1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
to vždycky píšu hned na první místo na seznamu ;-) :-)
Odpovědět
jsem se rozhodla, že jak se vrátím (nebo nejdýl od září :-N) začnu chodit na cvičení :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam vzdycky pred odjezdem nocni mury o tom, ze uz nekam jedu a mam s sebou jenom nejakou mini tasku a vsechno jsem nechala doma
Odpovědět
Vcera jsme byli vencit;-) http://farahani-gitano.rajce.idnes.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny, Marti x-) x-) x-) Jsou tak sladoucky.... Anet, a co chces delat za cvivo? Me by hrozne lakal Pilates, kdyz vidim, jak strasne ty zensky hubnou
Odpovědět
Koukám, že po venčení šli asi rovnou do vany :-D stejně ty štěňátka jsou takový bobánci roztomilý, jak maj nakrabatělý to čelíčko, člověk by jim odpustil všechno :-N x-)
Odpovědět
Anetko ja nefim, uz to neudelam slibujiiiiiiii :-N :-D
Odpovědět
já jsem včera zjistila, že ve Štěchovicích je právě Power jóga...To by mě asi docela bavilo, ale zase jako nevím jak jsou pokročilý a jako začátečník tam asi jen tak vlézt nemá smysl...Tak nevím no...
Odpovědět
Profilova fotka
Musis se optat.... treba nabiraj zacatecniky prubezne...
Odpovědět
no jo, zajedu se tam zeptat...A nebo ta holka má od 18°°-19°° aerobik a od 19°° právě tu power jógu. Tak můžu zajít na aerobik a tam se jí pak zeptat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za zeptani nic nedas.. ;-)
Odpovědět
Aneti no to bys jim odpustila vsechno, to mas pravdu;-) smejdik jeden:-) no do vany nesel, nesmime ho jeste koupat, tak jsem ho jenom otrela zinkou bilou, ktera pak byla cela cerna :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to ne no, ale bavilo by mě to, to asi jo ;-) a třeba bych po tom byla i méně nervní :-D
Odpovědět
Me PJ moc neba ja se potrebuji vyblaznit :-N :-D
Odpovědět
no náš Leníček se velmi rád válí v koňských hovnech 8-( no nic děvčata, mohla bych taky pomalu začít něco dělat...Jo a ode dneška začínám 2. rok v práci. Uteklo to jako prase, to Vám teda povím :-N
Odpovědět
Anetkooooo :-. 8-( fuuuuuuuuuuj.... To si delas prdeeeeeeeeeeeeel????? :-o vzdyt jsi tam nedavno nastoupila =-) :-N
Odpovědět
no nedávno před rokem...1. července v 9°°, tak za 11 minut mám výročí :-N :-D
Odpovědět
asi bouchnu šáňo, že jsem to vydržela :-D
Odpovědět
x-) No to bys mela:-) tak krasne a uspesne vkroceni do druheho roku ;-)
Odpovědět
no jo no :-) děkuju...Třeba to bude poslední na pár let :-D
Odpovědět
pak budeme bouchat sano na prcka x-)
Odpovědět
no, dětský šáňo :-p :-S :-D Jo jinak jsem Vám chtěla doporučit...Koupila jsem si tuhle deo kuličku od Vichy http://www.lekarna.cz/vichy-deodorant... dokonce byly v akci 1+1 zdarma...A je to super, fakt první věc, po které se po celém dni nezpotím ;-) 48 hodin jsem to teda nezkoušela :-N :-D ale celý den od rána do večera super. A krásně voní x-) x-) x-)
Odpovědět
;-) tak az mi dojde Rexona, tak to taky zkusim
Odpovědět
fakt nesrovnatelný s jakýmkoli deo ať kuličkou nebo sprejem a že jsem toho pár vyzkoušela ;-) :-) taky si to koupila hned švagrová a dvě kamarádky, tak pak řeknu jak jsou spokojené ony :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nevim, jestli bych si na to zvykla.... ja jsem radsi na tuhym a v lete obcas sprej, ale me ty spreje vetsinou moc nevonej..; Od kulickovyho jsem si pripadala takova upatlana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ja mam oblibenej Dove, tuhej vune okurky
Odpovědět
tak já jsem si taky přišla aková upatlaná, ale s tímhle teda ni moc ne... ;-)
Odpovědět
tak jsem si s Mili psala, co si sbalíme a obávám se, že nám nebude stačit váhový limit 20kg :-N :-D hlavně zpátky ne... :-D
Odpovědět
Hele tam vezmete co nejmene domu povezete darky a nakup:-D
Odpovědět
no já si beru čtvery boty+jedny na nohy, Mili 3boty+1 na nohy. A plno hadrů, ale domluvily jsme se že sprcháč, šampon apod. vezme ona abych si mohla vzít ty jedny boty navíc :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?