1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Tak, holky, tak už i já opouštím robotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
týýý jovka, to je hroznej čas :-.
Odpovědět
Dobrééééééééééééééééééé ráááááááááááááááááááno!!
Odpovědět
Dobre, dobre... teda MOni jsi tam snad spala ne :-N |-|
Odpovědět
No, Martinko, málem jo, ale nakonec jsem se jela vyspat domů..... :-D Ale můžu vám říct, že už dneska melu z posledního....když jsem se o půl šesté ráno na sebe podívala, opravdu jsem se zhrozila.... 8-( 8-( Příští týden to prý bude to samé 8-( 8-( 8-( Ale to jsem si jenom přeložila část včerejšího jednání...že by mi to jako někdo řekl, to ne... 8-(
Odpovědět
Moni to je des,... ale asi nezby nez drzet hubu a krok:-(
Odpovědět
Martinko, tak jak říkáš, ale doufám, že se mi povede brzy přejít jinam.....kéžby!!!
Odpovědět
Jako v ramci firmy a nebo uplne nekam jinam???? To ti preji pac takhle to musi byt na zblazneni.. ja bych chtela taky zmenit misto, ale v MB vubec nic neni |-|
Odpovědět
Úplně pryč z firmy, změnit zaměstnavatele, protože tohle je už i na mě moc. Prostě ta nekomunikace a pak prostě jen příkazy, to už mě fakt nebaví. Poslala jsem žádost do firmy, ve které bych chtěla opravdu moc pracovat, ale myslím, že to nevýjde.....:-( Dneska se tady tvářím jak kakabus.... ]-(
Odpovědět
Dobré ránko! Já jsem dneska totál K.O. Tom vezl švagrovce na letiště, takže ač jsem byla v deset v posteli, tak jsem byla ve dvě a ve čtyři vzhůru 8-( MArti Ty máš výhodu, že si blízko Prahy, můžeš hledat práci i tam, ne? ;-)
Odpovědět
Moni, tak treba to vyjde, jeste nezoufej;-) ANet to je blbe tohle kouskove probuzeni:-( to taky nesnasim:-( No jako jsem blizko, ale to dojizdeni by me vadilo:( vidim to na mamce, ta dojidzi do Liberce:( a ty prachy, ktere bych projela, bych na to, byla stejne jako tady.. to si myslim teda osobne, ale muze to byt jinak :-S ;-)
Odpovědět
No já nevím, třeba kdyby si našla něco na Čerňáku, tak to máš podle mě kousek, ale to je jedno ;-) však Ty to tam ještě nějak vydržíš ;-) No řeknu Vám, že jsem dneska jak praštěná palicí, navíc mi teče z nosu a z očí, no děs, už chci mít dnes po práci, ještě že jen do půl třetí :-N Včera jsem se po práci trochu zasekla do devíti u kamarádky na Hráďu x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Anetko to vis, ze jo;-) No tak presne takhle jsem se citila vcera ja:-( ja jdu dnes uz v jednu, pac jsem zjistila, ze i tak budu mit dve hodiny navic:( ktere se mi smazou 8-(
Odpovědět
No to Ti docela závidím ;-) koukám že toho agenta bez minulosti dávaj až ve 21:45, a je do půlnoci, to abych si dneska zdřímla odpoledne, abych vydržela :-N a předtím dávaj na samotě u lesa x-) takže dneska budu doma ;-) :-) :-D
Odpovědět
Já už taky hledám práci i 60 km od bydliště :-( teď tam něco je, tak to možná taky zkusím.... To buzení v noci nesnáším a zažívám ho hodně často, tak 8x do měsíce, a to, když manžel v noci odjíždí do Německa, třeba ve dvě ráno...a já už potom nemůžu usnout 8-( Já jsem dneska do tří, no, jako teda měla bych být!!
Odpovědět
nejhorší je, že jak mu zvonil budík ve dvě ráno, tak jsem si myslela že zvoní mě a že jdu do práce :-N no jako nechtělo se mi, ale bejvala bych asi vstala a šla :-D :-D :-D naštěstí jsem se pak vzpamatovala
Odpovědět
Anetko tak to je good:-) blby by bylo kdybys se vzpamatovala pred budovou, ktera by byla zamcena a ty jsi lomcovala dverma:-D
Odpovědět
no já si myslím, že ta tma by mě zarazila dřív než budova :-D
Odpovědět
To se stalo kamarádce v porodnici....byla tak zblbá, že když tehdy dovezli "čerstvou" maminku k ní na pokoj, tak už automaticky vstala, začala si čistit zuby...a ta paní jí říká: "To teda děláte hodně brzy ranní hygienu" a kamarádka se na ni nechápavě podívala a paní říká: "Já jen, že je něco po druhé ráno" :-D :-D :-D Tma netma....
Odpovědět
no vidíš, jak se člověk dokáže zblbnout :-N :-D Holky já tu teda si dneska usnu :-N Jinak jak hraju furt tu pitomou hru, tak zavřu oči a furt jí vidím, někdy ani ty oči nepotřebuju zavírat :-N jsem si včera říkala, že bych jí asi neměla hrát :-D :-D :-D
Odpovědět
MArti objednáváte pro psa něco i z netu? Dala bys mi kdyžtak nějakou adresu?
Odpovědět
Anetko, to ji radši přestaň hrát, nebo příště budeš mít místo očí diamanty :-D :-D :-D :-D Holky, já jsem tak naštvaná, ani nevím proč, asi z principu ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
A na co naštvaná? :-) Moni, co diamanty, hlavně ty lebky :-D
Odpovědět
Anet.. no radeji uz ji nehraj:-D No objednavame rogz for dogz x-) podivam se na net adresu a dam, hned ;-)
Odpovědět
http://www.tagisky.cz/
Odpovědět
Anetko, asi kvůli práci, že už mě to tolik nebaví, neučím se nic nového...není to práce pro mě zajímavá....ta komunikace tady, to, že dělám pošťáka...to mě taky dere nerv...prostě konec týdne a já tady toho po tom týdnu mám fakt plné zuby....každej mě tady dneska se.... :-)
Odpovědět
to jsou ale jenom pro štěňata? =-)
Odpovědět
Moni to se Ti nedivím, takové stavy v práci mám i já. Nejen při pátku. Tak si taky říkám, že do mateřské to tu nějak doklepu a pak se budu rozmejšlet, zda se sem vrátím ;-) jinak tu hru hrát musím, je to fakt skvělej žrout času, což je pro mě super, když mám pak vše hotovo ;-) :-)
Odpovědět
No, pokud mi nevýjde do konce roku nová práce, tak to tady do té mateřské taky nějak překlepu :-N By mě zajímalo, jaké následky na Tobě ta hra nechá :-D
Odpovědět
Aneti nejsou... to je pro vsechny psy;-) vybiras si tam velikost ;-) No ja se semka rozhodne po materske vracet nebudu!!!! Jedine na jiny odbor!!! Ale semka uz ani za zlate prase 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?