1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
x-) Jeeee.. no vidis.. tak aspon jste si udelali hezky vecer:-) ja tohle posezeni miluji, kdyz je klid, keca se, popiji x-) x-) A proc jsi byla u nekoho jineho? No snad jo.. ale je takovy unaveny, porad spi, moc nemluvi, tak snad to bude brzy oukej.. hlavne abych to od nej nechytla:-( to bych nerada |-|
Odpovědět
Jo bylo to fajn... Byla jsem u někoho jiného, protože Zuzka byla na dovolené a já pak jela do toho Holandska a už jsem to měla hodně odrostlé, tak jsem šla přeci do Štěchovic... Tak papejte hodně vitamínky... ;-)
Odpovědět
No jo vlastne... to se nevyplaci vid:( Ja jsem taky rada, ze jsem sehnala takhle dobrou manikerku tady v Boleslavi.. protoze jinak je to des.. drahe a nekvalitni:( a ted dokonce spolu chodime vencit;-) Jj.. budeme muset zacit;-)
Odpovědět
No nevyplácí, ale co jsem měla dělat...Tak dneska už budu mít zase hezké. Dám si se Zuzkou v klidu kafíčko, pokecáme a tak... A večer jdu spát v osm! :-D
Odpovědět
Ja vim no.. to by Ti pak upadali a cele by to bylo na houby... Oukej, tak si povime zitra v kolik jsi sla do pelechu jo:-D
Odpovědět
no jako fakt doufám, že půjdu brzo, protože jsem pak ochrápaná a nejsem schopná nic dělat...Do práce se mi vůbec nechce. 8-(
Odpovědět
No ja jsem sice sla driv, ale jsem jak prastena pytlem:( a to nebyt dobre:-( jde na me hrozne spani:-(
Odpovědět
tak to jsme na tom stejně...Nechápu, proč jsou ty víkendy tak krátký 8-( bych ted přes léto potřebovala alespoň 4 dny volna
Odpovědět
No ja bych to udelala na pul tydne :-D :-)
Odpovědět
no asi tak, jestli někdo založí politickou stranu, a bude mít v programu že udělá 3denní pracovní týden, tak ho budu volit hned :-D
Odpovědět
:-N No tak to ja taky a jeste se budu predstavovat jako jiny obcan, abych volila vickrat :-N klidne 3,5:-)
Odpovědět
no aspoň, vždyť by to bylo spravedlivý-půl na půl, ne?!
Odpovědět
Článek se načítá
No jasny.. nechapu proc na to neprisli uz driv?????
Odpovědět
klidně bych chodila jeden tejden do práce od pondělí do středy a druhej od čtvrtka do neděle ;-) a tím že by se střídali lidi, tak by se udržel i nepřetržitý provoz všech služeb a bylo by to
Odpovědět
No vidis jak jsi chytra... ty to jeste nekam dotahnes:-) hop do politiky :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo, jdu do toho. ZAtím ale budu jen kandidovat na starostku Újezda :-D
Odpovědět
Oukej hned Te budu volit..... no to je dobry zacatek a kolik je starostovi :-N
Odpovědět
starostovi je 62
Odpovědět
jinak jak jsme včera seděli, tak s náma seděla i 14ti letá neteř toho Martina, a to je jak kdyby byla stejně stará, prostě úplně v pohodě holka.Až jsem si pak říkala, jak jí závidím, že má teď vše před sebou, takové to randění, první lásky, první vážné vztahy, úlety...
Odpovědět
No tak to mas velkou sanci ho vysoupnout:-D Hele ty to mas taky pred sebou akorat s dcerkoux-)
Odpovědět
to jo, akorát bych nemohla změnit bydliště, že jo ;-) no až to bude zažívat jednou moje dcera, tak mě to spíš přivede do blázince. a nebudu z toho mít radost...:-N já bych se chtěla vrátit tak na 17, 18 let :-(
Odpovědět
Anet to bych chtela taky.. tak ta stredni klidne do prvaku, co mi chybelo... jsem byla spokojena:-D Jo taaaaaaak.. tak bud tam nechat trvalku a nebo usilovat o starotku v novem baracku:-D Jj.. no to mas asi pravdu, ze to bude jeden velky nerv:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) co probíráte? Mě vysosal nějakej komár na ruce a svědí to jak čert ]-(
Odpovědět
Nazdar holkyyyyyyyyyyyyyyy x-) Anetky starostovani :-D a politicke ucinkovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jooo, Anetka má takový ambice jo? :-D už ten dobrovolnej hasič mě dostal, ale tohle :-D :-D :-N
Odpovědět
No jasne a az bude v politice tak zaridi pracovni dobu jenom na pul tydne :-N :-D
Odpovědět
no to víš, já akorát blafu blafu a skutek utek. JSem zase říkala v úterý Tomovi, že si udělám brzo peďák a půjdu učit, protože chci mít prázdniny :-D :-N No na Hráďu bych asi moc šancí neměla starostovat no...:-/ :-D no jo, škoda že s tím časem nejde hejbat co...Mě někdy napadaj takový kraviny, jako že mě už nic v tom životě nečeká a všechno dobrý mám za sebou a teď budu jen stárnout a stárnout :-p
Odpovědět
Kecko.. ted prave mame to nejlepsi pred sebou;-) si musis rikat:-) a co miminko... uz se Ti chce a nebo nechce =-)
Odpovědět
no nevím mě to tak nepřijde... a miminku nechávám volný průběh. Nemůžu říct že bych vyloženě chtěla, ale že ani vyloženě nechtěla... ;-) prostě stejně už jako na co čekat že jo. Tomáš má po třicítce, barák už skoro je, už jsme si i něco užili, takže co jiného než dítě by mlo přijít teď, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, jsi hlupáček, čeká tě ještě tolik dobrýho a báječnýho x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?