1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no asi nechtěj vědět pohlaví...teda ona. on zase je strašně zvědavej a chce :-N
Odpovědět
Jeje:-) vcera jsem potkala znamou ma rodit v lednu a ta by to chtela vedet, ale on nechce :-N
Odpovědět
tak si to může nechat říct a nechat si to pro sebe. Jenže to je naprd, pak aby ty hadříky někam schovávala :-D já teda jsem od přírody zvědavec a jestli si to jednou nenechám říct, tak budu borec :-D
Odpovědět
jo a jinak mě potěšila. Prej když si to teda nechaj říct, tak to ale nikomu neřeknu. Jen mě :-D a když prej nebude chtít jít K. k porodu, tak jdu s ní já :-N
Odpovědět
No pry by to nevydrzela a rekla by mu to:-) Ty brdoooooo tak to by byl zazitek a myslis, ze nebude K chtit jit???? =-)
Odpovědět
vůbec netuším, ještě o tom nemluvili :-) :-N
Odpovědět
No to bude rodit nekdy v unoru brezen ne =-)
Odpovědět
1.3. je termín ;-)
Odpovědět
1.3. to je hezke.. kdyby to chtelo vyjit vid:-D
Odpovědět
Lucka je taky 1.3. :-D
Odpovědět
no a ještě že není přestupnej rok. By to taky mohlo bejt 29.2. a co potom že jo :-D narozeniny jednou za 4 roky :-D
Odpovědět
Anetko by bylo vecne mlade:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čus, zase tu jedou miminka, jo? :-D No my ted řešíme pokoj a pak mou autoškolu, takže pak teprv přijde na řadu kočár x-) a uvidíme podle financí, bud casual play nebo asi ten qiunny x-) Včera mě bylo líto známých, potřebujou půjčit peníze a tak nějak jsme jim vždycky pomohli, ale ted bohužel nemůžem :-| by jsme nemohli udělat ten pokoj a to už nejde moc odkládat, když má P ted tu dovolenou. A Anetko, už jsem zjistila, jak je to s tou podnikovou dovčou u P. Řekne se datum (ted jsou to ty dva týdny) a je na každém zaměstnanci, jestli půjde na týden, na dva nebo třeba vůbec, takže to vlastně povinné není. Ale ono je to asi všude jinak
Odpovědět
Ahoj Andrej, aha, tak takhle to je. ;-) A jaký je cenový rozdíl mezi quinny a casualem??? Andrej to je jasný, že teď musíte peníze šetřit pro sebe, budete mít svoje výdaje a znmí to pochopí ;-) A kdy budeš končit autoškolu vůbec???
Odpovědět
Hojda Andrej... tak to je skvele;-) a na kolik vyjde ten Qiunny a ktery typ???? To je mi lito, tak snad pomuze nekdo jiny... vy si ted hlavne zaridte co muzete;-) No tak ve Skode je to povinne na nekterych usecich.. nekde se musi jet i pres celozavodku, ale jenom na nejakych castech;-)
Odpovědět
Jo na konec autoskoly jsem se taky vlastne chtela zeptat ;-)
Odpovědět
Dobré ráááááno, Anetko, všimla jsem si :) Jinak mně se taky nechtělo vůbec vstávat...ale jako fakt vůbec. Ještě jsem si ráno myla hlavu, tak jsem si musela přivstat.....už aby byly čtyři hodiny a já mohla jít domů!!!
Odpovědět
Ahoj Moni ;-) x-) Tak ráno bych si teda hlavu umejt nezvládla :-N :-D To jsi dobrá. Dneska se teda taky těším dom. Včera jsme zase přijeli v jedenáct a usínala jsem kolem půlnoci. Se prostě teď přes léto do postele dřív nedostanu. Dneska určitě zajdeme na stříček :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no cenovej rozdíl, podle toho jakej typ toho qiunny, ten Buzz vyjde v podstatě stejně jako ten casual, ale ten speedy jsem viděla tu sestavu okolo 16ti, kamoška říkala, že viděla i za 13. ..Ale s P se kouknem i v zahraničí, třeba v tom Polsku, na slovensku nebo rakousku a uvidíme ;-) Autoškolu nevím, snad koncem srpna, musím s tím zabrat, ale nechce se mi :-( No právěže jim nikdo jiný nepomůže moc :-| ale prostě ted byl velký výdaj svatba a musíme to tu nachystat na malou a prostě taky chcem mít něco pro případ, že bude něco honem potřeba.
Odpovědět
Hojda MOni.. tak ja si myju hlavu jedine rano :-N sice jsou to nekdy muka, ale nic jineho my nezbyde :-N
Odpovědět
Andrejko v zahranici urcite poridite levneji;-) Koukej maknout, at to uz mas uspesne za sebou;-) Hele je to blbe, ale ted musite myslet hlavne vy dva na sebe!!!!!!!! a mit rezervu je vic nez dobre;-)
Odpovědět
to je jasný andrej ;-) my bychom teď taky asi nikomu nic nepůjčili, samy cpeme vše do baráku ;-) tak víme, co to polyká...Tak se tím netrap, je to blbý, ale je to tak ;-) Já viděla na netu, že Casual S6 je v akci za 16...Ten se líbí M. K. se líbí jako mě S4 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jim půjčili už několikrát, vždy vrátí brzo, ale prostě ted to nejde... mě se líbí taky ta S4 x-)
Odpovědět
mně se taky líbí víc, ale hlavně tam psaly, že S4 je do terénu a S6 spíš do města, že se s ní krásně otáčí na místě
Odpovědět
Profilova fotka
no my s ním budem jezdit asi všude :-D vyloženě na dvůr a zahradu budem mít starej kočár, aby se neničil ten náš novej a hezkej x-)
Odpovědět
to chápu, ale já teda budu mít jen jeden ;-)
Odpovědět
Ja taky mit rad S4.... Anet ten je ted taky v akci, ale myslim, jenom posledni barva, ze si nemuzes vybrat;-)
Odpovědět
Ja taky jeden, pac bych ten druhy nemela ani kam dat... :-S
Odpovědět
tak to je blbý :-D ale ne ho budu potřebovat tak bude zase vše uplně jinak ;-) :-)
Odpovědět
Já si meju hlavu taky jedině ráno, od té doby, co mám tak nesouměrný střih a tu pravou stranu na krátko, tak to po ránu mívám fakt tragický....takže ráno umeju, vyfénujum, načešu a hurá do práce!! :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?