1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
No vlastne jsme si dali pejska:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha no my pejska nemůžem, do 1+1 navíc by byl celý den sám a Vašek moc na zvířátka není...mimčo taky nepadá do úvahy..tak to nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
já chci ještě koupit tu rodinnou kroniku, ale nevím k čemu a kdy :-D jsem dokoukla zbytek fotek, dnes došlo dvd x-) no nádhera. Ale dám je sem, až se na ně kiukne P, on by se zlobil :-D
Odpovědět
Holky nestíhám, frčím dom...Pa ještě na chvíli se ukážu zítra!
Odpovědět
Profilova fotka
anetko papa
Odpovědět
Anetko paacek ;-) Andrejko a kdy prijde??? Ja chci videeeeeeeeeeeeeeet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa Anetko Marti, nevím, on mi vždycky zavolá, za hodinu jedu a pak je doma za tři :-D
Odpovědět
Kujva, tak at maze domu, ze mu to vzkazuji :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to byc taky chtěla :-D já mu to zavolám :-D
Odpovědět
dobra... a kdyztak to sved na me :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-D
Odpovědět
tak co rikal:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už je doma :-D za chvilku to zhlédnem
Odpovědět
Honeeeeeeeeeeeeeem, ja uz pak nebuduuuuuuuuuuuuu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
sorry, jeli jsme na výlet :-N
Odpovědět
Dobre ranko ;-) Tak fotky, sup, sup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, cekame nedockave :-)
Odpovědět
Dobré ránko... Dneska mám hodně práce, tak tu s Vámi krafat moc nebudu...
Odpovědět
Anetko, tak at Ti to dnes rychle utece a pak frrrrrrnk letadle na dovcu!! Nadherne si to tam uzijte a photos :-N :-D
Odpovědět
děkujuuu :-) Foťák mám, nabíječku mám, myslím si že dneska to v práci uteče fofrem, když toho mám tolik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme na tebe myslet, Anetko....at se vam to tam libi a hlavne, abyste stihli obejit vsechno, co jste si naplanovali ;-)
Odpovědět
Tož to stihnem snad. Hlavně aby nepršelo. Ale máme info, že je tam teď horko a slunce praží jak o život. Tak snad to bude ok ;-)
Odpovědět
Tak se tam nepripalte :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
P mi odnesl to dvd do práce 8-( mě jebne fakt jinak dobré ránko :-D teda dopoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne, konečně mám chvilku...anetko tak at vyjde počasí a užij si to tam! marti došlo oznamko?
Odpovědět
Andrej =-) 8-( 8-( ;-( Luci jojo dekujeme moc!!!! Obalku jsem ani nevidela!! Maja sel do schranky a ja rikam, je to je pro me ta obalka a on ne pro me a otevrel ji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
byli jste tam napsaný oba ;-) Martina a marek Ulíkovi tam bylo, ale hlavně že napodruhé to došlo, sem ráda... jinak babičku pustí iž dnes domů tak snad bude brzy fit, chudák, baští jen přesnídávky jako já po vytržení té osmičky.. a už jsme s V zase spolu v bytečku, docela po dlouhý době... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda kde stee?
Odpovědět
Profilova fotka
tady :-D
Odpovědět
Tak a mám hotovo, jsem dobrá 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?