1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Andrejko, mně taky ne, Anetka se na nás prostě vyprdla :-D :-D :-D , No jo, Luci, ty máš teprve před svatbou, ty se máš!!
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si umýt hlavu kočky a oholit nohy ]-( já to tak nesnáším :-p
Odpovědět
Profilova fotka
andrej hlavně to nezaměň ;-) :-D moni no nevim jestli se mám, ještě mi chybí udělat dost věcí...
Odpovědět
Já vše zařizovala max. 14 před svatbou, tak máš ještě čas :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si řikám taky...ale jako to všechno důležitý je zařízený...
Odpovědět
už se Ti to taky krátí Luci, co? :-)
Odpovědět
Holky, já už se tak těším domů!! Dneska o půl jedné končím!!! Už aby to bylo!
Odpovědět
jé Mončo Ty se máš. Já až o půl třetí a taky se už těším. Tak Ty už to máš za chvilku ;-)
Odpovědět
Mám to za chvíli, ale příjde mi to jako věčnost :-D Potřebuju něco zařídit na městě, tak budu běhat po městě, ale pořád lepší, než hepět v práci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blbne mi tu net ]-( no já tu dneska budu do čtyř...
Odpovědět
Moni to každopádně je to lepší než dřepět v práci. ;-) já už se těším na večer :-N
Odpovědět
No ja bych dnes mohla jit v jednu, tak nevim... mam prebytek jedne hodiny :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marti tak to využij, dneska bude ještě hezky tak at si užiješ sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska bych teda v práci tay nechtěla být :-S Jsem hotovson, chlupy dole, vlasy umyté na hlavě :-D ještě si to splést, rostou mi soro tři roky a já je pak oholím, neeeeeeee??? :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, zase mám nutkání si je ostříhat :-N ale P by mě asi nepoděkoval, tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
já si je po svatbě teda asi zkrátit nechám, takhle dlouhý sem nikdy neměla...nebo to nechám nějak sestříhat
Odpovědět
Profilova fotka
Já je měla do půlky zad jako malá x-) a pak si na ně nějakej blbec nalepil žvejku a sestra mu řekla, že ten pramen má ustřihnout, že to nepůjde vidět :-N bylo |-| a šla jsem na mikádo :-D :-D :-D
Odpovědět
Andrejko ted Ti krasne porostou v tehu ne???? Ja nevim jake bych chtela,,... chvili dlouhe, pak kratke:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, má se zkvalitňovat plet, vlasy a nehty, ale nevidím to nějak :-D ale kosmetička na svatbě mi říkala, že mám na těhotnou nádhernou pleť x-) že většině těhu a většině nevěst něco vyskáče :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já byla jako malá furt na krátko takže já radši delší...
Odpovědět
MArti opovaž se jít domu v jednu 8-( nemusíte mě všechny při pátku rozčilovat :-D
Odpovědět
Anetko jestli jsi to ty, tak si to jeste rozmyslim:-D
Odpovědět
jo jsem to já :-N :-D
Odpovědět
s jakou cestovkou jste jeli Luci? S Čedokem?
Odpovědět
Profilova fotka
s alexandrií
Odpovědět
Profilova fotka
a letěli jsme s travel service, nejnovějšim boeingem, mělo to i obrazovky kde nám promítali kde zrovna letíme a tak...
Odpovědět
aha a dobrý jo? s těma jsem ještě nikdy nikde nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
jo nemůžu si stěžovat, delegátku jsme naštěstí nepotřebovali, ale na začátku nám dala papíry s nějakýma informacema, na tý schůzce nám řekla co a jak, poradila co je kde nej...takže já jsem spokojená...asi s nima pojedem i na svatebku...
Odpovědět
tak to maj dneska skoro všechny letadla už ty obrazovky... ;-) u Travelu lítá moje kamarádka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?