1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No ten olej vypadá dobře, bych potřebovala něco na ty svý ruce, od ramen po lokty, mám je takové divné, strupaté či co....že bych to zkusila??? No a ty chipsy......wau :)
Odpovědět
mňáám. Na co jste to zase narazili za stránku? =-)
Odpovědět
já si teď koupila krém na paty a lokty s bambuckým máslíčkem x-)
Odpovědět
No, taky "nadávám", že vím o další stránce, kde utrácet!!!!!!! 8-( 8-( :-D :-D Anetko, jo táááááák, tak to já zažívám nejtěžší biometrickou zátěž jenom občas, většinou v den výplaty :-D :-D To se mi dýchá asi tak nejhůř :-D :-D Až já to jednou nerozdejchám......... :-D :-D
Odpovědět
Kurnik... no jooo... tak ja se spokojim i s tim kdyz budu do 25 tehule... to je lepsi ne :-D Moni fakt vyborne... jak jsem ted podrapana od psa, tak za dnesni den se mi krasne zvlhcila ta jizvicka a na obliceji je to super.. Misa rikala, ze ji po tom zmizeli bedari a maze s tim i Johanu ;-) No ty chipsy bych sezrala na posezeni :-N :-D :-D
Odpovědět
No tak do 25 let těhu, to máš reálný, než do 25 let porodit :-D :-D Tak to ten olej taky možná zkusím. Do krásy se musí investovat a když chci mít pokožku jak dětskou prdélku..... :-D :-D
Odpovědět
já si to asi taky pak objednám :-N
Odpovědět
:-D No ja si myslim, ze vydrzi dost dlouho, kdyz ho nebudete pouzivat na vareni;-) staci malinko na ruce a jsou vlacny cely den;-)
Odpovědět
No tak to díky za tip....určitě vyzkouším :) Ty jo, za hodinu nám teprve přijede návštěva, takže se mi dnešní pracovní den prodlužuje 8-(
Odpovědět
anet: 30.listopadu si nic nedomlouvej, pokud už nemáš! bude asi sraz!;) a jen doufám,že ještě před tím bude nějakej;) x-)
Odpovědět
Moni to je na prdlačku :-( Veru jakej sraz kdo co kde?
Odpovědět
Anetko, to je, to mi říkej, to odsud odjedu nejdřív v pět, hlavní je, že jsme se měli s manželem už v půl páté sejít 8-( 8-( Už to zase musím zrušit 8-( 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
ach jo, tak to je fakt blbý :-|
Odpovědět
anet: koukni na 2009!
Odpovědět
Moni a kde delas???? Aneti sraz se mnou a s holkama :-D budeme spolecne drzet pesti Pandiovym:-D
Odpovědět
No jo...tohle mě fakt štve, venku tak krásně, domů dojedu tak v půl šesté, než se vyprdolím, bude šest a to už nemá cenu podniknout to, co jsme měli v plánu :-( :-( tohle mi fakt dokáže zkazit náladu 8-(
Odpovědět
marti: jo tak s TEBOU a s holkama!!? :-. :-N :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
koupím si lubrikační gel za 2,- :-D
Odpovědět
anet: cože? =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jé to zase bude moc lidí na mě. Uvidím ;-)
Odpovědět
http://www.greenwave.cz/kategorie/int...
Odpovědět
aneto! neser! ]-( jak moc lidí! :-N
Odpovědět
Martinko, v jedné firmě asistentku ředitele 8-( Ale o odpoledních přesčasech se dozvíš ten den, ač všichni to ví dopředu už týden :-S
Odpovědět
Anetko, to je slušná cena :-D :-D
Odpovědět
veruno! moc celý 2009 to mě nebaví, člověk si ani nepokecá
Odpovědět
Mončo, to je jako hodně blbý tohle no, jsem ráda, že mi padne a mažu dom, žádné přečasy nic takového ;-)
Odpovědět
To bych taky brala, a nebo, kdybych to fakt věděla dopředu a né, že mi to ten den jen tak mezi řečí oznámí.....Uvááááá, jak mě to se..... 8-( 8-(
Odpovědět
anet: celý nebude prosím tě, znáš to! a můžeme kecat spolu ne :-N :-D :-D no uvidíš, času dost...;)
Odpovědět
Anet ten gel :-N :-D no je pravda, ze tam je hodne lidi a nepokecas se vsema :-S
Odpovědět
Moni tak to by mi docela taky vadilo 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?