1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
:-) No ja bych chtela,.. kdy Te trefi zase takova nabidka.. :-) No tak to je vrchol, oni jsou fakt snad uplne vsude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, tak třeba bude dovča x-) Pavel bude mít brzo dva týdny dovču, bude ji mít celý podnik, tak se vrhneme na ten pokoj a třeba někam pojedeme x-) no uvidíme, aspon nějaký výlet chci :-)
Odpovědět
Andrejko to nevim, to bych zjistovala, kdyby to Maja povolil;-) jestli by za tu ceno bylo jeste volno;-) Presne, utikaj pred Sonnikem a pak se divi, ze je hryze, ale on si proste takhle hraje a ja mu pak musim vynadat:-( ale musim zaklepat na drevo, ze deti ktere jsou klidne, tak k nim se chova velmi hezky.. necha se pohladit, sahnout na zoubky, usi, oci;-) takze jsem moc rada;-) ale janky nema rad, protoze pak taky janci;-)
Odpovědět
Andrejko ja mam prave uz jenom 10 dni dovolene |-| celopodnikovky jsou dobry;-) tak jsem zvedava na pokoj, doufam, ze to budete dokumentovat:-) Klidne se muzete jet i podivat do ceskeho raje a ubytujeme Vas u nas:-D i s prckama:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokoj dokumentovat budeme, ale zatím nevím, jak to bude vypadat :-D no měl mít původně jen týden, ale budou dva, tak je to super x-) aspon to stihneme :-)
Odpovědět
a celopodniková dovolená, to je jako nad rámec normální dovolený?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, není, prostě je to v podstatě donucená dovolená, ale mě to neva, P dovču má a ten pokoj jsme takhle chtěli dělat ;-)
Odpovědět
aha tak to jo, tak ale jinak nevím, co je na tom Marti dobrého :-N spíš chudáci, co už dovču nemaj, tak maj jako teď neplacené volno? A nebo to se nestává? A co Andrej máte v plánu udělat s pokojem? Máš nějaký návrh?
Odpovědět
No spis to beru ze vedi kdy tu dovolenou mit budou a muzou si to naplanovat, kdezto me ji muzou kdykoli zrusit :-S Ta dovolena jim musi vzdy vystacit, tak aby meli volno na tu celopodnikovku;-)
Odpovědět
x-) už se pouštím do zmrzlinky já si můžu vzít dovolenou kdykoliv a nikdo mi jí nezruší. Můžu dneska dojít za vedoucí a říct že od zejtra si beru 14 dní dovči a bude to všem jedno ;-)
Odpovědět
No to ja muzu taky, ale pokud me budou potrebovat, tak me muzou odvolat a nebo mi ji zrusit i Tobe, ale je to prave o charakteru vedoucich;-) maji na to pravo ze zakona Tak si nech chutnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem ráda, protože když má P dovču a jinak se maká, tak mu furt někdo volá a pracuje třeba i zdomu :-S no cheme vymalovat a přestavět nábytek, něco oddělat a něco přidat a tak, ale zatím nevím jak :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to se mi stát nemůže, že by mě odvolali z dovolený apod. i kdyby tady nebyl nikdo z nás, tak ty spisy prostě týden počkaj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš dobrý Anetko ;-)
Odpovědět
to jo, v tomhle je to fakt výhoda tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už mám odchlupený nohy, umytou hlavu a ted si jdu nalakovat nehty na nohách :-D nehty na rukách snad budu mít nové příští týden x-) paní to bohužel tento už nestihne :-|
Odpovědět
no ty jsi šikulka :-) já si musím dnes na nohách odlakovat a nalakovat znova, už to mám nic moc
Odpovědět
Ja byla na pedikurce.... Holky tak ted jsme neskutecne nachytali kamaradku... v sobotu odleta do Spanelska a my ji volali, ze musi odletet uz 17. ve tri rano:-) no to byla prca:-) jsme si zjistili i jmeno cestovky... ale zareagovala velmi pohotove;-)
Odpovědět
vy jste teda kozy, to se dělá? :-D
Odpovědět
Nedela, ale nemohly jsem si to s Jitkou odpustit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jste pakounci :-D :-p
Odpovědět
:-N Tak ted uz vite, ze mi nikdy nesmite rict, ze letite na dovolenou:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budem to mít v paměti :-D Nela se hýbe v břichu, konečně to cítím x-)
Odpovědět
a jaký to je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no včera tak jakoby ťukala a dneska tam spíš bublala, jakoby se obracela :-D x-)
Odpovědět
Juuuuu to musi byt super x-) x-) tak vidis, ze jsi se dockala pohybu x-)
Odpovědět
to musí být zvláštní co? :-)
Odpovědět
x-) http://www.rodina.cz/clanek60.htm
Odpovědět
Profilova fotka
no včera se mě na ně dotor ptal, tak mu asi chtěla udělat radost :-D
Odpovědět
to je holka sikovna x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?