1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
aNDREJ ASPON neco nez nic:-) Hele to druha vrstva spravi, hlavne to nechte fakt festove zaschnout, jinak to je na houby ;-)
Odpovědět
Klidne den Andrej;-) je to na dyl, ale bude to vypadat lepeji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže tady maj furt ty stejný příchutě, už se to přejí, no :-|
Odpovědět
Ehm....aha, tak z toho asi nic nebude, jako z toho mého odkazu :-D :-D To nevadí, byla to taková hezká zelená koupelna :-D :-D
Odpovědět
Andrej, neboj, druhej nátěr to spraví ;-)
Odpovědět
no zrovna jsem Ti chtěla psát, že se mi tam žádná nezobrazuje :-D
Odpovědět
No jo, vždy se zkopíruje jen hlavní odkaz, protože obrázky odkaz nemají, to nevadí...ale byla pěkná :-D :-D
Odpovědět
No my se pojedeme teď někdy podívat do nějakého velkoobchodu okladů, tak jsem na to zvědavá, co se nám zalíbí ;-)
Odpovědět
Tahnu domu devcatka, tak se tu mejte...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem měla větrník :-D teta má krémově oranžovou x-) a to vypadá fakt dobře. Zelenkavá se mi taky moooc libí :-) Ale ta koupelna včera byla super, že byla neutrální a že se k ní dalo dát hodně barev jako doplňky, takže třeba jen výměnou ručníků se změnila trošku koupelna x-)
Odpovědět
Marti, taky se měj, pá a hezký odpoledne
Odpovědět
já se na to musím kouknout až přijdu dom. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ještě hodinu.....pak musím do obchodu koupit nějaké dobré víno..ale vůbec zatím nejsem rozhodnutá pro značku..tak nevím, co vymyslím :-N
Odpovědět
já ještě půl hodiny... A na co chceš vínko? Mně hrozně z českých chutná víno z Kobylí x-)
Odpovědět
Potřebuji jako dárek k narozeninám, ale člověku, který se ve vínu hodně moc vyzná :-N Tak teď se mi povedl super zápich....jsem si ráno dávala do elektronického diáře na 14.8., že mám nehty.....A teď projíždím elektronický diář mého ředitele a ups...vidím tam 14.8. nehty.... :-D Já se uťukla a místo do svého jsem to napsala do jeho :-D :-D :-D Ještě, že jsem si toho teď všimla :-D :-D Já jsem pakoš, fakt :-D :-D
Odpovědět
To by se asi říďa divil, co? :-D Hele tak to těžko radit s tím vínem. ...
Odpovědět
Ty, to by se fakt divil, ty jo, bych byla asi dost v rozpacích, až by se mě na to zeptal :-D :-D :-D No, budu dneska asi chvíli v krámě stát, než vyberu to "pravý" a mám ještě jeden dotaz, mám k tomu i zelené sypané čaje (protože je milovníkem zelených sypaných čajů), tak jsem si říkala, že to zabalím do jednoho celofánu, jako lahev vína a kolem ty čaje..ale není to blbý?? Nemám to víno dát raději do samostatné taštičky a a ty čaje taky zvlášť?? Prosím o názor..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by se asi říďa nestačil divit na jaký nehty jde :-D :-D :-N Hmmm, tak to bych do obyč obchodu nešla, spíš do nějaké vinotéky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, asi bych to balila zvlášť ;-)
Odpovědět
No, jenže tu já nestíhám :-( mají jen do pěti a já jsem do čtyř v práci a než zařídím co je nutný tady ve městě kde pracuji, tak mi ji tam zavřou....ale v hypernově mají celkem slušný výběr......jak bych to udělala, abych tu vinotéku stihla....
Odpovědět
balila bych zvlášť, vinotéka by byla lepší, ale přinejhorším v tom makru se dá také sehnat ;-) ale ve vinotéce by i poradili no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je jiná, tak vyber něco v té hypošce, určo tam něco uspokojivého najdeš ;-) já teda ale moc vína neznám, teda vím, který jsou dobrý, ale pro obyč konzumenta, ale pro znalce, nevím teda :-.
Odpovědět
No, jsem na sebe fakt zvědavá, musím tam prostě něco vybrat, zítra ráno to budu předávat....pevně věřím, že se tam něco opravdu "dobrého" najde. Tak fajn, zabalím zvlášť....:) díky
Odpovědět
holky jdu dom, papa
Odpovědět
Měj se, Anet, pá
Odpovědět
Dobré ránko děvčata :-D
Odpovědět
bre bre ranko... maja se vcera neskutecne zkalil s lukynem :-N :-D
Odpovědět
tak co moni jake vino jsi poridila?
Odpovědět
:-N jakto něco slavili? Je mu alespoň dneska zle? :-D
Odpovědět
Anet vyhru Sparty:-D no nevim vzbudila jsem ho rano, jestli jde do prace, tak se probral a rika, proc bych nesel:-D ale myslim, ze az vstane, tak bude jeste mit v zile a nikam nepujde:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?