1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě celkem ano, ale Nela je hezčí, málem teda vyhrála Anetka, ale třeba to bude další :-D no i když je teda fakt, že počítám s klukem, nějak se na to chystám :-D :-N x-)
Odpovědět
na www.nysek.rajce.idnes.cz mám zatím dvě alba z holandska, ještě musím doma stáhnout dvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hned na to kouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedokoukáno celé, ale zatím fotky parádní x-) x-) x-)
Odpovědět
no je jich moc :-D :-D
Odpovědět
Ty kytky teda nádherný...A ty slunečnice x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jooooooo :-D jen mě tak napadlo, když jsem koukala na ty kytky, že nám průvodkyně v Turecku říkala, že původem jsou tulipány z Turecka a ne Holandska :-D tak mě to celkem udivilo...
Odpovědět
tak to taky ani nevím teda ;-) já jsem koupila mamce cibule takových černých tulipánů, jmenuje se to královna noci, tak jsem zvědavá jestli příští rok vykvetou a jaké budou
Odpovědět
Profilova fotka
budou určitě nádherné x-) taky bych nějaký chtěla jednou, ne třeba černý, ale nějaký zvláštní, tak až tam pojedeme s mimísem jednou :-D x-)
Odpovědět
no ještě jsem koupila takovou směs strakatých různých barev ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude taky krásný určo ;-) mě se líbí ty střapatý x-) x-) x-)
Odpovědět
takovejhle: http://www.tulipany.cz/QueeN.JPG je i jako do fialova ne uplně do černa...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ten je teda boží x-) hmm, z toho by byla super svatební kytka :-D nemůžu se vdávat znovu? :-N :-D
Odpovědět
můžeš, ale to by ses musela nejdřív rozvést a to jistě nechceš :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nechci, toho papírování :-D
Odpovědět
no právě a znova ty šílený přípravy na svatbu :-S buďme rádi, že to mme za sebou :-D
Odpovědět
Tak já se pomalu loučím. Hezky si užijte víkend ať se to vyvede. My budeme slavit předčasně výročí x-) a dneska jsme pozvaný k našim na veču x-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
no to jooo :-D včera jsme byli s kamarádama na prochajdě, on už svatbu měl (je mu 40 a má už skoro 2 dospělý děti) ona ještě ne(jí bude v lednu 30), jen má 7 letou holčičku a spolu mají chlapečka, ten bude mít na konci září rok. No svatbu kvůli malýmu nestihli a chtějí ji udělat příští rok. No a včera říkali, po novým roce to budem plánovat (chtějí to tam co my, ale v kostele)a já jsem říkala, hmmm, tak to se budete brát tak na podzim :-N tak my nevěřili, že to bude tak napráskaný...tak snad to začnou plánovat včas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta papa Anetko, my budeme mít zítra tu oslavu a v neděli jdem na narozeninový oběd, P máma bude mít 55 ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu na Vás mrknout a zase pádím pryč....nějak to tu vymírá či co :-( Mě chytly zuby - teda jeden tak jdu zítra na pohotovost ach jooo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, njn, nejsou nějak lidi :-( a zuby ti fakt nezávidím |-| tak snad bude líp brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu se rozloučit, dneska v noci letíme tak na mě myslete ;-) včera jsem si koupila nový plavky a šaty a tričko tak doufám že bude teplo ale snad jo na netu píšou že Kos má 34stupňů...Mějte se tu krásně a doufám že to tu zas trochu ožije...
Odpovědět
coccinellka: krásnou pohodovou dovolenou a hlavně sluníčko a teplo! Andrej já jdu zítra ráno k zubařce ať mi s tím něco udělá:-) Ale je to moje chyba, pořád jsem měla času dost, potom už zase ne a pak jsem se bála, takže až mě to začalo bolet, tak jsem se nakopla tam jít:-)Jenom doufám, že ta injekce na umrtvení nebude bolet:-) Jinak už čekáme až banka pošle penízky a pak jupí dostaneme klíčky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se máte a pak se hned budete stěhovat? x-) Luci, krásnou dovolenou, určitě bude moc moc hezky x-)
Odpovědět
Andrej jojo, sice tam není kuchyň, protože je to novostavba, ale jak dondou penízky a dostaneme klíče, tak se stěhujeme, ledničku máme a kuchyň nám prý do 3 týdnu udělají:-D Tak to budeme muset přežít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my čekali na kuchyn skoro dva měsíce :-N takže 3 týdny je dooost dobrý :-D ale taky jsme byli nějakou dobu bez kuchyně, ale to umývání nádobí ve vaně mě už štvalo, jsem se bála, že rozmlátím vanu třeba hrncem... ale to sestěhování vám závidím x-)
Odpovědět
Dobré ránko... Luci už si to sice asi nepřečte, ale doufám, že budou mt hezkou dovolenou.... My měli super víkend, náročnej, ale byl fajn... Andrej jak dopadla oslava?
Odpovědět
Dobre ranoooo x-)
Odpovědět
Tak Luca uz jsou asi nekde u more nee?? Andrej jak dopadla oslava... My jsme s Johany vydrzeli az do noci x-) x-)
Odpovědět
no asi už jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?