1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
tak to je dobrý teda, sonny v kočárku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vozila v kočárku kočky :-D
Odpovědět
No az to pujde tak hodim odkaz na foto :-N docela ho to tam bavilo, vypadal totiz strasne dulezite :-N :-D
Odpovědět
Jo tak na foto jsem zvědavá :-D
Odpovědět
tak uz se hleda:-) Maja posle:-D
Odpovědět
http://mattyamaja.rajce.idnes.cz/Sonn... :-D
Odpovědět
no hezký :-D vypadá fakt spokojeně :-D :-D
Odpovědět
Jj.. ale spal jen kdyz se jelo, kdyz se zastavilo, tak se tak podival, jako tak co jedem:-D
Odpovědět
hele když je dobrej pro sonnyho, tak bude dobrej i pro moje dítě :-D
Odpovědět
No presne tohle jsem si rikala:-D a dulezite je, ze Maja na to prisel sam, ze je perfektni :-N a to je dobre, protoze kdyz na to prijde chlap:-) tak ma zenska vyhrano :-N :-D
Odpovědět
Tom ten kočár viděl zatím jen zběžně na obrázku a zdál se mu malej...To si ale myslím, že se podá ;-)
Odpovědět
No co si budeme povidat vsechny jsou mensi nez za nas, ale to bys si musela koupit klasiku,... a to dite Ti tam vydrzi v pohode do pul roka a pak stejne zacina sedet a chce videt deni kolem sebe;-) takze uz je ideal sportak;-) Akorat Misa rikala, ze je nevyhoda, ze na to dite nevidis;-) :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no menší je, to má pravdu, když je dítě cvalík, tak se tam mačká :-|
Odpovědět
ten sporťák se mi stejně líbí víc :-N :-N
Odpovědět
proto se nebudu dopovat nějakejma umělejma práškama v těhotenství, aby mi nenarostl nějaký převitamínovaný obr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že to neovlivníš, když bude žroutík, tak nabere po porodu :-D ale je fakt, že po těch vitamínech rostou velký děti. ani u quinny nejde přehazovat, to je blbý, že na mimčo nevidíš :-|
Odpovědět
No jednou muce byt cvalik jenom po me.. Maja je jak zizala.. to je nespravedlive 8-(
Odpovědět
:-D :-D Me se libi ten kocar jako celek i s tou korbou vypada k nakousnuti :-N :-D
Odpovědět
nápodobně :-D ale jako miminko jsem byla hubeňour :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám, že Neluš bude malinká, jinak neproleze :-D
Odpovědět
Anetko ja byla prave dobrej cvalda.. tak snad jednou takhle nebude vypadat nase skvrne =-) Andrej u Tebe nepochybuji,... po kom by asi byla cvalikovata :-N
Odpovědět
já si nemyslím, že jednoubudeme mít nějak extra velké dítě, ale uvidíme no. Každopádně ten kočár zase nemůže bejt tak malej, aby se do něj nevešlo dítě, to ať mi nikdo netvrdí :-N leda v zimě, když je navlečené do všeho možného...no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
po Pavlovi, on byl jako dítě strašnej mišelin :-D no právě, v zimě, kdyxž je navalený :-|
Odpovědět
Hele jedna holcina tady v boleslavi ma docela baculku a taky se ji tam vesla... takze si myslim, ze to zvladli jini, tak my taky :-D
Odpovědět
prostě tam to dítě nasoukám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, jsem měla dvě kila a mamka málem rodila císařem :-N
Odpovědět
Anet chte nechte.. proste tam bude:-D Dnes jdu zase na ty heaty, tak se tesim.. doufam, ze to udycham ;-)
Odpovědět
hm, to se máš, já jdu dnes pro změnu zase pít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jsem chtěla jít na pizzu, ale P se asi nebude chtít, dnes jel do Bratislavy a kdoví kdy se vrátí :-|
Odpovědět
Teda takhle cestuje, jsem myslela, ze tam bude Boleslavi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?