1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Dobré ráno, Anet :) Holky, o jakém pátku?? =-) Já včera byla až do 21:15 na nehtech :) od 18:45, mazec!
Odpovědět
Moni, Marťu někdo napráskal, že si odběhla na pět minut z práce a nepípla si odchod a příchod :-o a dostala céres... Já jsem na nehtech teď taky tak dvě hodiny, ta Zuzka to dělá strašně pečlivě :-N vždycky se mi chce už spát a tak, ale zase jsou hezký :-N x-)
Odpovědět
Šmankote!!! To tací práskači ještě jsou?? To bych fakt milovala! My jich hlavně 8 měnily, nevím, co se stalo, ale byly fakt v dezolátním stavu, ale teď už jsou zase krásné... :-D
Odpovědět
tak to jo ;-) No u nich v práci se ničemu nedivím :-N
Odpovědět
Aneti no jako prdi me to.. protoze jsem byla obvinena nepravem... a on je takovy, ze uz to se mnou nebude resit 8-( Anet jasne.. klido pido.. jenom jestli by slo nekde se psem;-) Jeje no ja to mam taky peclive, ale je hotova vzdy do 3/4 hodinky i s nejakym malovanim;-) No a u ni se mi taky vzdy chce schrupnout... Moni to jsou jeste komoussky baby v zasterach.. takze ver, ze opravdu existuji aspon u nas v MB ano 8-(
Odpovědět
u nás jsou taky báby v zástěrách :-D :-D Jasný, vymyslíme nějakou zahrádku asi na náměstí, páč jinde snad ani nejsou co jsem přemejšlela =-) :-N ;-)
Odpovědět
Oukej.. a co ta jak jsme tam byli spolu jak meli ty fajn hrnky na caje??? Hele a taky jsou to ty zastery jak smrdi potem:-D fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
Odpovědět
No tam je zahrádka, tam si klíďo můžeme sednout ;-) jo, takový ty silonový zástěry :-D baby šílený ;-)
Odpovědět
no tak to sedi:-) No doufam, ze nebude prset.. by me nasrali 8-( tady ted leje jako z konve :-S
Odpovědět
No tak to koukám, s těma docházkama myslím. Já jsem se teď vrátila z pošty, hlavně, že jsem měla manželovi poslat dopis, firemní jsem odeslala, ale manželův dopis zůstal v kanclu na stole, tak se musím z práce stavit někam ke schránce, nebo budu mít průser :-D Jinak na dnešek déšť hlásí a proto jsem si taky doma nechala deštník, že?? Takže tuším, že největší průtrž mračen příjde kolem čtvrté hodiny :)
Odpovědět
kdyby pršelo, tak bychom šli sem: http://www.restauranttoro.cz/ možná je to tam trošku dražší, ale moc pěkný ;-)
Odpovědět
Juuuu to vypada moc hezkyyyy x-)
Odpovědět
Článek se načítá
je to tam hrozně příjmný, jak když sedíš v nějaké restauraci v cizině :-) jsem tam hodně chodívala v létě na vínko na zahrádku a nebo s mamčou na kafíčko x-)
Odpovědět
No vypada to tam fakt superove x-) tak to uz se tesim na nejakou basticku...
Odpovědět
Ty jo, ta restaurace vypadá fakt dobře ;-)
Odpovědět
já si teda jako myslím, že to mají stejní majitelé jako to Alibi, jak jsme tam seděli, ale nevím ;-)
Odpovědět
Tak se tady začíná hezky zatahovat, takže dneska opalovačka určitě nebude, tak jako včera....
Odpovědět
tady dneska od rána prší ;-)
Odpovědět
tak jsem dneska zjistila, že jsem si v Čechticích zapomněla deštník :-D
Odpovědět
Juchů, nezmoknu sama, ale já si půjčím firemní, jestli bude nějak chcát :)
Odpovědět
Ja jsem vozem,.. ale destniky mam dva... kdo chce pujcit:-D
Odpovědět
Hele a nejsi nějaká trapná? :-N autem a dva deštníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, teda to je počasí...prší, je hnusně a tlak kdesi v pr... :-(
Odpovědět
Jako vozem a dva deštníky!! To je fakt teda hustý :-D :-D :-D Já jsem taky vozem, ale už vidím, že než k němu doběhnu, budu na kost...to je děs, všude prší, jenom tady ZATÍM ne. Ale dávám tomu tak 30 minut..ale zatím si troufám říct, že je u nás hezky :-D :-D :-D
Odpovědět
já mám vůz ve Štěchovicích :-)
Odpovědět
Příště si ho jako revers postavím přímo před vchodové dveře firmy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Nop naseru Vas jeste malinko ja ani k prebehnuti k vozu ten destnik nepotrebuji :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mně to je celkem jedno, páč tady se to vybírá a neprší :-p
Odpovědět
Já si myslím, že to tady taky spadne a ve čtyři už to bude ok. Psala jsem zrovna kámošce, jestli nechce jít navečer na kafíčko, tak uvidím, doufám, že to klapne, abych měla hezký podvečer :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?