1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
za 99kč to je zadarmo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
j, no právě :-D x-)
Odpovědět
no tak neváhej a objednej, když se Ti líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem jí psala, jestli je to volné ;-)
Odpovědět
. :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
No super:.... to takhle do toho ti chlapi mluvi jo =-)
Odpovědět
to bych řekla, že do tohohle mi Tom mluvit určo nebude :-D
Odpovědět
No ja doufam, ze Majuch taky ne:-) no jako jednou necham majlant v Nextu, s tim jsem si naprosto jista a v Tescu na Cherokee. ale to budu muset zajet do Brnaaaaaaaaaaaaaaaa :-N :-D x-)
Odpovědět
mě se líbí v tom HMku, Nextu a Zaře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no takhle, on by do toho nekecal, ale máme dostat spoustu věcí od tety a ten přítel od mamky má taky vnučku a prý se zeptá dcery, jestli by mi něco nedala/nepůjčila. Tak se Pavel bojí, abych něco nekupovala zbytečně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
do Brna to schvaluji, se tam sejdem :-D
Odpovědět
tak to zas pak prodáš dál no...ale když je ten kabátek za 100,- tak bych to neřešila ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No jasny.. to mas za hubicku.... hele hadriku neni nikdy dost;-) az to poblije pokadi, tak budes rada;-)
Odpovědět
Ja taky spoustu veci budu chtit prodat dal jednou.. na co to syslit doma?;-)
Odpovědět
nééé tohle miminka nedělaaaaaj |-| :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no teta to nechávala kvůli mě nebo kvůli ještě jedné neteři ;-) jinak by taky prodala.
Odpovědět
já se toho taky jednou budu hned zbavovat... ;-)
Odpovědět
a nebo si to budeme vymenovat:-D
Odpovědět
takze nam to Andrej chran zuby nehty :-N :-D
Odpovědět
já jsem úchyl, já už se uplně těším, jak si budu kupovat nový :-N
Odpovědět
No to ja taky novy, ale i na mimibazaru se da slusne ulovit x-)
Odpovědět
no když v tomhle já nejsem vůbec zběhlá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ty miminka nic moc nezničí a pak se tam dá sehnat super nádhernejch věcí, třeba právě z Nextu x-) takže já na novém nijak moc nebazíruju, teda kočárek bych asi nový chtěla, ale ty oblečky mi nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dostala od kamošky šatičky, její dcera je měla jednou na sobě a jednou se v nich fotila, takže jsou jako nový x-) a já jsem z nich naprosto nadšená :-)
Odpovědět
tak to je dobré ;-) já teda nechápu proč lidi kupují věci které mají pak jednou na sobě, to zas nebudu dělat já, ale každého věc...
Odpovědět
Anet na Mimibazaru nekdy ulovim i pro sebe.. ted jsem tam Majovi objednala mikcu od Lonsdale x-)
Odpovědět
tak to já to tam nesleduju, vůbec nevím, jak to na mmb chodí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ona jí je koupila na narozeniny a pak nebyla příležitost si je vzít ;-) no nevím, teta taky nevyužila všechny věci, hodně toho dostala a třeba některý věci na sobě měla poprvé až její druhá dcera. Ono to občas nevychytáš a třeba je taky blbý počasí a ty máš na léto koupený krátký rukávky a pak musíš dokupovat dlouhý a svetýrky a krátký nevyužiješ ;-)
Odpovědět
Ahojky, holky, zdravím vás, když tady tak mluvíte o oblečcích, nedávno jsem kupovala dvě body na cca 2 měsíční miminko, chtěla jsem, aby to mělo o chvíli později (dávala jsem jim to krátce po narození)..tak jsem koupila a když jsem mamce řekla, kolikátku, tak se málem vyvrátila ze židle s tím, že to prý bude nosit tak v roce :-D :-D :-D :-D no jo, jsem to až tak neřešila. Se mi líbily obrázky :-D
Odpovědět
no to si jednou budu muset napsat seznam a toho se držet, protože já jsem v horečce schopná nakoupit všechno nedejbože když je tam ještě šikovná prodavačka, co by mi prodala i keramickýho trpaslíka a pak doma čumím co mám za zbytečnosti :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?