1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Martinko a kde vůbec pracuješ? =-) Ups...já to nevím....
Odpovědět
Ups na Magistrate :-D ;-)
Odpovědět
třeba mě pak kvůli té hře odvezou do blázince :-D Jo už jsem to našla ;-) musím mu něco objednat :-D
Odpovědět
Co budes objednavat??? My se chystame na ten pelech;-) Hele abys to pak nehrala i v noci ve snu v posteli:-D To by Tom asi pekne cucel :-N :-D
Odpovědět
Ups, děkuji Martinko za odpověď...tak už mám alespoň zase trochu rozšířený obzor :-D No, blázinec a bude Ti fajn, všechno Ti bude jedno..... :-D
Odpovědět
no jo, blázni se maj nejlíp ;-) Potřebovala bych objednat obojek, tu známku bych chtěla a o tom pelechu přemýšlím, něco mu na Hráďo potřebujeme pořídit, ale já se bojím, aby v tom spal, když je zvyklej na to svoje křeslo :-N
Odpovědět
Ups nemas zac Monicko:-D
Odpovědět
No tu znamku chci taky.. sice bude mit uz tri, ale neda se nic delat:-( my jsme koupili ty popruhy;-) kvuli krcni pateri;-)
Odpovědět
Martinko: x-) x-) x-) :-D :-D :-D Škoda, že já mám doma činčilu, tudíž se u téma pejsci nechytám :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
a proč bude mít tři? :-N :-D
Odpovědět
Jednu mestskou, pak tu tagisky, a pak vzteklinu :-N ;-)
Odpovědět
Holky, tohle budu v neděli vařit: Střapaté koule Ingredience 600 g mletého masa, 2 vejce, 220 g syrové rýže, 1 lžíce mleté papriky (část můžeme nahradit pálivou), sůl, mletý pepř, kečup, hlávkové zelí (cca 800 g) Postup Maso osolíme, opepříme, vmícháme papriku, syrová vejce a rýži. Z této hmoty vytvarujeme koule. Zelí nakrouháme na nudličky. Dno pekáče pokryjeme polovinou zelí a naskládáme na ně masové koule. Pokapeme kečupem a přikryjeme druhou polovinou zelí. Opět pokropíme kečupem, trošku podlijeme vodou, přiklopíme a vložíme do trouby vyhřáté na 200°C. Pečeme asi hodinu. Podáváme s vařenými bramborami. Doufám, že to bude jedlé :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Moni v kolik se muzeme zastavit :-D :-p
Odpovědět
Ve 12:00 h. bude prostřeno, už se na vás těším!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni oukej budeme tam, jak to mame daleko z Konopiste???
Odpovědět
Marti, jenom 150 km, to je kousíček :-)
Odpovědět
Jo Marti vezmete nás do auta? :-D
Odpovědět
Holky, ale beztak nemáte rádi mleté maso a nakonec určitě ani to zelí, že ne?? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
já teda jo :-N
Odpovědět
hele jak dostala strach a chce se nás zbavit :-D
Odpovědět
Kudla, přeci nemůžu být tak průhledná??? :-p :-p :-N 8-( :-D :-D
Odpovědět
No nic, uvaříme si sami, a lepší! :-D :-p
Odpovědět
Hele ja to mam rada vsechno... Anet oukej... v deset pred Konopistem:-D
Odpovědět
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Monice.. dostanes do palice.. nejdriv nas lakas a pak nas nechces:-D
Odpovědět
No jako ukažte mi přímý důkaz, že VÁS nechci!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ha! a nic, žádnej důkaz..... :-D
Odpovědět
Tak chceš nebo nechceš? :-N :-D
Odpovědět
Holky, vy jste si snad založily spešl diskuzi nebo kde jste??? Manžel chce prý dneska něco k večeři...ale co???? Nemáte idea?
Odpovědět
Co jestli chci nebo nechci?? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?