1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska ještě v práci a pak až 24.7., v neděli v noci letíme...ale tady asi zas nikdo nebude...
Odpovědět
Ahoj Luci! to se máte, kam že nakonec? Já zapomněla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
anetkooo ahooooooooooj! letíme na Kos ;-) na 10dní
Odpovědět
jo vlastně, Kos... Tomáš mi tuhle přinesl časopis Travel a je tam 8 nepoznaných řeckých ostrovů a vůbec různé cestování kudy kam a jak a co stojí za to vidět. Moc pěkný to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a nevyrazíte tam třeba?ale asi tedka řešíte hlavně baráček vid?
Odpovědět
na Kos? Tam se nám nechce...Ale asi na jeden z těch ostrovů, co byli v tom časopisu. Asi budeme letos volit Řecko...
Odpovědět
pojedeme posledních 14 dní v srpnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslela jako někam do řecka...a jo vlastně vždyt si to řikala...ach jo sem už nikdo nechodí..
Odpovědět
no nechodí, už mě to tu taky nebaví
Odpovědět
Profilova fotka
mě by to tu bavilo ale přece si nebudu povídat sama se sebou...ted jsou všichni už vdaný a už nepotřebujou probírat přípravy, spíš řeší mimina...
Odpovědět
tak tady se nikdy svatby a mimina zas až tak neprobíraly. Spíš jsme tady kecaly tak nějak všeobecně, ale holt nejsou lidi a zábava opadla
Odpovědět
Profilova fotka
lidi sou ale maj jinou zábavu ;-) andrejka má ted asi v hlavě hlavně mimčo a martinka to jejich psí mimčo...ale mám pocit že celkově to brms jde hodně dolů..
Odpovědět
Článek se načítá
to nevím, mě už to teda ale taky moc nebaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako když tu jsme sami
Odpovědět
Profilova fotka
čus holky, já dnes moc nebudu, peču na zítřejší oslavu a musím uklidit ;-) Včera jsem byla v Brně a koupila jsem si tam dvě trička, ne těhu teda, ale volnější a delší, aby mě nelezl pupík :-D A v Třebíči jsem si koupila super šatičky x-) x-) na pupí bezvadný, ale nosit se dají i normálně až bude po pupíku :-D jinak jsem si včera byla u svého gynekologa dopsat průkajdu a rozloučit se, budu chodit v Třebíči za jedním, to dojíždění se fakt nedalo, zvlášt, když jsou ted výluky vlaků a musí se vlakem a pak na bus... :-p Jediněj přímej spoj je busem, ale ten do Brna jezdí asi 3x denně 8-( a naprosto nacvaklej... No zpět k tomu gynekologovi, říkal, že podle krve je vše v pořádku, že jen je pozitivní test na mononukleozu, ale ne že bych ji měla, ale že se moje tělo s ní někdy setkalo a že je to v normě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta musíte otěhulit nebo pořídit hafánka :-D no ale mě se zdá, že celkově je beremko omrtvolený, ale neřekla bych, že je to nezájmem lidí, ale něčím jiným ]-(
Odpovědět
Ahoj Andrej, tak to je dobře, že je vše oukej...Já byla včera na kafču s Lůcou, už má pěkné bříško x-) taky se jí to už pěkně blíží
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, kdy ona má vlastně termín, někdy v srpnu, že? :-) Já už se těším, až budeme vědět, co to bude, ale jména už máme, pro holku i kluka, tak super :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrej no tak ani jedno u nás nehrozí, tak to asi nemám nárok na komunikaci... dobře žes změnila dr. na to dojíždění je to blbý kor tedka v létě, a hlavně že krev je taky ok...a už víte co to bude? no jako my víme proč to tu lidi se...že
Odpovědět
Andrej a jaký jména jsou??? Lucka má termín 30.8. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jména fiiim ;-) a sou super
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, stejnej den jako já :-D teda akorát jinej měsíc :-N Pro holku Nela a pro kluka Filip ;-) Luci, nééé, myslím, že se můžeme bavit i o jiných věcech ;-) Pěkně si užijte tu dovču a budem se těšit na fotečky x-) a co všechno vlastně už máte nachytsané na svatbičku?
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko no spíš co nemáme ;-) chybí nám ženichovi boty, jmenovky, noviny, na svíčky sklenice a svíčky a domluvit organizaci nějak napevno ale jinak už snad vše nejdůležitější máme...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a já musim ještě koupit si prádlo na sv. noc a parfém vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už zvládnete x-) a máte ještě dost času já se na svatbu málem zapoměla navonět :-N koupila jsem si novou vůni a pak jsem ji měla na stole a nějak mi to musela připomenout až kosmetička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a jakou si koupila? já mám zatim dva favority Nina Ricci Nina nebo In love by Nina nebo od Bvlgari Omnii
Odpovědět
Nela a Filip jsou hezký, hlavně to zní dobře i s Vaším příjmením ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo bude to filípek ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já si vybrala něco z Oriflamu, ségra měla katalog a mě to hezky vonělo jj, jde to hezky s příjmením, P chtěl Karolínku, ale to má teda smůlu :-D jméno krásný, ale nechci na ni volat Kájo a chudák s tím příjmením :-|
Odpovědět
mně se karolína moc nelíbí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?