1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
:-N :-D jste cisla :-D
Odpovědět
Psala jsem bráchovi jak zvládá péči o domácnost, naši jeli na dovču a on je poprvé na takovou delší dobu sám doma...Tak prej to zvládá úplně v pohodě, že si asi sežene svůj byt :-D Jo v pohodě, když mu tam nechali prachy a jídlo na celej tejden :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
No tak to by se mi taky v pohode zilo:-) :-D
Odpovědět
no jo, to je ta naivita, stejně tak jsem naivní byla já kdysi :-D když jsem bydlela u našich, tak jsem tam nehnula prstem. Akorát jsem jednou týdně ve svém pokoji vyluxovala nebo utřela prach...a občas umyla nádobí :-N se divím, že mě trochu víc doma nezapojili, teď vidím sama, co je práce! :-N
Odpovědět
No takhle to ma asi vetsina mladych :-N :-D
Odpovědět
JSem včera byla na kafču u kamarádky, má už 16ti letou dceru, tak s náma seděla venku a loupala brambory, vůbec jí to nešlo chudince...KDyž odběhla tak mi věrka povídá, že jí musí přece zapojit, že doma nic nedělá, tak jsem jí říkala, že jsem byla to samý a ona mi povídá no to já taky, ale to před ní nebudu říkat :-D
Odpovědět
:-D jj pockej jednou na nase deti :-N :-D
Odpovědět
Já je zapojím hned od malička. Jejich hračky budou lux, koště a hadr ;-) zrovna včera jsem přemýšlela nad tím, až za mě budou vytírat, protože já to k smrti nesnáším :-D :-D :-D
Odpovědět
Anetko to neni vubec spatny plan:-) jsem zvedava na nase realizovani :-D jedu domu.. zatim packo
Odpovědět
Jak zase domů? Neděláš si z té práce holubník??? Já byla na O. dala jsem si italskou polévku. Řekla bych ale, že to byla rajská od včera :-N tak jsem si koupila ještě zmrzku borůvky v čokoládě, na spravení chuti...
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, nějak toho mám dnes hodně a blbne mi pc tak není čas...marti včera jsem poslala oznámko tak sem zvědavá zda dorazí..jinak babička byla dnes na operaci, vyndavali jí slinnou žlázu, už je po, snad je vše ok, aspon mamka mi volala že jo...
Odpovědět
Uz jsem zpet.. no domu jako vencit, ty holubniku jeden... :-D :-p Luci oukej,... budu cekat dnes a nebo zitra... Tak to je dobre, ze babi je oukej;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já ještě zítra, v pátek jsem si vzala volno...v sobotu pojedem asi na celý den do aquapalace do čestlic, v ne má Vašek narozky a v po jedem na tu chatu, to bude kalba zase ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus :-) udělala jsem fazolkovou polívku a palačinky a ted jsem mrtvá :-N nějak se mi nic nechce, vyvalila jsem pupek a budem odpočívat x-)
Odpovědět
To budete litat u stropu:-) fazole:-) ahoj:-) Ja ci taky odpocivat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D aspon nám bude teplo, az budem všichni tři prdět do postele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fazole nemám ráda...blee...ale fazolové lusky ty zelené ty jo... taky bych odpočívala, ale do 16jsem v rachotě a pak jedu shánět prášky proti sluneční alergii...
Odpovědět
Profilova fotka
ty taky můžu, ale P je nesnáší...i z polívky je vybírá... tak ty ti snad napíše dotorka, ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jako na alergii prášky mám, ale musim sehnat nějaký spešl jako betakaroten, měla sem to i vloni, je to od biodermy, normální vitamíny, ale nikde to nemaj, jsou v tom kromě toho betakarotenu i jiný vitamíny a nějaký další věci...je tod rahý jak prase a nikde to nemaj, ale už to musim začít jíst, solárko jsem nakonec zavrhla, po tom co řikali že ČOIka kontrolovala solárka a ze 7 jich bylo 6 blbých a propouštěly moc záření, tak to mi to za to nestojí, i jedna návštěva prý zvýší riziko melanomu do budoucna o 70%...to radši budu osypaná...
Odpovědět
Profilova fotka
no ještěže na solarko nechodím =-) |-| aha, tak snad seženeš ;-)
Odpovědět
Andrej no to teplo fakt potrebujete.. tady je dobrych 30°st:-( na padnuti, ani ta debilni klima nefunguje:(
Odpovědět
Profilova fotka
no my včera doma topili :-D :-N a ráno jsem taky zatopila, kvůli prádlu, ted je teda horko k padnutí, to je fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nechodim, ale prej je pak ta alergie menší no ale za to mi to fakt nestojí, zdraví mám jen jedno...holky napadá vás nějaký good nápad na dárek k 25 narozkám? Pro Vaška...zatim mám v záloze lego..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nevím, to lego je dobrej nápad :-) já chci P k výročí koupit hodinky, jelikož se odřel na stávajících to sklíčko
Odpovědět
Profilova fotka
jako normální ferrari mu asi nekoupim nooo, tak že by dostal zmenšený :-D hodinky nechce a navíc ty sem dostala tedka já od něj...
Odpovědět
No tak to je hezkyyy :-N Lego :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a dávali ste si nějakej svatební dar s mužem?
Odpovědět
Profilova fotka
marti on jako malej lego miloval a když jsme někde je je hračkářství tak to tam hodinu oblejzá a plánuje co koupíme jednou dětem..no a určitě nikoho nenapadne aby mu dal lego...
Odpovědět
Profilova fotka
http://lego.stavebnice-hracky.cz/lego... je úplně jak to opravdický :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jooo, pejska :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?