1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
:-D proč bych nešel, no to bych se potrhala smíchy. Já včera teda Tomovi fotbal dovolila jen na první poločas a pak jsem se koukala na letušku :-N byl asi pěkně naštvanej :-D Ty jo včera se jeden kluk od nás vyboural :-| byl pro něj vrtulník a má něco s hlavou snad, ale je při vědomí, tak snad bude oukej. Musel jet jak kráva. Tomáš mu jel odtáhnout auto večer a prej u řidiče místo tak 40cm, vzadu vůec žádný místo, narval to do stromu :-S
Odpovědět
Anet no taky jsem v posteli vyprskla:-) beztak jeste chrni,... mu za chvili zavolam:-D a uvidime:-) A jeje a bude jeste az se dozvi, ze propasl vyhru.. Maja byl v hospe, takze me to bylo jedno.. kurnik Letusku s GP???? NA nove? Sakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 8-( 8-( 8-( 8-( jsem se na ni tak tesila :-| Ty fole, to je des:( tyhle zpravy nemam rada:-( ale clovek je rad, ze to nebyl nikdo z rodiny!!! V kolik to bylo?? U nas letel vrtulnik kolem 21 hodiny ;-)
Odpovědět
To bylo dřív, protože cca v sedm tam jel Tom odtahávat to auto...Podle mě to bylo spíš kolem poledne. Jojo, dávali Letušku s GP, já viděla jen půlku no :-D V pátek mi zase dávaj film co se mi líbí-agent bez minulosti x-)
Odpovědět
Tak jak jsem predpokladala:-D Volala jsem Majovi... hmmmmmmm - ty jeste spis? - Hmmmmmmm - je ti spatne? - hmmmmm :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Agent mi neco rika... Jo tak;-) tak to bylo asi neco jineho;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zase prolítávám:-D Už mě v té bance normálně štvou, furt si vymýšlí další a další věci, jestli budou chtít ještě něco tak už půjdu k jiné bance:-/ Nemám už na to náladu, předtím jim vadilo, že nemám prohlášení že budeme žít spolu v jedné domácnosti, pak si vymysleli, že chtějí potvrzení od spořitelny, že ten byt vyvážou bez problémů a až jim ho konečně seženu tak se jim tam nelíbí jedna věta........mě z toho asi trefí šlak:-/ Letušku jsem viděla v kině a včera taky, je to celkem pěkný film:-)
Odpovědět
Hoja Vladi, no jo je to na palici, ale stoji to za ten bytecek;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, jojo, víno jsem nakonec koupila - bílé Sauvignon 2008, myslím, že i dost dobré víno, tak uvidím, už jsem ho dokonce i předala.... Jinak dneska moc stíhat nebudu, přijede zahraniční návštěva, takže budu mít vystaráno :-D A venku je na padnutí a z mé kanceláře se stává sauna :-S
Odpovědět
Marti já vím, ale ta byrokracie už mě prostě leze na nervy, tuny papírů, kdyby to sepsali na jeden papír, co všechno po nás chtějí ale ne, že budou co dva dny volat, že chtějí to a ještě to.... :-| To mě štve, že to teda vyběháš jim se to nelíbí, že je to sepsané tak a tak. Já nejsem právník a nerozumím tomu. Myslím, že na tom mají dost velkou provizi, tak by se mohli snažit i oni. Já jako normální smrtelník prostě nemůžu být učitel, k tomu právník, manager a sekretářka a účetní najednou:-/
Odpovědět
Moni tak to zvladni a vedro ustoj.. tady je zatim oukej x-)
Odpovědět
Vladi to je jasne no.. a u koho to mate?
Odpovědět
Martinko, díky....já mívám v kanclu takhle v létě i přes 28 stupnů a to je fakt maras, kor, když toho má člověk ten den fakt hrozně moc, že pořád kolem něčeho/někoho lítá....dnešek bude asi fakt maras.
Odpovědět
Článek se načítá
MArti u lišky...do toho se jdeme zítra domluvit na kuchyni, možná nám udělají zrovna odhad. Tak jsem zvědavá. Moni a vy tam nemáte ani větráky? Kamarádce říkám, že to chce pak jedině plavky, u nich v kanclu je taky na padnutí a nemají klimatizaci ani větrák:-(
Odpovědět
8-( Moni taky to tak mame... sice mame klimosku, ale je k nicemu, je nas tu hodne a klima nedosahne az ke me:-( a jeste sedim pod stresnim okenkem
Odpovědět
Vladi no tak u Lisky se rika, ze jsou hrozni na tohle vyrizovani :-S
Odpovědět
Já mám taky hodně práce, můžeme zase dělat spisy navíc, tak toho jdu využít ;-)
Odpovědět
Anet.. tak peknou praci, ja tu taky neco ukoristila ;-)
Odpovědět
A chudák Mája teda :-N takhle proflákat den :-D
Odpovědět
Anet ja aspon nebudu muset jet vencit a v klidu si proziji pauzu :-N :-D
Odpovědět
to je pravda, ale spoň si jednou taky dojdeš na obíd ;-)
Odpovědět
Vladí, nemám tady vůbec nic :-( Úplně ze mě teče...
Odpovědět
Moni to je des.. ale tohle byste v praci teda meli mit nejak osetrene, davaji Vam aspon nejakou balenou vodu?? =-)
Odpovědět
Martinko, vody tady máme haba kuk, můžeme si každý nabrat kolik chceme, máme to přes takové čerpadlo, bublinkovou nebo nebublinkovou a úplně studenou, takže na tohle to je super.
Odpovědět
Jj.. tak aspon, ze tak;-)
Odpovědět
my si můžeme natočit vodu tak ze záchodu :-D holky teda dneska to jsou spisi to je hnuš 8-(
Odpovědět
Jak to???? Co v nich je?
Odpovědět
ale jsou složitý :-| v každém je nějaká zapeklitost. Ale na odpoledne si nechávám ty lehčí, protože vím, že už nebudu mít sílu :-D
Odpovědět
No kdo by ji odpoledne mel:-D Leda Maja, az se vyspi :-N
Odpovědět
si myslím, že by měl vzít Sonnyho na dlouhatánskou procházku a to by koukal jak by sse mu olepšilo na čerstvém vzduchu ;-)
Odpovědět
Jj.. uz to absolvovali rano a pry se mu motala skeblicka na slunicku.. no aspon vypere:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?