1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Me se taky nechce nic, venku je parak jako svina =-)
Odpovědět
no, proto se mi ani nechce jet dneska pro tu sedačku a pojedem pro ní zejtra. To se má ochladit zase na 18°C nebo co. Já Ti nevím, ale to počasí je nějaký divoký
Odpovědět
no to je desny, se pak clovek nesmi divit, ze je nemocny 8-( Tak mi nabidl ty Maledivy 4* 9 dni 8 noci All 30 tis. / osoba
Odpovědět
no a taky rikal, ze tento zajezd max na 8 dni , ze jak je to na ostrove tak tam je pak ponorka
Odpovědět
jaký Maledivy?! Si říkala včera mexiko a thajsko za 650 ne? =-) :-N
Odpovědět
No a jeste jsem tam dnes objevila Maledivy :-N
Odpovědět
aha, no a tam pojedete jo?
Odpovědět
x-) Nefim, Maja se jeste nevyjadrtil:-( A ja ted razim domky... tak hezky vikend x-)
Odpovědět
čus!
Odpovědět
KDe jsi andrejko? Jo ve Znojmě asi že jo
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj, já včera byla vejletit v Praze :-D , ale pak jmse se stavovali ještě v Jilavě a tak ;-) Zítra jedem zase na výlet, do Brna. Bude Ikea, oěd u mamky a pak ještě návštěva u tety, vyzvednout sestru a pak jedem na HP :-D x-)
Odpovědět
Andrej ahojec:-D My možná pojedeme dneska, nějak se tam mračí a je zatáhlé tak mám obavy jet někam na výlet, abysme nezmokli:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no prší hezky, aspon u nás :-|
Odpovědět
tady to vypadá, že každou chvíli začne:-/ Ach jo, hlavně že v týdnu je pařák jak blázen a o víkendu, kdy bych ho uvítala je zase zataženo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no má být zase horko od pondělka mám pocit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... další věcičky máme na Nelušku ;-)
Odpovědět
Andrej tak budete mít Nelinku? Gratuluju:-D
Odpovědět
Dobré ránko :-) ach jo, proč jsou ty víkendy tak krátký 8-(
Odpovědět
Krasne pondelni rano :-D
Odpovědět
jak krásné...je pondělí a musí se do práce, na tom není nic krásného :-N :-D :-p
Odpovědět
se nějak nemůžu probrat, nejradši bych si dala ty spisy pod hlavu a zalomila to 8-(
Odpovědět
:-D :-D No jo co nadelas:-) Tak to zkus.. treba to projde:-)
Odpovědět
asi to zkusím :-N :-D co sedačka, dobrá ne? já jsem s ní spokojená, včera jsem to na ní zalomila na chvíli :-D, Tom někam musel odjet, tak jsem jí hned šla vyzkoušet :-D a bylo to moc pohodlný a příjemný :-D
Odpovědět
Tak joooo.. pak dej vedet, jak jsi pochodila :-D No jako luxusni.... je dobre, ze jste se rozhodli pro bilou!!!!! Vypada nadherne x-) x-) x-) no a jestli je pohodlna a prijemna, tak to je tresinka na dorte :-D
Odpovědět
je fakt že včera bylo počasí tak akorát, ale ani jsem se na ní nelepila, ani mě nestudila...Samozřejmě to asi bude, když bude hodně zima nebo hodně teplo, ale kdyžtak to bude jistit deka... Docela jsme měli šok-v pátek večer jsme pro ní jeli a karel s tomem jí vynesli nahoru, pak jsme to rozbalili a najednou si říkáme, že ten roh ml bejt obrácenej. Byla jsem z toho uplně hotová, ale nakonec to bylo správně, jen jsme si to špatně promítli, mysleli jsme že se to skládá jinak ;-)
Odpovědět
No ufffff.. jeste, ze to bylo dobre.. to by jeste tak schazelo to reklamovat 8-( no jako fakt vypada hezkyyyy x-)
Odpovědět
=-) Holky Pandovi jeste asi chrni, ze
Odpovědět
no hlavně by nám to nevzali zpátky...Vyrábí se to na zakázku a kreslí tam tu sedačku a ty to musíš zkontrolovat a odsouhlasit, jestli to je fakt pravý nebo levý roh...:-) Já si myslím, že nechrní, ale něco dělaj ;-) proč?
Odpovědět
Jo taaaak;-) Jen tak me to napadlo, abychom tu nebyly osamoceny :-N :-D
Odpovědět
tak jsem si na chvilinku položila tu hlavu na spis a docela dobrý ;-) akorát jsem pořád čekala, kdo otevře dveře a přijde sem :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?