1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Jj.. ale vcera Sonnik mel den, ze bych ho bacila, ale naucili jsme se novy povel, tak jsem rada x-)
Odpovědět
no jenže já tenkrát nevěděla, co jako po mě chce a ty psaníčka jsem beze čtení statečně vyhazovala. Pak jsem jednou zapomněla, mamka mi kontrolovala tašku a našla to a já byla rudá až na prdeli a strašně moc jsem se tenkrát styděla.
Odpovědět
:-))))) Jooo mamka kontrolovala jestli mas ukoly a svacu a misto toho nasla milostna psanicka:-) :-D
Odpovědět
no asi tak :-) ale mě bylo fakt hodně trapně. Dodneška z toho mám trauma :-D Mě strašně bolej záda v kříži se nemůžu pomalu ani zvednout ze židle. Co to jako je???
Odpovědět
No je to videt, jak jsi ztraumatizovane dite :-D :-p Ty fogoooo.. bacha na toooooo to by mohlo byt hodne nebezpecne v tehu... koukej si dojit k dr;-) nebo jestli nejsi nastydla;-)
Odpovědět
to jsou věci s kterými k doktorovi nechodím, protože si vždy přijdu jak hypochondr. Stejně ti na to nikdy nic nedaj a řeknou ti na to nějakou věc, jakou víš sama. :-| takže počkáme, zda to přejde ;-) Spíš přemejšlím, co podniknout večer, když máme to výročí :-)
Odpovědět
Ajoooooo ono je 14.. to by chtelo nejaky relaxacni vecer x-) virivka, sauna.. sano, jahody.. vecere x-) hele to je hrozny, ze uz je to dva roky, co |-|
Odpovědět
Anetko asi 1.-2. budeme na Konopisti je tam nejaky vikendovy seminar, tak jestli budete v Bene, tak bychom se mohli vecer sejit nekde na zahradce a dat vinko;-)
Odpovědět
a s kým tam budete? Zatím ještě nevím co bude nebo nebude, ale když budem mít čas, tak můžem ;-) no dva roky, letí to no...vířivka by byla super čoveče, ale kde tak narychlo objednat :-. no asi si zajedeme na véču-jen přemýšlím kam...Na prvním rande jsme byli tady www.brodiente.cz , pak jsme tam chodili,ale pak to majitelé zavřeli, protože se někam přestěhovali...:-( no a teď to má snad být zase otevřené, říkal Tom... Otevírá se Ti ta stránka? Mně právě v práci nee....a docela ráda bych tam zajela. ;-)
Odpovědět
x-) No s Majou s Sonnikem.. je to jakoby vyuka jak se chovat ve vystavovatelskem kruhu a jak toho psa predvest;-) tak uvidis.. ja se jeste pripomenu,... uvidim zda se tam prihlasime.. ale mohlo by to byt fajn;-) 500 za uceni a 300 za noc ubytovani;-) to neni tak hrozne;-) nejaky myslivecky hotel nebo co.. Jj.. otevira se to, vypada to moc hezkyyyy x-) a bylo by to hezke... vzpominka na prvni rande x-)
Odpovědět
a vidíš tam jakou mají otevírací dobu??? Bylo to tam hezký vždycky, akorát je to tam trochu dražší a má to asi tři místnosti, tak jsme pokaždé v nějaké seděli uplně samy. ;-) Tak to jo s tím výcvikem, to je dobrá cena. To se pak tedy připomeň ;-) Na Myslivně tam bývaj různé plesy apod. byla jsem tam asi dvakrát, ale nikdy jsem tam nespala ;-)
Odpovědět
Tel.: 317 701 493 Mobil: 775 183 180 www.brodiente.cz Otevírací doba: denně 10 – 22 hod. Maji tam docela brzy zaviracku, ale podle fotek je to nadherne... hele na cenu nekoukej,... to bychom nemohli nic;-) poradne si to uzijte;-) No tak jestli to nebude v tom arealu Myslivny.. doma to poradne proctu;-)
Odpovědět
Článek se načítá
já na cenu nekoukám, ale jen jsem tím chtěla říct, že tam kvůli tomu nikdo moc nechodil ;-) je to v takové okrajové části jednoho menšího města, tak tam asi na to lidé nejsou zvyklí ;-)
Odpovědět
jé už se tam těším, dám si pěkně krevetový koktejlek, pak nějaký steak a dobré vínečko k tomu x-)
Odpovědět
Jo taaaaaaaak;-) Steak bych si dala taky x-)
Odpovědět
se na ty stránky kouknu doma... Není tam jídelák v pdf třeba že bys mi ho poslala nebo tak něco? Chci kouknout, jestli ty jídla zůstali nebo dělají teď něco jiného...
Odpovědět
ahoj anetko!! ;-)
Odpovědět
ahoj verunko x-) tak jak bylo??? Máš fotky?
Odpovědět
Tak moment podivam se, stridam pokladnu misto obeda ;-)
Odpovědět
Je tam... tak posilam;-)
Odpovědět
Mas to v praci na mailu ;-)
Odpovědět
zatím nic, ale děkuju...;-)
Odpovědět
už ;-) :-)
Odpovědět
tak mi přijde že to mají mnohem levnější a některá jídla nejsou a jiná jsou navíc ;-)
Odpovědět
Tak vidis.. zmena majitelu a jak to je hned jine ;-) nebo to maji porad ti sami =-) Kde je Andrejka dnes?
Odpovědět
to právě vůbec nevím, jestli to jsou ti samí majitelé. Oni tenkrát jeli pracovně někam do Indie nebo co, tak se třeba vrátili už ;-) Andrejka nevím kde je :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejka je tady :-D jsem trhala hrášek, pak loupala hrášek, ještě není hotovo...ale musím to udělat, abych hrášek mohla zavařit ;-)
Odpovědět
Juuu hrasek bych si dalaaaa... ahuuuuuj hrasku... No tak to je super.. to budou mit treba novou recepturu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my ho máme hrozně moc, moc ho bylo a ted to už finišuje, tak ten zbytek zavařím, jen to vyzouším, abych pro příští rok věděla, jestli hodně hrášku nebo jen k jídlu ;-)
Odpovědět
Já taky chodím na hrášek v Újezdě je dobrej, ale co jsem si zasadila já na HráĎu to je nějakej paskvil :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?