1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Tak jsem se dovolala babi a maji v haji pulku strechy na chaloupce 8-( ]-( ale hlavne, ze se jim nic nestalo....
Odpovědět
Hlavní je že jsou v pořádku Marti...;-) Moni já taky dost volám z Tomového telefonu :-N :-N :-N
Odpovědět
ANetko to je pravda... ;-) Ja taky obcas volam od Maji, ale stejne vetsinou platim kolem 200 :-N
Odpovědět
No tak to já z manželovýho telefonu nikdy nevolala a ani to nemám v plánu :-D :-D :-D :-D Takže si těch 1500 Kč zaplatím i s chlupama :-D :-D Jojo, Marti, hlavní, že se jim nic nestalo.
Odpovědět
já jinak zas tak moc nevolám...;-) Dneska jedu do Čechtic, docela se těším x-)
Odpovědět
Anet ja cetla do Cejetic... tak jsem si rikala co tam budes delat:-)
Odpovědět
A co v těch Čechticích?? :-N Já jdu s kamarádkou o půl šesté na večeři, tak se těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobréé ránkooo
Odpovědět
Jéééééééééééééééééé, ahojky, tak jakpak se máš? Že by po dovolené?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo po dovolené a už v práci..ale nebudu to dneska přehánět... dovča byla supeer x-)
Odpovědět
Ahoj Luci, už doma? :-) Moni mám tam dědu a občas se tam slejzáme celá rodinka. Naši s bráchou, bratranec s přítelkyní, sestřenka s přítelem, já s Tomem, kluci si většinou koupí soudek, nebo si chodí se soupravičkou do hospody(soupravička= asi 5 nádob do kterých se dá natočit pivo) :-N no udělá se nějaké maso a tak...Vždycky je sranda. Akorát já jedu už dneska a Tom zítra přijede, protože máme na baráku dohodlého řemeslníka :-|
Odpovědět
Luci a jak bylo? Povídej všechno chci vědět! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jasně, Luci, povídej, já jsem taky zvědavá :) Jo tak, Anetko, no tak to si zase užiješ hezký víkend :-D
Odpovědět
normálně včera mě večer tak bolelo v levém podbřišku a záda v kříži, že jsem se nemohla ani zvednout z postele a nemohla jsem ani normálně ležet :-| já nevím, jestli jsem nastydlá nebo co :-| Moni jojo, zase je všechny po pár měsících uvidím :-) x-) jsme docela dobrá parta :-N tak hlavně aby nepršelo a mohli jsme sedět venku...
Odpovědět
Hoj vyletnice... jak bylo a kdy jste se vratili???
Odpovědět
My jsme včera s našima opékali, ale večer nás už potom vyhnal déšť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám Lucinku z dovolené x-) to je zas horko a je mi jasný, že o víkendu, kdy bude pouť bude lejt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
přiletěli jsme včera odpoledne, den předtim jsme šli spát ve dvě a vstávali jsme v pět tak jsem ještě trochu nedospaná...ale bylo to super, hezký hotel, krásná pláž, moře čisté, koukali jsme na Turecko, město taky hezké, no užili jsme si to, hezky jsme si odpočinuli a měli jsme na sebe čas...ted už nás čeká akorát za týden slovensko a budapešt a pak svatba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co nového zde holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Luci, s tím klukem ses teda šeredně sekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já když platím tak 600 za telefon, tak jsem ráda jak blecha, a to volám i z P telefonu ]-( ale ted se to snažím omezit
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko takže to bude nelinka? jůůů x-)
Odpovědět
No tak jste si to, Luci, museli fakt užít...hned bych jela někam k moři...ale musím si ještě měsíc a půl počkat 8-( A tak to se Ti teď ani nechce moc pracovat, že?? Mně by se teda určitě nechtělo :-D
Odpovědět
Moni my nakonec dělali ty špízy pod pergolou, máme jí zastřešenou a večer už nepršelo, dělali jsme to asi v osm. A byla to teda dobrůtka holky x-) x-) x-) Tomík vařil x-)
Odpovědět
No Anetko, hned bych si dala!!! To u nás začalo pršet kolem půl osmé a vydrželo to až do rána 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
moni to teda nechce ale dneska si dám volnější režim, stejně tu nikdo moc neni... no ode dneška za pět týdnů už budu vyšilovat :-D anetko to muselo být dobré, taky bych si dala špízy..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Nelinka :-) já chci taky špíz, proč mi žádnej včera nedošel expresní poštou? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak gratuluju! a Nelinku moc pozdravuju x-)
Odpovědět
asi protože jsme je všechny spapali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme, už se dost hýbe, já to cítím hodně, P zatím jen jednou, je to slabé, ale to přijde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?