1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Anet to je mi lito a kdy Ti ho opravi? Andrej, tak to je opravdu kravina:-( ale urcite to tak nemyslel, clovek kdyz jenaprdnuty, tak rekne co by normalne nerekl;-) a nemuze cekat, ze budete sedet porad doma na zadku;-)
Odpovědět
no já doufám že brzo, tím busem je to děsně dlouhý a únavný...I když teď mi to může bejt jedno, protože tu stejně musím bejt dýl, kvůli přesčasům... andrej to je teda fakt pěkná blbost :-( tak víš co, klidně se seber a jeď někam na celý den, do Brna, za mamkou nebo za ségrama nebo za nějakou kamarádkou a užij si den a provětrej hlavu...;-) já bych to udělala...a vrátila bych se až večer.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem v práci...nebojte dneska to rozhodně nehodlám přehánět, abych si zase ze samý práce nezablokovala krční páteř ;-) Andrej nojo většinou se člověk pohádá kvůli absolutní kravině a nepochopení se...co řekl určo tak nemyslel, třeba je z něčeho nervní...nech ho být, až vychladne tak přijde a bude to zas tvůj milý manžel...a ty si nedělej vrásky, běž přečíst Nelince pohádku...
Odpovědět
holky já jsem pěkný prase, jsem k snídani snědla velkej, 400g bélej jogurt a k tomu ještě bebe jahodové :-N
Odpovědět
Tak už jsem zpátky :) No, Andrej, kravina, neboj, brzo vychladne, ty taky a zase to bude v pohodě. Ale taky bych se zdekovala a přijela bych až večer :) Anetko, s těma autama je to pech, já si dneska vzala manželovo, neboť na tom mém končí v neděli technická, tak jsem ho, chudáka, vyslala...tak doufám, že to auto projde! Byla jsem si vyzvednout prášky a platila jsem 835 Kč :-( :-( :-( to je děs, zrovna teď bych je zužitkovala teda jinak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
njn, jenže mě ted už nic nejede, až odpoledne :-( chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
andrej tak se jdi třeba projít...
Odpovědět
Máte balkon?? Vyšla bych na něj, usadila se, vzala si knížku nebo časopis, udělala si něco dobrého k pití a relaxovala na balkoně.... :-)
Odpovědět
Andrej, tak dneska je krásně, vezmi si deku, sváču, knížku a najdi si někde v přírodě pěkné místečko a relaxuj! Jé jak já bych to ráda udělala hned :-) Moni bojíš se že už Ti brouček neproleze technickou jo? :-D A za jaký prášky? Na migrénu?
Odpovědět
Profilova fotka
andrej nebo si pozvi třeba ségru at ti dělá společnost... moni určo projde, tedka zavřeli nějaký stkčko že po tom co auto prošlo technickou tak mu upadlo kolo...takže jistě máš autí v pořádku a oni do toho štourat nebudou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Andrej, ja se taky chodim uklidnit do parku... ale my se nastesti nevydrzime mracit moc dlouho :-N
Odpovědět
No, holky, tak prošlo...ale i tak prý budu muset po zimě nutně pořídit "nové"..takže to mám fakt radost. Do další technické to už prý nepřežije :-( :-( :-( Takže můžu začít šetřit, ale z čeho...to teda nevím. Ne-e, platím přes 800 Kč za anti....docela drahá sranda. Já se chodím odreagovávat do bývalé práce, když mě doma manžel naštve :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no já anti neberu, takže tohle placení mi odpadá :-D a co máš teď za autí Moni? Já tu svojí fábku nemám tak starou, ale nejpozději příští rok jí asi pošlu do světa. Chci něco většího a bezpečnějšího...
Odpovědět
jinak mě muž včera taky trochu naštval, respektive jsme se naštvali navzájem, ale on vyjde schody a o ničem neví a dělá jakože nic, ale včera jsem mu to dala sežrat, vydržela jsem to nemluvit s ním a ráno jsem mu nedala pusinku :-D :-D i když někdy to vydržet je fakt těžký, on pak dělá nějaké kravinky, že to nevydržím a začnu se tlemit
Odpovědět
Anetko, mám Fiat Punto, dostala jsem ho v roce 2005, po manželovi. Už je fakt v šíleném stavu :-( No, čeká mě fakt zajímavě šetření na něco "lepšího", chci to zaplatit hotově, tedy bez jakékoli půjčky, tak se musím hodně moc snažit 8-( Já teda vydržím nemluvit hodně dlouho....klidně 2-3 dny, manžel v tomhle výdrž nemá, ale já jsem neoblomná... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted to s autama neni zadna sranda... novy jsou drahy a tak se kazdej drzi tech starsich a je tezky sehnat neco, co ma jeste vsechny ctyri kola a nezrujnuje vas to :-|
Odpovědět
děda má taky punto, už je asi dost starý ale je fakt v perfektbím stavu, jak nový... Já to auto mám taky od roku 2004 nebo 2005... Na auto bych si teda půjčku taky nikdy nevzala ;-) půjčky nemám ráda a jsem ráda, že jsme si jí nemuseli brát na barák. ;-) a nechápu lidi, co si berou půjčky na dovolené, vybavení apod.
Odpovědět
a máš nějaké auto vyhlídlé třeba?
Odpovědět
Profilova fotka
Nekomu ale nic jinyho nezbyva, Anet... :-N Myslim teda na auto, dum nebo vybaveni .... na dovolenou je to fakt blbost, nemam prachy tak proste nejedu :-|
Odpovědět
Sany jako já to do určité míry chápu. Ale když nemám na super plazmovou televizi, tak si koupím obyč a nebudu si to brát na splátky ne? :-N no každýho věc, pak mi tady v každém desátém spise přidělávaj práci exekuce 8-(
Odpovědět
to auto bych ještě pochopila, když bych ho fakt potřebovala a jinak by to nešlo, ale ty ostatní věci fakt ne.
Odpovědět
Profilova fotka
No nasi si po postaveni baraku taky brali pujcku na vybaveni....ale ne kvuli televizi... proste za neco musis udelat koupelnu, kuchyn... na necem spat musis atd. Vy jste treba barak nestaveli, uz stal, takze vam to dost peneze usetrilo, ale nekdo se proste financne vyzdima pri stavbe domku a na zbytek uz mu penize nezbydou
Odpovědět
Profilova fotka
Me treba prijde nepochopitelny, ze si lidi v Praze berou pujcky na auta...kdyz se vsude dostanes mestskou dopravou a hlavne ve spicce prejedes centrum mnohem rychlejc v MHD nez autem
Odpovědět
Sany to bohužel není pravda, my jsme ten hořejšek celej zbourali a stavěli znova...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslela, ze jste ho renovovali ;-)
Odpovědět
ale tohle že si vaši brali a jiní lidé berou půjčku z tohoto důvodu chápu. Ale nechápu, když mám normální televizi, ale soused má lepší, tak i když na ní nemám, vezmu si půjčku, abych měla ještě lepší 8-(
Odpovědět
no renovovali, ale jako fakt celej :-N prostě podkroví nebylo vůbec nic, jen štít. to jsme vše zbourali, podlahy se vytrhali, stavělo se to znova, podlahy komplet nový, trámy , střecha, no prostě všechno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to je holt ceska zavist :-D Lepsi pracku, lepsi telku, auto vetsi, deti chytrejsi atd... :-N
Odpovědět
no asi tak, takže tohle jsem tím myslela, abyste mě pochopili |-|
Odpovědět
Profilova fotka
eJo a taky lepsiho manzela! :-D Casto kdyz se bavej starsi zensky mezi sebou, tak pomlouvaj cizi manzely..."podivej, jak ten jeji chlasta".... "Sousedky starej se furt s nekym taha, to ten muj by si nikdy nedovolil" :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?