1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Jinak včera jsem od tří do 20:45 seděla v bývalé práci. Neděle tím pádem neměla nejmenší chybu!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Já jsem si ráda zvykla na tuhle pracovní dobu po tom, co jsem dělala krátkej dlouhej, dvanáctky, víkendy, svátky :-p fujtajbl, to už bych nikdy nechtěla. Ale Ty víš, o čem mluvím ;-) Dneska asi k večeři udělám nějaké zapečené těstovinky s kuřecím masíkem x-)
Odpovědět
Jo, ty dvanáctky, to byla fakt šílenost..jak mě to štvalo!!!! K tomu bych se už taky nechtěla nikdy vrátit...to fakt ne. Já asi udělám hovězí játra :) Už se na ně těším!!!
Odpovědět
Kde máme dneska tu Andrejku? Už se blíží dvanáctá, celkem bych řekla, že to utíká, víc jak půlka za mnou ;-) :-D
Odpovědět
No huraaaaaaaaaaaaaaaa.... Nefim.. ale ja mam prace zase jak na kosteliku 8-(
Odpovědět
Dneska to fakt šíleně letí....a co jste měly k obídku, holky??
Odpovědět
já mám taky dost práce...K obědu si jdu dát celozrnný rohlík se sýrem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já sem měla na sváču borůvkovou přesnídávku a k o tu mám jogurtovej nápoj revital s aloe
Odpovědět
Hmmmm, holky, dala bych si, já ještě ani nestihla snídat :-N Takže asi už ji i vynechám :-D
Odpovědět
já jdu na to teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anet dobrou
Odpovědět
díkys ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrou, ač už jsi asi dojedla :)
Odpovědět
jojo, jen jsem se teď zasekla na jedné hře :-N :-D ale už musím makat páč nestíhám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mně se nechce pracovat chjooo
Odpovědět
tak nepracuj :-D já doteď hrála ty hry a to to najednou utíká...Teď nestíhám a budu mít co dělat do konce prac. doby :-N
Odpovědět
Holky, už se nám to krátí, teda Luci ještě ne, ale to příjde :) Zrovna jsem se domlouvala s manželem, že se sejdeme doma a vyrazíme si chvíli lehnout k vodě....tak se těším :)
Odpovědět
To je fajn Moni, hlavně rychle vypadni z práce, aby si Tě tam zase nechtěli něchat dýl :-D Mě manžel volal, že přijede cca v šest. Tak mezitím alespoň uvaím tu večeři a udělám borůvkový koláč x-)
Odpovědět
Dneska ne, jsem zde úplně sama, takže mám jistotu, že ve čtyři zamču kancelář a odcházím, dobře, lehce po čtvrté, aby to nevypadalo blbě :-D takže dneska žádný přesčas nehrozí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si po práci jedu pro jahody, mamka volala že dostala plnou bedýnku a je alergik tak si dáme se ségrou...
Odpovědět
Oni jsou ještě jahody =-) :-N Já se ptám tak blbě, páč my už po nich měli začátkem července :-N Moni tak v tom případě to u Tebe vypadá na jisté pěkné odpoledne x-)
Odpovědět
My máme taky už po jahodách :) Jojo, vypadá to, že mi pěkné odpoledne již nic nezhatí :-D Na déšť to taky nevypadá, takže super :-D Akorát teda asi nebude večeře, protože o půl osmé mám nehty, takže to nestihnu :-N
Odpovědět
tak já táhnu holky mějte se a Marti s Luci ať to rychle uteče do těch pěti :-) ;-)
Odpovědět
Holky, já jdu taky pobalit, tak se mějte moc fajně a též, Luci a Marti, ať vám to rychle uteče!! Už jenom hodinku a tradá domů!!! Já mizím už teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa holky
Odpovědět
Ja taky mazu,... A pridam perlu na konec.. ted jsme se s holkama bavili o tom patku, jak me pry nekdo videl... tak jsem to ani ja byt nemohla :-N :-p protoze v tu dobu jsem sedela v kanclu;-) takze si me nekdo spletl 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nestíhám, makáme na tom pokoji ;-) zítra se snad bude malovat x-)
Odpovědět
dobre ranko..... Andrej.. to je skveleee :-x x-)
Odpovědět
Dobré rááááááááááááááááááááánko.....Andrej, tak to je super, doufám, že budou i fotečky :)
Odpovědět
Dobré ránko, já chci taky fotečky x-) Marti tak to je teda fakt dobrý :-N :-| Jinak jsem se včera o tom bavila s Tomem a prej by si radši šel sednout na nějakou zahrádku, že jsme taky dlouho nikde v Bene nebyli... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?