1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
x-) x-) x-) včera jsem si ho ještě moc neužila, protože jsme přijeli až večer a dnes se na něj moc těším x-) x-) uděláme si nějakou dobrou véču a tak x-) a za 6 dní už máme zase výročí :-N
Odpovědět
Jo a jinak stalo se něco nového?
Odpovědět
Nic se nestalo.... Hanka ted volala, ze lezi doma s ATB
Odpovědět
akorát jsem jí psala, tak mi to taky napsala...
Odpovědět
Rikala, ze kdyz je doma, ze se prijde podivat...
Odpovědět
kam?
Odpovědět
jo na beremko
Odpovědět
no to by taky jako mohla! :-) není i na FCB?
Odpovědět
No tak nemohla, pry ztratila prihlaseni a nevi jakou tady ma prezdivku :-S No ona na to moc neni:( takze si myslim, ze FCB nezna ;-)
Odpovědět
pamatujete jak mě zubař objednal na 10.12.? Tak mi volala mamka, že jedou zejtra a brácha nemůže, tak jedu místo něj a on pak půjde v prosinci. Mám ho 80 km daleko, a abych na to měla nárok na celý den volno, tak si musím buď nadělat spisy nebo si sehnat ještě jedno razítko, to jsou věci,co???
Odpovědět
škoda, ale chápu, ne každý na tyhle stránky je ;-) :-D
Odpovědět
Aneti cozeeee???? Co to je za blbost???? Kdyz je to v jinem meste nez pracoviste tak mas narok na cely den... to jsou svine 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
No ja zjistila, ze doma jsem vic na FCB nez na BRMS :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevím, vždycky když jsem šla k doktorovi, ta na celej den byly potřeba 2 razítka, ale nejezdila jsem do jiného města...
Odpovědět
já doma taky jen na FCB a tady na beremku, protože fcb je bloklý, jinak bych asi byla i v práci na fcb ;-) no jinak mi to přijde taky jako pěkně ujetý s tím doktorem :-o
Odpovědět
Jooo tak to slyslim fakt poprve =-) Tak mame stejny problem :-D kdyby nebylo bloknute, jsem tam i v praci
Odpovědět
JSem jaksi nestíhala...Za pět minut razím konečně dom. Pak hodím ty fotky večer a zítra nebudu ;-)
Odpovědět
Oukej, ja letim do banky... tesim se na foto x-)
Odpovědět
oukej, vydrž do večera :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobre ranko
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránkoooo, zdravim vás z práce, chata byla parádnííí, akorát trochu nestíhám balit na dovču, vrátili jsme se včera večer... anetko měla ses určo super co? ;-)
Odpovědět
Dobre rano, doufam, ze to tu dnes bude malinko zivejsi... :-)
Odpovědět
Dobré ránko... Ahoj Luci, měla jsem se fakt báječně ;-) Ještě že už je dneska pátek!!!
Odpovědět
Kde jsi se vcera toulala =-) Ja jdu v osm domuuuu x-)
Odpovědět
aha tady mě někdo nevnímal...u zubaře 8-(
Odpovědět
:-p pac jsme se minuly s odpovedma ;-)
Odpovědět
nevim jak minuly s odpověďma
Odpovědět
nysek • 8. červenec 2009 v 15:51 JSem jaksi nestíhala...Za pět minut razím konečně dom. Pak hodím ty fotky večer a zítra nebudu martinka.t • 8. červenec 2009 v 15:52 Oukej, ja letim do banky... tesim se na foto nysek • 8. červenec 2009 v 15:54 oukej, vydrž do večera A dnes ani vcera jsem si neuvedomila, ze jste si to menili s brachou ;-)
Odpovědět
no to je jedno...
Odpovědět
Tak pa a hezky vikend;-) jedu k Dr;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?