1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Špehujou všude, jen někdo dělá, že to nevidí a ani o tom neví :-D :-D Každé IT oddělení má přehled o tom, na čem zrovna člověk surfuje a tak.....ale třeba u nás ve firmě by mě zajímalo, kdo nesurfuje v pracovní době na netu na soukr. záležitostech, že?? Anetko, ty se máš, u mě to vypadá na dlouho....tak si užij zbytek dne ;-)
Odpovědět
tak já to vypínám, pa holky ;-)
Odpovědět
cus
Odpovědět
Martinko, taky jsem se nad tím pousmála....ale Anetka meje holt nádobíčko :-D :-D ;-)
Odpovědět
No asi si taky budu muset umyt nadobicko:-D Zkejsnu tu az do peti v doupeti 8-(
Odpovědět
Já už si ho umyla :-D :-D Jako nádobíčko :-D :-D Já taky, Martinko, doufám, že do pěti nejdýl!!
Odpovědět
To je v cudu to vubec neutika |-|
Odpovědět
Moni, doufam, ze poradne, jsi ho umyla, jako nadobicko :-D :-D :-D
Odpovědět
Mně to taky neutíká, ke všemu si otevřeli dveře přímo do jednací místnosti, takže poslouchám směsici angličtiny, němčiny a češtiny...fakt super!! A jaksi to ani nevypadá, že bych v pět mohla odejít??? To víš, Martinko, že umyla...pěkně rychlými krouživými pohyby :-D :-D
Odpovědět
Ty fole.. teda to musi byt vydrhnute :-p :-D :-D Hmmm.. tak to je hrozna predstava:-( tak snad Te brzy pusti 8-( jinak na ne vletime s anet :-N :-D
Odpovědět
Tak jsem dostala povolení za chvíli odejít, takže to jdu všechno dopakovat, doumejt NÁDOBÍČKO a mizím!!! Pá Martinko, taky už utíkej ;-)
Odpovědět
Tak ja teda to nadobicko jdu taky poradne vymydlit :-D Papaaaaaa Moni a zitra
Odpovědět
Článek se načítá
Pá, zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus kočky, jsem vám ráno chtěla napsat, ale nejel mi net 8-( No máme vymalováno, já umyté okno a vyprané záclony a závěsy (ty teda budeme pak měnit, ale uvidíme podle penízků ;-) ) stěny super, druhá vrstva nebyla třeba a nakonec stěna u okna zůstala bílá, vypadá to líp x-) a dnes jsem objevila super nálepky ptáčků, ale měli jen jedno balení, tak nám to paní objedná x-)
Odpovědět
dobre..... Andrej to je parada x-)
Odpovědět
Dobré ránko, tak bezva Andrej, jste šikulky a těším se na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, no snad dnes něco vyfotím. Čeká mě ale vyklízení skříně a na to se teda vůbec, ale vůbec netěším :-S Jo a včera jsme Neluš koupili hraču na autosedačku (nebo na postýlku), je to mooooc hezký x-) Jsem moc ráda, že už máme skoro vše hotovo, jen ted doklízení a ještě budem oddělávat topení v kuchyni, tak vymalujem za topením ten kousek a bude :-)
Odpovědět
Tak to je dobře, že už to máte skoro hotový, ale zase to budete mít hezký x-) ta práce za to stojí ;-)
Odpovědět
Holky ja jsem vyrizena!!!!!! Totalka KO:( mi tady pada hlava unavou |-|
Odpovědět
tak hoď hlavu na stůl :-p
Odpovědět
Spis hodim odchod k lekari v deset bez navratu ;-)
Odpovědět
Ach jo, Ty jsi potvora ]-(
Odpovědět
:-D Taky Te maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam rad x-) :-p
Odpovědět
:-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p tak jdi radši už hned :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Dobré ráno, holky...no já dneska asi už pojdu, fakt!! Hic na padnutí, opět zahraniční návštěva tady....už aby byly čtyři hodiny!! Andrej, to jste šikovní, to se to bude zase o trošičku lépe bydlet ;-)
Odpovědět
Ahoj Mončo! Chudinko! My máme kancl do stráně, takže tady je dopoledne pěkný chládeček a příjemně. Začíná tu být teplo až tak v jednu, tak si vždy pustím větrák a je to v cajku :-)
Odpovědět
To mě praží do kanclu většinu mé pracovní doby....doufám, že se mi povede ve čtyři zmizet 8-( A co včera, co jsi dělala po práci?
Odpovědět
Nam pari cely den, stresni okenka 8-(
Odpovědět
Včera jsem si udělala super odpoledne pohodové. Vzala jsem si Cosmopolitan, sedla na zahradu na sluníčko, nalila stříček a četla jsem si snad 2 hodiny a bylo to super!!! Dneska si to asi zopakuju, fakt jsem si dlouho takhle příjemně neodpočinula x-) Tomáš dělal něco na baráku, přijel asi až v osm nebo v kolik, takže jsem měla klídek x-)
Odpovědět
Ty jo, to mohlo být super!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?