1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
tak hodně pít! VODU!;-) já vždycky po tahu hned ráno vypiju alespoň 2 litry :-N mám vždy hroznou žížu
Odpovědět
tak uz jde do prace a ja se jdu projit a na zmrzku x-)
Odpovědět
to jsem myslela, že zůstane doma celej den a on jde ještě do práce jo? Má to smysl vůbec? :-N
Odpovědět
No asi jooo:-) ma docela hodne prace, tak se nedivim chce to mit brzy za sebou ;-)
Odpovědět
tak to jo...A pracuje v Bouli nebo někde jinde vůbec? =-)
Odpovědět
Tak jenom nahlížím, co se tady děje...teda Martinko, chudák manžel..tyhle stavy znám!! Fuj! :-S Jinak já mám asi dneska před sebou zase přesčas, ještě to teda jako nevím, ale já si do fáze vědění dospěla sama.....fakt skvělé!
Odpovědět
Aneti asi pet minut ode me ;-) x-) Moni jakej chudak, kazdy chlastani mu pripominam, ze nema lejt zelenou a pokazdy ji, co......? Leje:-D Chudak jsi ty, ze tam musis trcet pres:-(
Odpovědět
No, je pravda, že ti chlapi si ty naše rady k srdci moc neberou...můj manžel si je v pátek taky nebral a vůbec si ani nepamatuje, že jsem ho vezla domů autem a že byl celý večer s mou kamarádkou :-D :-D :-D :-D Doufám, že zde budu max. do pěti...!!
Odpovědět
Moni tak to bych těžko překousávala, já jsem děsná žárlivka... Ty jo to máte dobré, pět minut od sebe, to bych taky chtěla, alespoň bychom spolu chodili na obídky x-) A zelenou já taky rád :-N :-D
Odpovědět
Fuj zelenou nemuzu ani citit.... :-N 8-(
Odpovědět
Tak s tím já problém nemám, bylo mi úplně jedno, že s ní tančí na ploužáky a já stojím opřená o zeď, že spolu chodili na panáky....prostě pohoda :-D :-D :-D Já se spíš tomu tak smála, až jsem se prolamovala v pase :-D Zelenou taky nemůžu ani cítit :-S
Odpovědět
ale prdlajs, zelená je dobrá :-N Moni tak to by u nás skončilo scénou :-| jsem děsně netolerantní a naopak Tom ke mě je tolerantní až moc :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Aha, tak to já jsem nadmíru tolerantní....chvílema to vypadá jakože laxní :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni taky, taky jsem...... a Maja taky, taky je :-D x-)
Odpovědět
Moni a Pavel?
Odpovědět
Pavel taky :-D :-D Ale je pravda, že my spolu chodím na nějakou akci max. 2x do roka, takže v pohodě :-D :-D
Odpovědět
Tak to jo ;-) u nás jsem teda jen já ta žárlivka :-N
Odpovědět
Já jsem nikdy žárlivá nebyla, je to asi tím, že jsem fakt mega tolerantní...
Odpovědět
já jsem teda žádlivá až co jsem s Tomem. A nevím proč, nikdy mě žádný bývalý přítel nepodvedl ani jinak neublížil, nikdy jsem s nikým neměla důvod být nedůvěřivá...Tak nevím proč jsem teď žárlivá. Musím ale říct že se to trošku zlepšuje časem ;-)
Odpovědět
Zase se říká, že kdo miluje musí být žárlivej...tak teda nevím, zamyslím se :-p :-D :-D
Odpovědět
Já jsem dneska šikovná, už jsem to všechno zvládla, na to jak to bylo těžký, jsem fakt dobrá :-p a teď tady bud hodinu hrát tuhle stupidní hru http://hry.sms.cz/jewel_quest/hra děsně mě baví :-N
Odpovědět
Tu hrávám často večer doma..je to ale děsnej žrout času :-D :-D
Odpovědět
no to já právě teď takovýho žrouta času potřebuju ;-) :-D
Odpovědět
My to mame pro jistotu block :-D
Odpovědět
já jsem to měla taky blok, ale zakouzlila jsem a už mi to jde :-N :-D
Odpovědět
a chce se mi strašně spáááát!
Odpovědět
My to bloklé nemáme, ale nehraju, protože z IT by hned volali, ať to vypnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni no tak nejak.. jestli by mi nevolal sam pan vudce na koberec... s libesbriefem:-D dnes je spaci den 8-( |-|
Odpovědět
No já doufám že nás někdo nešpehuje :-N ale krásně s tím ten čas ubíhá! Ještě 14 minut, půjdu si umejt nádobíčko, rozhodit spisy a vypadnu :-D
Odpovědět
umejt nadobicko:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?