1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Andrejko nakonec ano.. ted ho poridime za 1,2mil a pak ho treba prodame za 2,5 nebo s nim budeme rucit a budeme ho pronajimat.. ale ted si bohuzel hypo na 3 mega nemuzeme dovolit, nebo muzeme, ale nechci zit od vyplaty k vyplate:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, mě to ted celkem udivuje, protože lidi nemaj prachy a byty se moc prodávat ted nemůžou a oni si šupáci na to nasadí takový ceny 8-(
Odpovědět
tak jsme taky uvažovali...zjistili jsme, že s částkou za splátku a nájem jsme na stejné ceně jako jedni známí, kteří koupili starší byt na sídlišti (ikdyž levnější), ale my budeme mít ještě dřív splacený byt a 2 mil a oni za 1,5. A možná to časem fakt vyleze ještě výš, ale z toho už se mi dělá zle teď...kdo bude mít za pár let na byt za 3-4 mil? Možná ti, co budou mít platy 60 000/měs, což u nás ve školství nehrozí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, byteček vám zatím stačí ;-) a aspon budete ve svém x-) Vladi, no to nehrozí asi u spousty profesí :-D
Odpovědět
Andrejko to urcite ano, my jsme to spis mysleli kvuli Sonnikovi a pohodli te zahrady;-) ale vcera nam ho pan na cvicaku pochvalil, ze je takovy klidny, kvuli tomu, ze je panelakovy;-) ze je videt, ze mu davame hodne pohybu..
Odpovědět
teď přes léto je to s tím pohybem v pohodě, horší to pak bude v zimě :-S to mě jako taky s tím psem moc nebaví courat vycházky
Odpovědět
Anet no jako taky si rikam, az bude rano tma a jit s nim do te plyskanice |-|
Odpovědět
no to já naštěstí nemusím, ale nechce se mi ani o víkendu na procházky... Někdy je to taky pěkný, když je hodně sněhu a sluníčko třeba, tak je to fajn, ale když je takový to bláto hnusný apod, to je fakt opruz...V sobotu jsme byli celé dopoledne v lese na houbách, to bylo fajn, Lenny se tam zase bál nějaké kosti ze srnce, no sranda.
Odpovědět
To my si budeme moc pořídit leda křečka nebo králíka, protože jsme pořád pryč a v létě často cestujem:-/
Odpovědět
tak to si kupte radši rybičky :-D
Odpovědět
Anetí tak velkou důvěru k tomu nemám, mamka je má doma a Tom pořád pronáší něco ve stylu doma mám udici, idkyž tohle chytnu i holýma rukama, ale moc se z toho nenajím:-D Nevím já mám strach, že mě by zdechly i rybičky:-/ Ale králíka můžu vzít do batůžku sebou:-D Jenom mu pořídím pas, jako má náš pes:-D
Odpovědět
no já zvířata jako křečky, morčata, a ostatní krysy, papoušky, želvičky apod. moc nemusím :-/
Odpovědět
Článek se načítá
]-( Anet.. no my to ted uvitame, vetsinou jsme doma po praci sedeli a takhle mame aspon pohyb... ale nechapeme s Majou vice pohybu - mene jidla = vetsi vaha
Odpovědět
tak to je nějaký divný ne?
Odpovědět
ten smajlik patril nakonec.. nevim no:( Maja podotknul, ze se nam tvori svalova hmota :-D
Odpovědět
Marti Mája má pravdu ty se nekoukáš na pořad Jste to co jíte? Kilo svalu je těžší jak kilo tuku! :-D
Odpovědět
Vladi diiik :-D
Odpovědět
Marti nemáš zač:-D:-D
Odpovědět
Dobreeeeeeeeeeeeeeeeeee ranko :-)
Odpovědět
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Me se taaaaaak nechtelo 8-(
Odpovědět
já taky nemohla otevřít oči...
Odpovědět
Pritom me pes vytahl v pet a ja blbec zavrela oci jeste na pul hodiny a to byla konecnaaa... vykopala jsem se az na pul sedmou :-D
Odpovědět
No mě se zdálo, že jsme byli ve zverimexu, jako já, Tom a naše dítě :-N už tak pětiletý a kupovali jsme mu želvičku :-D a já jsem říkala, že to teda nebudu ani jednou čistit, na to ať zapomenou :-D asi jak jsme se tady včera bavili o těhle živočichách... ;-) :-)
Odpovědět
:-D Tak to byl dobry sen, tak pockej az za 6 let budes ve Zverimexu a kupovat zelvicku se synkem :-D
Odpovědět
ani nápad, tyhle zvířata do baráku nechci!!! nemám to rád :-D
Odpovědět
Ja mam rada jenom zvirata, ktery se prituli a nemaji te radi kvuli zradlu:-) a to je jenom pes:-D Kamarad ma zelvy, ale ty hnusne velke... a zere jim to kocka :-|
Odpovědět
já jsem taky jenom na ty psy. S těma je alespoň sranda :-)
Odpovědět
Jsem zjistila že se mi oženil spolužák x-) chodila jsem s ním od první třídy i celý gympl do školy. V první třídě mě miloval a psal mi psaníčka :-)
Odpovědět
Juuu... to jsou skvele tyhle vzpominky na prvni lasky :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?