1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Tak to budete mít super.....Tak snad vám to výjde. To tam ještě nejsou všechny fotky, ale ono mi to chvíli jde vkládat, chvíli ne, tak to musím vkládat na etapy. A díky, fakt to tam byla krása :)
Odpovědět
Já vždy dávám fotky na FB třeba po šesti ;-) a hrozně to trvá a nebaví mě to...
Odpovědět
Tak to já po pěti, a když to jde, je to otázka 2 minut, když to nejde, tak otázka 15 minut případně to nejde vůbec 8-(
Odpovědět
no je to s tím vkládáním fotek vždycky boj. A koukala si vlastně teda na ty naše fotky z baráku?
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak jak je po víkendu?
Odpovědět
Anetko, to víš, že koukala, a doslova se kochala, moc hezký, akorát tu sedačku já bych volila černou do té místnosti :-D ale jinak jako fakt lahoda, bude se vám moc hezky bydlet :-D Ahoj, Luci, ještě bych víkendové 2 dny navíc zvládla :-D
Odpovědět
Anet ja chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kurnik 40 dni o tom se mi muze leda tak jenom zdat =-) 8-( Moni no musim toho vyuzit kdyz budu v Bene :-x x-)
Odpovědět
Martinko, nedivím se, taky bych toho využila :-D
Odpovědět
Marti co 40, jsi špatně sčítala ne? 40+12+5=57!!!!! Síla co? :-N ale přeju jí to, myslím, že si to zasloužej :-N Ahoj Luci... Moni: Podle mě by ta černá tam byla taky pěkná, ale můj sen prostě byla od začátku světlá kůže...Jak to tam malíř vymaloval tak od té doby jsem jí tam viděla x-)
Odpovědět
Moni tak až budeš, hned se ozvi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se mnou se nikdo sejít nechce :-(
Odpovědět
Kujvaaaa... me zaslepilo oci uz jenom tech 40 dni :-N 8-( To ja ji to taky prala, ale prala bych to i pro sebe:-D Hoja Luci
Odpovědět
Článek se načítá
já bych to sobě taky přála a mamka by nám to taky přála, protože říkala, že i ostatní lidé tvrdě pracují a tudíž by to měli mít všichni :-D
Odpovědět
No tak to je spravny nazor.. s mamkou na hrad :-N :-D
Odpovědět
Jasně, Anetko, bílá je bílá, černá je černá, záleží na představě a vkusu ;) Luci, tak se sejdeme, ne?? 7.8. ve Žďáře nad Sázavou a počítej s celou nocí, bude to velký :-D Dneska je tak krásně a já budu do čtyř tvrdnout v práci a stejně tak následujících 14 dní :-(
Odpovědět
já taky budu tvrdnout moni, neboj ;-) a co se děje 7.8.?
Odpovědět
Profilova fotka
7.8. tu zrovna nejsem, jedeme na chatu ke známým... ;-)
Odpovědět
Tak budeme tvrdnout ve trech:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tvrdnu dnes do pěti...
Odpovědět
já bych prostě práci přes léto zrušila :-N
Odpovědět
Luci no takze spolu do peti v doupeti;-) Anetko.. rikam, ze je Te skoda na OSSZ:-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych klidně zrušila práci přes léto, jenže letos bylo léto tady v čr asi jen dva týdny...jinak je to spíš jak teplejší podzim...
Odpovědět
tak snad nám to dnes uteče děvčata...Pondělky přímo nesnáším a tentokrát jsem byla nas*aná už v sobotu odpoledne, že se to pondělí tak blíží :-N a ještě k tomu to hnusné počasí, fakt super :-p Jé a bratranec nám slíbil, že nás sveze letadýlkem s kterým lítá x-) x-) x-)
Odpovědět
To jsem ráda, že budeme tvrdnout prakticky všichni.....cca od půl jedné budu mít víc času tady psát, ale teď mám pořád někoho v kanclu, tak to smolím..... :-D 7.8. jsem domluvená s kamarádkama jen tak se sejít, obejít pár barů, nonstopů....minule jsme to zvládly od osmi od večera do 06:00 do rána....ve čtvrt na sedm jsem byla doma jak na koni :-D Taky bych práci přes léto zrušila. Já mám jinak pružnou pracovní dobu - což mi maximálně vyhovuje!! Ale teď má kolegyňka dovolenou, tak tady musím být vždy od sedmi do čtyř...takže si užiju, ale chudák holka na tom byla minule stejně, když jsem měla týden dovču já.....tak jsme si to prohodily :).
Odpovědět
mě by bylo teda úplně někde, jaké je počasí, hlavně že bych mohla být doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dělám kromě té své práce ještě i na recepci když je třeba a zrovna za mnou byla kolegyně taky taková mladá holka že první týden v září bude potřeba zaskočit, že má zkouškum, tak řikám že tu nebudu že budu na svatební cestě, tak jen koukala, prý cože???kolik ti je? když sem řekla 24, tak řekla aha, no vypadáš teda mladší...by mě zajímalo kolik mi tak tipovala...nejspíš tak 19...
Odpovědět
Moni tak já to tak mám v podstatě furt. Od 7 do 15:45 a v pátek do 14:30 :-N ale zase lepší než dělat víkendy, co? Jinak to se Vám jízda vydařila do 6ti do rána :-D
Odpovědět
Tak to já naštěstí ne, taková pracovní doba by mě zabila..jak nemám rozlet......Ale pořád lepší než víkendy, to už doufám nikdy nezažiju, půl roku to stačilo :) Jo, to byla super jízda.....akorát následující den mi nebylo moc dobře, a nejen mně, ale jdeme do toho znova :-D :-D :-D
Odpovědět
No to mě je pak vždycky taky celej den blbě :-D Já jsem zase celkem ráda, že jsem navyklá chodit na tu sedmou, protože kdybych měla chodit na devátou a tvrdnout tu do šesti, tak nevím :-S Když potřebuju dřív odejít tak klidně odejdu, problém to není... ;-)
Odpovědět
Aha, to já každý den chodím právě na sedmou, ale můžu se pak prostě zvednout a odejít domů...já jsem trochu lempl na pravidelnou pracovní dobu...ale je možný, že v nové práci se mi to stane a já si budu muset hodně rychle zvyknout :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?