1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme místa habakuk, takže můžem mít kočárů třeba deset, škoda, že ten byt není tak velkej :-D moni, to by se mi teda nechtělo :-D
Odpovědět
to já jo, ale za prvý nemám nikoho po kom bych další podědila a za druhý si ho rozhodně kupovat nebudu a myslím, že jeden mi bude bohatě stačit ;-)
Odpovědět
No Mončo, to já se taky občas ráno probudím a jen zírám, co se mi stihlo přes noc na hlavě utvořit. Tak to hodím do culíku, nebo čelenku, zlakuju a mažu do práce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych druhej nekupovala, to je zbytečný, ale když máme možnost x-)
Odpovědět
No jo, já to nedám ani do culíku, ani na čelenku to není....prostě musím umejt hlavu, takhle jsem se vytrestala :-D :-D :-D :-D Mně taky bude stačit jenom jeden kočár :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni a co Tvoje biologický hodiny, už je trochu slyšíš? :-D
Odpovědět
jsem byla na O a dala jsem si játra s rýží a jsem napuclá
Odpovědět
Me prinese manzel jidlo:-D Kungpao x-)
Odpovědět
to se máš. Já si dala ještě ruskou zmrzku :-N
Odpovědět
Hmmm... unka bych si taky dal x-)
Odpovědět
Jeeee ja tam vlastne mam, tak to si dam po O:-D
Odpovědět
Anetko, neslyším, ani zdálky!!! :-D Ale můj manžel už docela jo :))
Odpovědět
Článek se načítá
I když to asi nejsou biologické hodiny, ale něco na ten způsob, že už by bylo na čase :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetka tu nejni? =-) tak taky už má na to dávno věk :-D
Odpovědět
Anetka tvrdě maká na feťáky a na vězně 8-( :-D
Odpovědět
Mončo, tak když mu bude 35, tak to už má na to věk, no :-)
Odpovědět
No to má, no...ale bude mu 35 až příští rok :-D :-D :-D Ale je to pravda, jeho kamarádi už mají 2-3 děti....asi se nad tím zamyslím :-D :-D
Odpovědět
zamysli zamysli a dneska na to vlítněte :-D
Odpovědět
No tak rychle se zase nezamyslím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D je mi to jasný ;-) no my bychom chtěli, kdyby se to letos povedlo no tak budeme rádi ;-) a když ne, tak mám jiné plány :-) a koukala si na FCB na ty moje fotky?
Odpovědět
Já mám plán ten, že jestli si do konce roku nenajdu novou práci, tak o tom rodičovství asi hodně pouvažuji, jestli ho změním, tak následující 2 roky ne :) Ještě jsem se nedívala, už jsem to večer nestihla...ale dneska určitě juknu, už se totiž moc těším :-D jinak teď baštím perník s kokosem a je to dost dobrý :) a až přijedu domů, jedeme s manželem k rybníku na pivko, teda on na pivko, já na colu, budu řídit :-D :-D
Odpovědět
Holky tady se zatahuje 8-( a to mame jet vecer grilovat k Johanyyyy 8-( Ja bych kazdopadne chtela mimouse stihnout do 25 :-N
Odpovědět
Zatahovat?? Martinko, nestraš!!! No, do 25ti to teda asi nestihnu.....ale lehce po možná jo, nezměním-li to zaměstnání. Kolik času teda, Martinko, máš?? :-D :-D :-D
Odpovědět
A nějaká pracovní nabídka se Ti rýsuje Mončo? Já bych taky nejradši zajela na Rabyň na pivko a vykoupat psa, uvidím, zda se bude mužovi chtít. Sice jsem se zařekla, že na Rabyň jezdit nemůžu, ale můžu to změnit, že nebudu jezdit na nějakou část Rabyně :-N pejsek by byl rád :-)
Odpovědět
No, právě že uvidím, něco jsem zkusila, tak uvidím reakci....není to nic jasného ani určitého....ale jak říkám, počkám do listopadu-prosince a pak začnu řešit, co dál :) Proč už nechceš jezdit na Rabyň??
Odpovědět
Moni no do dubna :-N :-D
Odpovědět
Ups, Martinko, tak to máš akorát dneska :-D :-D :-D tak šup šup..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-N :-N :-N já se asi uchlámu
Odpovědět
http://www.greenwave.cz/kategorie/pan... holky dnes mi dosel a je naprosto vyborny... namazala jsem se s nim a je po nem krasne hladka pokozka A kamaradka ma tyhle chipsky a vyborneeee http://www.greenwave.cz/kategorie/pan... bych se po nich mohla utlouct x-)
Odpovědět
no Marti, to už si možná i prošvihla, když jsi na začátku dubna. A nebo taky ne a už jsi v tom :-N =-) Na Rabyni jsou jakési škodlivé vlivy, které pro mě nejsou příznivé :-N :-N :-N čili něco jako biometrická zátěž číslo 3 :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?