1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
jo pochopila jsem že ti ho zase sundala, ch jo ;-)
Odpovědět
takže to uvidím až v den D jo? :-D já ale vůbec nevím, co si vezmu na sebe na tu Tvou svatbu :-N :-D
Odpovědět
Anetiii jojo.. budeme vsici prekvapeni i ja :-N :-D Neco v cem se budes citit pohodlne a prijemne x-) Jsem byla na vibra solarku a hruzny pohled :-N se mi klepal snad i chlup v nose :-N :-D
Odpovědět
prosím tebe, co to je za novinky...:-D já se mažu garnier tím s kapkou opal. mléka a mám poměrně hezkou barvičku :-D no po něčem se dneska kouknu a když nic neseženu, tak normálka halenku a sukni asi
Odpovědět
No jasnyyy.. No to otevreli ted u nas... takova podlozka na ni stoupnes rozkrocis a klepe se to s tebou :-N :-D
Odpovědět
a k čemu je dobrý to klepání? Nehubne Tě to ještě k tomu opalování? to by totiž byla super kombinace :-N :-D
Odpovědět
Anetko jojo :-) ale to bysta musela byt podle me nalezla kazdy den :-S takze priste si radeji pujdu hajnout :-D
Odpovědět
jé tak se budu měsíc klepat a budu jak černoška a míry 90-60-90 :-N super, do toho jdu :-D
Odpovědět
kolik to stojí prosím tebe?
Odpovědět
:-) no vidis.. to neni spatny napad a ty husy utraci prachy za liposukci :-N mam takovy tuch, ze 10/minutu.. no normalne bych tam asi nesla, ale jinyho stojaka volneho nemela :-N :-D
Odpovědět
tak to je normální cena, co? :-D no tak to já bych tam šla :-D
Odpovědět
Aneti ja myslim, ze uz jooo.. hlavne to je takove studio, kde vim, ze se brzy opalim a dbaji tam na vymenu trubic;-) takze se nebojim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.solariumlaguna.cz/ ;-)
Odpovědět
tak az si sem pojedes na dziny, tak muzes zkuist :-N :-D
Odpovědět
tak jo :-D
Odpovědět
tak ono to je určitě i v Praze ;-) já právě před svatbou jsem se ne a ne nemohla opálit v oslárku...Jako trochu jo, ale nic extra, na co jsem byla zvyklá :-N ani pak na dovče jsem nechytla tu obvyklou tmavě hnědou, nechápu
Odpovědět
Aneti vetsinou je to nekvalitnima trubicema ]-( nekteri na tom hrozne vydelavaji ]-( No to je vlastne pravda, zkus pohledat a zkus to.. je to mazec... a je hrozny jak se Ti vsechno klepe :-N :-D
Odpovědět
aby mě pak z toho nebolela hlavinka :-N já si taky myslím, že je to nekvalitníma trubicema, ale tam co jsem jezdila pracovala tchýně a ta mi tvrdila, že je tam měnily, tak nevím
Odpovědět
No nevim, asi se tim chlubit nebudou a nebo slabe, no.. nefim :-S No nesmis mit zkousnuto :-N :-D
Odpovědět
razím na t nákupy, zítra vám povyprávím, jak jsem nic nekoupiĺa :-N alespoň koupím něco Lůce na Honzíka
Odpovědět
Tak jsem doma, právě jsem přijela a udělala jsem si k veče dušenou mraženou zeleninu na másle x-)
Odpovědět
a byla jsem celkem úspěšná...Tři svetříky, dvě trička a jedno tílko. Chtěla jsem toho víc, ale bohužel...alespoň že ěnco jsem si koupila. Pak ještě barvu na vlasy a řasenku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
achoj breberky :-)
Odpovědět
DObre rano ve spolek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, teda Marti, ja myslela, ze budu bezkonkurencne prvni a ty uz ve 42 =-) :-D
Odpovědět
Sany.. to cucis vid:-) Ja uz tu strasila od pul, ale nez jsem nastartovala masinu :-N :-D
Odpovědět
A co, ze jsi takove ranni ptace? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mladej sel do prace a vzdycky mi prijde dat pusu nez jde a tentokrat me nejak vzbudil uz definitivne :-N Taky u vas byla tak strasna burina v noci...my se vubec nevyspali :-|
Odpovědět
Sany jo taaaak... tak Maja se dnes po puse ani nehnul... vcera jsme si dali GinTonic a v noci zvracel chudatko moje :-N :-D U nas nic.. sucho a vyprahlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To jako po jednom mu bylo tak spatne? =-) To mu teda nejak nesedlo, vid? Chudak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?