1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
hrášek já rád, ale je to mor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně ho mám všude po podlaze v kuchyni 8-( :-N takže pak bude úklid.... se dnes domluvím na nehtíky s tou paní x-) od ní mi nádherně drží, tak si je na léto nechám, možná ještě déle :-D
Odpovědět
mě se ulomil ukazováček ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbý :-| mě ted nic, ale minule mě oddělávala skoro všechny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeee???nechodte na oběd, když jsem tu já :-D :-D
Odpovědět
no to je za to, že jsem šla k nějaké jiné, vůbec to neumí...Musím se objednat zase k té Zuzce... Já jsem nešla na oběd, mám oblož housku a právě jí jím
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chut ;-) no ta první to asi taky neuměla ]-( ale kamoška k ní chodí a je moc spokojená, tak nevím :-|
Odpovědět
to je divný no... ale někomu taky prostě nějaký materiál nedrží... Houska ve mě, hlad stále, nebo spíš chuť ještě na něco...No počkám si na tu večeři :-D vůbec mě to teĎ v létě v práci nebaví! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to se ti nedivím co bude dobrého na večeři? nebo někam jdete?
Odpovědět
jojo www.brodiente.cz byli jsme tam na první rande a pak jsme tam chodili, protože jsme to tam měli rádi a teď to bylo dva roky zavřené a tuhle Tom přišel s tím, že je to zase otevřené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů x-) no my máme v pondělí měsíc od svatby a 11 měsíců chození :-D
Odpovědět
:-) hezký :-) já už jsem vdaná dva roky a 28 minut :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je krásný x-)
Odpovědět
touhle dobou jsme někde lítali po zahradě a fotili se a umírali horkem... včera jsem k večeři dělala dobrej salátek těstovinovej. S tuňákem, černýma olivama, holandským sýrem, cibulí, rajčetem x-) mňam, ještě zbyl, akorát mi přijde že už to jsou jen těstoviny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D na takovej salát se chystám už taky dlouho, ale bez těch oliv, P je nerad... nám horko nebylo :-D
Odpovědět
já ráda olivy, i zelený i černý ;-) akorát jsem jich měla málo...
Odpovědět
a v létě jsou tyhle studené těst. saláty nejlepší x-)
Odpovědět
Uz jsem here... byla jsem vencit
Odpovědět
A obed mi snad donese Marecek x-)
Odpovědět
teď každej den místo oběda chodíš venčit psa?
Odpovědět
jj:-( je to teda dobra nestihacka a tudiz nemam ani cas si nekam dojit pro jidlo:-(uz aby mu bylo 4 mesice.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ještěže nemusím na procházky :-D jdu mu dát najíst ;-) x-)
Odpovědět
Andrejkooooo jooo to se mas.. nejde ani o to vycurani, stejne tam nekdy najdu pocurane misto, ale jde o to jidlo no... do 4m musi jist 3x denne ;-)
Odpovědět
a to fakt nevydrží se nepočůrat??? =-)
Odpovědět
no jak kdy.. nekdy prijdeme a nic tam neni a nekdy to nevydrzi a proste tam pocura... Maja kvuli tomu polozil koberec, ktery pak vyhodime.. jsem si vsimla, ze dost pije noo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jídlo mít musí, taky krmíme 3x denně ;-) jsem normálka atakována neustálými sms a telefonáty, jestli už víme, jestli čekáme holku nebo kluka :-D takhle zvědavá nejsem ani já :-N
Odpovědět
já právě cco si pamatuju tak nám se lenny všehovšudy jednou doma pokadil-hned když jsme ho přivezli a pak jednou vyčůral. A od té doby nikdy a to byl doma třeba 10 hodin zavřený :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak Alánek už taky ví, že třeba v autě nesmí, včera způsobně čekal, až vyjdeme z auta :-D x-) dostal včeličku a Samík taky a byly strašně moc šikovní, oba dva x-)
Odpovědět
No nam se vycura vzdy jenom na jedno misto.. nevim jestli to dela schvalne, ze jako ho tam nechame.. ale pije hodne no.. a nekdy teda cumim kolik toho vyprazdni :-N :-D Jinak nikde nic, v aute nic na postel nic.. proste jenom tam pod oknem:-( Andrej a co to teda bude :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budeš se divit, ale bude to miminko :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?