1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě teda naše delegátka štvala, nic nám neřekla, nevysvětlila :-|
Odpovědět
tak to je blbý Andrej ;-) ty delegáty by měli vybírat fakt pečlivě, namísto nějakejch trapnejch animátorů 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ta naše byla taková rozumná ženská, bylo vidět že tam je už delší dobu, všechno znala...
Odpovědět
Profilova fotka
holky v jakým programu jste dělali svatební noviny?
Odpovědět
Profilova fotka
no tahle tam byla taky po x té, ale třeba nám zapoměla oznámit, že na rožnutí světel je potřeba zastrčit klíč do jedné takové zásuvky, jsme jí museli volat 8-(
Odpovědět
to je v Řecku taky Andrej ;-) aby lidi neplejtvali elektřinou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže já nikde takhle nebyla, tak to nevím a mám pocit, že právě od toho tam ta holka je, ne? 8-(
Odpovědět
no jasně že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm nám to řikala i když vim že to bylo třeba i v Černý Hoře...a taky je známý že na ostrovech řeckých se toaleták nesmí splachovat, ale to spousta lidí neví, tahle všechno řikala a několikrát opakovala...i řikala že zná na ostrově doktora co mluví česky, kdyby něco, měla zjištěný všechny kontakty, jako byla fakt dobrá...kdysi v itálii byla delegátka prostě holka co to měla jako brigádu, nic nevěděla, jen trochu italsky a akorát se tam s náma týden opalovala a balila italy...nevěděla nic...
Odpovědět
Holky nesnasim toto zamestnani jenom se po me vozi... Dostala jsem servano, ze jsem si nepichla odchod na prestavku, kdyz jsem segre nesla klice na 2 minuty!!!!! 8-( 8-( 8-( 8-( :-( :-( :-( ! chapete to??????????
Odpovědět
Cože Marti =-) :-N To je teda dobrá pakárna 8-(
Odpovědět
ANetko fakt na hovno:-( jsem z toho docela nestanstna:( jednou takhle vylezu a hned z toho delaji halo, ale ze se coura pulka magistratu to uz nikoho nezajima |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marti to je k pos...jenže oni si ted asi myslí že když je krize že lidi budou držet hubu a krok i když na ně budou jak na psy...jenže takový debily nezměníš...maximálně můžeš změnit zaměstnání, ale prudí se všude...já dostala výjeb dneska že sem si neoznačila dovolenou v outluku kdy tu nebudu, i když mi to jaksi nikdo neráčil říct že se to tu tak dělá...
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi líto Marti :-| ale bude líp, uvidíš ;-) ted mám pauzu v umývání nádobí, najednou to ted nedám :-| a pak budu zase žehlit ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej měla bys víc odpočívat...moc to nepřeháněj s těma domácíma pracema...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, musím něco dělat, páč je to tu jak po výbuchu a navíc ted budeme makat na tom pokoji, tak ještě budu muset vylízet oblečení a tak, ale to mi pomůže manžel x-)
Odpovědět
Mazu domu holky...
Odpovědět
Profilova fotka
papa marti... andrej no ale stejně častěji odpočívej, at nejsi unavená, pozor na tlak...
Odpovědět
jé už jenom 45 minut. super...:-D už chci bejt domáááááááá!!! A honí mě mlsná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě dvě hodinky a kousek...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, odpočívám, jinak bych chcípla :-D já ted měla koko :-D taky mě honila mlsná...a musím to doumývat a poklidit na žehlení možná prdím...
Odpovědět
já si chtěla jít koupit zmrzku, ale vyprdla jsem se na to ;-) škoda
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi měla, tak třeba cestou domů, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si možná koupim, za odměnu že sem statečně šla hned po dovolený do práce :-D
Odpovědět
Andrej, včera jsem si jí taky koupila cestou domů :-D ve Štěcho teda a byla dobrá x-) dneska jí asi taky neodolám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidíš ;-) no jsi šikovná Luci, se mnou by to šlehlo :-D
Odpovědět
včera jsem měla jahůdkovou a citrónovou :-) dneska bych si dala spíš nějakou krémovou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já tak trochu i musim, za tejden zas nebudu tři dny v práci a pak tři dny před svatbou a týden svatebka...no nějak to napracovat musim, penízky jsou potřeba...
Odpovědět
a kam pojedete na svatebku?
Odpovědět
Profilova fotka
citronovou mám ráda, mnam, vše co je kyselý miluju...kromě kyselých ksichtů teda... anet asi na ten Kypr...tam bude teplo i v tom září...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?