1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Anet presne tak.. kdyz jsme byli na oslave Johanky, tak jsem vedela, ze pojedeme domu az za 8 hodin, tak jsem si dala 4 dc vina;-) No rada bych, ale to u Lukyho nejde.. protoze chce lit s Majou a preci nebude lit sam:-D ale me to nevadi...
Odpovědět
My se tak nějak střídáme, vždycky se nějak dohodneme ;-) když chceme pít oba, tak si dohodneme odvoz nebo taxi ;-)
Odpovědět
Martinko: no, právě, říká se to, že i po tom nealku člověk něco nadýchá, tak to fakt nebudu riskovat. Já jsem na tohle fakt mega srab. My, když chceme pít oba, tak jdeme pěšky (vše je v rozmezí 6km) :-D Ale takových akcí moc není, neboť spolu chodíme na akci tak max. 2x do roka, takže se pak každý zařídíme dle svého :-D :-D
Odpovědět
No my bychom sli taky pesmo, ale nestihali jsme a jeli jsme i se Sonnikem,... my se stridame... ale zrovna na me vysla rada :-D
Odpovědět
A co Johy na Sonníka?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem hotovson x-) Alan tu malou povalil ]-( ona nádherný šatečky a jak byla vyjukaná :-D :-N ale vůbec neplakala a prej: Baf Baf dělá ahoj :-D :-D x-)
Odpovědět
Martinko a příště na Tebe taky výjde řada a příště taky....né, dělám si srandu :-D
Odpovědět
No porad na nej natahovala ruku, ale jak se priblizil, tak se ji to nelibilo... oni tchanovci maji velkeho labradora a neni moc vycviceny a ona se ho boji, takze co je vetsi nez ona, tak neni nadsena, ale mela tam jeste kamaradku o mesic mladsi a ta se ho nebala, ta ho mlatila do cumaku, porad na nej sahala a on drzel a vrnel:-) Moni to si pis.. priste budeme slavit narozky, takze to na me vyjde:-D
Odpovědět
Tak to jo, no náš lenny má děti rád a oni jeho taky, tak je to ok. akorát je to takovej janek, že se bojím aby je vždy neporazil :-N a jsem jednou zvědavá, jak bude reagovat na naše miminko... A jak si zvykne na stěhování :-N jinak mi teď volal Tom, co má koupit k večeři a vymyslel, že si uděláme špízy, tak už mám na ně chuť x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pejsani se dobře přizpůsobí ti se fixují na pánečky ne na domov, takže myslím, že s novým domovem nebude problém ;-) to očky jsou fixované na domov :-|
Odpovědět
Proč mě můj manžel nikdy nezavolá, co má koupit k večeři??? :-D :-D :-D :-D Každpádně dneska budou buřty u našich na zahrádce, snad zase nezačne lejt jak včera :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě manžel volá :-D x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda občas (kvůli té večeři)
Odpovědět
Tak mě volá téměř každej den :-N kolegyně v práci nevěřej a říkaj, že mám fakt štěstí na chlapa, podle toho, co odposlouchaj z telefonátů apod. :-N já si taky myslím, že si zvykne dobře, akorát se budeme muset asi stěhovat třeba v pátek a celý víkend tam s ním být, protože když bysme odjeli do práce, tak by se zase bál, že jsme muněkam ujeli chudák. STačí teď když tam něco děláme a dojedeme si jen na oběd tak je jak blázen
Odpovědět
já bych ty špízy nejradši taky udělala venku na grilu, uvidíme podle počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na víkend by tam s ním někdo měl být a pa bude v pohodě x-)
Odpovědět
snad jo no, musíme mu tam pořídit nějaký pelíček. V´Újezdě spí na verandě na takovém ratanovém křesle :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to křeslo nejde uzmout? :-D
Odpovědět
no to nevím, co by na to tchýně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba si toho ani nevšimne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
normálka P je ze mě na mrtvici když si dělám chleba s pažitkou, páč pažitky je tam větší vrstva jak toho chleba :-D :-D :-D prej si z toho dělám zahrádku :-N
Odpovědět
no radši mu koupím nějaký nový pelíšek :-) už je ve věku kdy nic nekouše, tak by mu mohl i vydržet ;-) chleba se šnitlíkem jsem měla tak naposled na základce :-N
Odpovědět
kde jste?! Jdu na O
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem papala ;-) tmavý chleba s tvarohovou pomazánkou a jarní cibulkou a půlku banánu potom :-D x-) Já se tím ted láduju furt, jsem jak praštěná :-D
Odpovědět
to je dobrý ;-) já měla polívku a rohlík, ale ten rohlík už mi k tomu moc nejel. Je mi hic, asi si za chvíli půjdu pro zmrzlinu ještě...A doma si udělám ledovou kávičku x-) x-) x-)
Odpovědět
ja nic neobedvala.. pac jsem mela plne brisko
Odpovědět
Profilova fotka
no já na polívku chutě mám, ale to horko mě odrazuje :-| plné bříško, jo? :-D :-D ses nacpala snídaně, ne?
Odpovědět
no jo, vážně by to teď chtělo tu zmrzku...Holky teď jsem měla hnusné pozůstalostní důchody |-| 7 dětí a rodiče umřeli pře Vánoci týden po sobě...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
panebože |-| a to se řeší takhle pozdě po úmrtí? =-) já bych si taky dala zmrzlinku :-.
Odpovědět
Ahojky, holky, nestíhám, makám......mám toho hafo moc a za 20 minut potřebuji zmizet. Nakoupit na dnešní opékání, pak vyzvednout kámošku z práce, do restaurace, pak v pět vyzvednu mamču, nakoupit znovu, pak ke mě domů, přehodit oblečení, k našim...a může se začít!!! Anet, tak to je teda smutný :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?