrovna včera uvažovala, kdyže by mělo být to první dítě....ale nejen, že 22 už jsem nestihla..ale jaksi bych vyřadila i následující roky...to je fakt mazec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?