1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
jste se letos s těma dovčama nějak rozšoupli :-D já mám taky ráda kyselé. Nebo spíš sladkokyselé, to miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ale svatební cesta je jen jednou ne?a za ty starosti a zařizování si ten odpočinek myslim dost zaloužíme ( hlavně teda já, protože většina věcí je na mně)...
Odpovědět
Loučím se, užijte si víkend, pá
Odpovědět
Profilova fotka
anetko tobě taky krásný víkend...papa
Odpovědět
Profilova fotka
já se ani nerozloučila, tak hezký víkend ;-)
Odpovědět
Dobré ráno.......
Odpovědět
Kurnik se mi neodeslala zase zprava.. dobreeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
tak jakej byl víkend? jedete teď do toho Konopiště?
Odpovědět
Vikend akcni... v sobotu jsme pomhali babi na chate, v patek v noci tady zase lilo 8-( a vcera jsme byli vencit a trenovat postaveni Sonnyho na vystavu ;-) Jj. jedeme, pujdeme si tedy nekam sednout na nejakou zahradku?? Nejlepe, kam bychom mohli posadit hafana;-)
Odpovědět
Když budeme doma, tak bychom mohli...a chcete kdyžtak večer nebo odpoledne a v pátek nebo sobotu? Nějakou zahrádku kdyžtak zkusím vymyslet...
Odpovědět
Anetko spis v sobotu, protoze v patek tam jeste nebudeme.. a ted na to koukam... A je tam toto: 13:00 – 16:30 oběd, volný program 16:30 posezení a rozbor celého dne, přednáška na téma handling, Tak nevim jestli do tech 16:30 budeme moci delat co my chceme a nebo az od tech 18....
Odpovědět
asi spíš až od 18°°, co?
Odpovědět
Článek se načítá
No jestli by Vam to nevadilo, bylo by to asi jistejsi.. dali bychom treba bastu:-) A Tomik v pohode?? Ze Vas takhle prudime:-D
Odpovědět
Ale prosím Tě, kdo prudí? :-N Pokud tady budem, tak nebude problém ;-) ještě mě tak napadlo, že bychom mohli něco u nás v Újezdě ogrilovat na zahradě...ale to byl jen takový nápad. ani nevím, jestli by se Vám tam chtělo táhnout, je to cca 20 km od Bene ;-)
Odpovědět
Tak vis co? Zeptam se Maji a privezli bychom nejake maso aspon a to by bylo fajn;-) a myslis, ze se Lenny snese se Sonnikem??? =-)
Odpovědět
Hele maso bychom obstarali my ;-) a Lennyho bychom přinejhorším zavřeli na verandu, kdyby měl nějaké problémy :-N Ještě se dneska musím domluvit s Tomem, jestli na víkend něco nemáme ;-)
Odpovědět
Jasne;-) ja se predbezne domluvim s Mareckem a pak se domluvime spolu:-) Je chudak Lenny :-S no ale Sonnik je uz malinko klidnejsi, ale rad si jeste hraje no, takze na nej bude skotacit... tak treba si vyhrajou:-D
Odpovědět
No těžko říct, Lenny si jako taky rád hraje. Třeba se se štěnětem snese. Se šerinkou od Lucky taky vždy blbne, ale nevím, jak bude reagovat na psa...Tak já se s Tomem dohodnu a co nejdřív dám vědět. Jinak Lenny se nezblázní když by byl na verandě ;-)
Odpovědět
Super.. tak se budeme tesit, netesit = aby to vyslo:-D
Odpovědět
:-D jasný ;-) No a jinak máš teď ještě o prázdninách někdy dovču? Já si vezmua si posledních 14 dní v srpnu, protože si taky potřebuju odpočinout :-p
Odpovědět
No zatim ne.. jeste uvidim:-) no tak to utece a za chvili je tu dovolena... a jedete nekam na ty hory s Lennikem?
Odpovědět
my ještě furt nevíme. Jestli na hory, nebo autem do Chorvat a nebo letecky např. do řecka :-N asi se teda rozhodneme na poslední chvíli :-| každopádně od 17.8. si beru dovču...ach jo, jsou to ještě tři týdny :-(
Odpovědět
:-) tak to jsem zvedav pro co se rozhodnete:-D a do Chorvatska byste Lennyho taky vzali? =-) Neboj to utece jako voda x-)
Odpovědět
nevzali, to by pro něj bylo asi utrpení :-N i když tomův bratranec teď jeli s rodinou i labradorem, ale já bych ho nebrala... já jsem zvědavá taky pro co se rozhodneme, ale hlavně že budu mít volno!
Odpovědět
No ja si myslim,.... chudak, to vidim ted v tom vedru jak dychaji:-( No ja si taky rikam, ze snad ani nezalezi na tom kam jedes, hlavne, ze si odpocines x-)
Odpovědět
asi tak, všude mi bude dobře, když budu s Tomem a nebudu muset do práce. Akorát doma bych teda být nechtěla :-N :-| Já si myslím, že nejen to horko, ale i ta cesta pro ty psy musí být hrozná :-|
Odpovědět
8-( No to ja bych doma taky byt nechtela, mi prijde, ze tam to akorat pul dne prochrapu a pak uz nic neudelam 8-( Sonnik s nami v sobotu lezel az do 11 :-N :-D
Odpovědět
to je šikulka :-D doma to není žádná dovolená prostě... včera jsme odjížděli z Čechtic a uplně jsem mámě záviděla, jak má celé ty prázdniny volno :-N že nikam nemusí. Říkala mi že mají 40 dní + 12 dní studijní volno a ještě pět dní navíc letos, no chápeš to?! :-o
Odpovědět
Dobréééééééééé rááááááááno, děvčata :) Koukám, že se tady zase plánuje nějaká akcička mezi Anetkou a Martinkou a muži :)....vy se holky máte :-D :-D A Anetko, tu dovolenou Ti už teď závidím!!!!!
Odpovědět
Ahoj Mončo, včera jsem koukala na fotky ze Švajcu :-) Moc pěkný x-) Ani ne akcička, jen Máťa jede s mužem a psem na nějaký výcvik do Konopiště, což je od nás blízko, tak jsme se dohodli, že bychom se mohli sejít ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?